[Recenze] iAudio C2

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Pingu2221 8. 12. 2011 17:57

Dobrý skoropodvečer všem!

Rozhodl jsem se, že napíši pár slov o tomto relativně novém přehrávači s dílny tohoto věhlasného výrobce audio zařízení. Jsem opravdu dost velikej amatér, ale snad to někomu pomůže při rozhodování. Tak jdeme na to.

Úvod

Výrobce nemusím zde na fóru asi nijak zvlášť představovat, už pár let vyrábí jedny z nejlepších přenosných přehrávačů na trhu. Pro mě osobně je to úplně první zkušenost s touto značkou. hned se dozvíte, jestli je dobrá. :-) Takže pěkně popořadě.

Balení

Přehrávač si přinesete domů (samozřejmě až po zaplacení) v klasické kartonové krabičce nevelkých rozměrů s bíle laděným nápisem prozrazujícím co že se to válí uvnitř. Na rovinu musím říct, že tohle mě opravdu docela zklamalo. Je to poměrně drahý přehrávač a určitě by si zasloužil lepší balení, ne je tohle, máte pak trochu pocit, že si domů nesete krabici čerstvě natrhaného jmelí. Na tomhle by se určitě dalo ještě zapracovat. Navíc, druhá strana krabice byla polita nějakou zvláštní tekutinou, typoval bych to na kafe, takže jsem doufal, že uvnitř krabice nebude Nescaffe 3v1.:-) V krabici jsem ale našel přesně to, co jsem čekal, tedy přehrávač, sluchátka (docela použitelná), datový/dobíjecí kabel a nějaké ty prospekty a povídaní. Balení je tedy docela chudé, ale na druhou stranu zase nic závažného nechybí. Uvítal bych snad pouze hadřík, jelikož zadní strana se poměrně rychle plní otisky prstů.

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Konstrukce

Nevím, jestli to z fotek bude zřejmé, ale hned, jak jsem vzal C2 poprvé do ruky, vzpomněl jsem si na Iriver Lplayer (teď jsem Bubaaka určitě rozplakal :-)) Je mu totiž až neskutečně podobný samozřejmě vyjma ovládaní. Přední strana přístroje je vyvedena z plastu,na jeho levé hraně najdeme jen klasický 3,5mm konektor pro sluchátka, všechna ovládací tlačítka jsou umístěna na horní hraně přístroje. To první je dvoupolohové. S jeho pomocí se dá přístroj vypnout/zapnout odemknout a pak dvěma stisky zamknout. Další tlačítko slouží pro návrat do menu a poslední dvě pro zesílení a zeslabení hlasitosti. Na pravé straně najdeme krytku, pod kterou se nachází konektor pro USB/AV kabel a slot pro paměťovou kartu. Spodní stana je pak prázdná. Zadní strana je hodně lesklá a jak už jsem řekl, tak hodně trpí na otisky prstů. Tady najdeme jen vývod hlasitého reproduktoru, kterým přístroj disponuje. Celkové na mě působí konstrukce velice dobrým dojmem, vše pěkně lícuje, nikde nic nevrže a přehrávač je velmi kompaktní.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Ovládání

Ovládání je věc, ze které jsem po zhlédnutí všech možných videí a recenzí měl docela strach, ale rovnou říkám že úplně zbytečně. Kromě zmíněných několika hardwarových tlačítek na vrchní straně přehrávače je ovládání dotykové. Přístroj reaguje poměrně svižně a skoro se mi nestává, že bych měl nějaký problém. Občas na něco musím kliknout dvakrát, ale to mě nijak neotravuje. Po zapnutí přístroje se dostanete na pěknou tapetu a typicky telefonním gestem se pak přesunete do hlavního menu, kde máte na výběr kromě klasickým položek jako jsou "Music" nebo "Videos" na výběr i nějaké obrázky, dokumenty, či rádio, přehrávač nabízí i měně typické vlastnosti, jako je třeba budík, nebo kalkulačka. Při přehrávání se nezobrazuje tradiční statický cover, ale jakási obdoba otevřeného cd přehrávače kdy cd rotuje kolem své osy. Je to sice trochu kýčovitě a místama trhané ale je to zase něco jiného a když máte vzorně vedenou hudební knihovnu, je to i poměrně efektní.

Obrázek

Obrázek


Zvuk

Teď se dostáváme k tomu nejdůležitějšímu a to sice ke zvuku, můžu srovnávat jenom s Clipem+ zvuk ostatním přehrávačů, co jsem měl, si už nepamatuju. Takže, jak to hraje? Testováno bylo jen na sluchátkách Soundmagic E10, ale myslím, že to nejsou nijak zlá sluchátka a pro představu by to mohlo stačit.:-) Oproti Clipu+ mi přijde Cowon daleko dynamičtější a daleko neutrálnější, Clip byl pro moje uši dost basové založen, tohle je pro mě určitě lepší. Rozlišení nástrojů a detail jsou taky ještě trochu výš, než u Clipu+ výsledný projev tak nekazí přehrávač ale sluchátka která jsou samozřejmě velmi levná a přesto, že s ohledem na cenu nejsou nijak špatná, Cowon si zaslouží určitě daleko lepšího partnera. Hraje výborně, poslech je zábavný, neunavující a myslím, že jen málokomu nesedne. Závěr tohoto odstavce je poměrně jasný a tady na fŕu už nikterak objevný. I sebelepší přehrávač budou brzdit horší sluchátka. Ještě bych se chtěl zmínit o sluchátkách dodávaných s přehrávačem. Jsou to klasické pecky od iAudio, ale píši o nich proto, že se v případě nouze dají docela dobře použít a dovedu si představit, že méně náročnému uživateli by mohly i stačit.

Výdrž a hlasitost

Výdrž v praxi jsem zatím netestoval, ale výrobce uvádí 55 hodin pro přehrávání hudby, což je fajnová hodnota a dá se říct, že to byl docela rozhodující argument, pro to, abych si tento přehrávač koupil, jelikož deset hodin u Clip bylo fakt málo. V průběhu testování ho trochu nabiju, když obměňuju hudbu, ale jinak ne a myslím, že při běžného používání je v pohodě dostanete na 35- 40 hodin. Hlasitost je v rozmezí od 0 do 40ti a myslím, že by to mělo stačit každému. J8 se Soundmagicy poslouchám na 25 a už to mi přijde hodně nahlas, takže si nedokážu představit, že by to někdo měl třeba na 40. Je tam opravdu veliká rezerva.

Obrázek

Závěr

C2 je výborný přehrávač a když mu odpustíte drobné odlišnosti v ovládání a nejste odpůrci toho dotykového, budete nejspíš spokojeni, dlouhá výdrž, kvalitní konstrikce a výborný zvuk dělají z toho přehrávače výborný přístroj pro každého, kdo si potrpí na kvalitu. Výhodou je také přítomnost slotu pro paměťové karty a v konečném důsledku také cena, která je pořád nižší než u J3, který jako jediný od tohoto výrobce má slot na karty také. Nevýhodou je lesklá zadní strana, mírné trhaný efekt při přehrávání, netypický USB kabel a podpora výrobce a vyřizování reklamce.:-) Doufám, že to alespoň někomu pomohlo a tyto informace budou alespoň trochu přínosné. :-)
Naposledy upravil Pingu2221 dne 8. 12. 2011 20:37, celkově upraveno 1
Pingu2221
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palinoch 8. 12. 2011 19:21

Pekna recenzia.
palinoch
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pingu2221 8. 12. 2011 19:22

Děkuju. :-)
Pingu2221
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SGC 8. 12. 2011 20:40

Jj, opravdu povedené a informativní - úplně jsem si vzpomněl na to Lko a koukám, opět je zase dostupné (svého času šlo sehnat hůře).

Jinak dovedu si úplně bez problému představit, že bych se na základě této recenze dokázal plnohodnotně rozhodnout (jen doufám, že káva na obalu není jakási originální ''přidaná hodnota firmy iAudio - nemusela by se příště slučovat s bezproblémovou funkčností přístroje :-))

Teď mě trochu mrzí, že jsem zvukový výstup té C2ky s mými Klipsch X1, když jsem měl tu možnost...(se zmíněným LPlayerem si Klipsche v kombinaci s mýma ušima moc rozuměli)
Naposledy upravil SGC dne 8. 12. 2011 20:47, celkově upraveno 1
Dell Inspiron 1720 (17" WUXGA screen 1920x1200)
CPU: Intel T7500 2.20GHz
RAM: 6GB
GPU: GF8600M
HDD: 64GB SuperTalent SSD, 1TB dvouplotnový Samsung - sekundární šachta
EXT: 2x2TB WD EARS in Lian Li EX-50 HDD RAID case

integrovaný 3G modul Dell 5520
SGC
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pingu2221 8. 12. 2011 20:43

Nj, ses na něj moc netvářil, tak jsem tě nijak nenutil...:-)
Pingu2221
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SGC 8. 12. 2011 20:49

Promiň, měl jsem už dost nabráno, bál jsem se, že se ani netrefím do uší :-). Náhodou se mi moc líbil, akorát ta lesklá strana vypadá, jak kdyby to někdo přehnal s leštěnkou...v kombinaci s tou bílou to prostě na mě působí poněkud lacině...
Dell Inspiron 1720 (17" WUXGA screen 1920x1200)
CPU: Intel T7500 2.20GHz
RAM: 6GB
GPU: GF8600M
HDD: 64GB SuperTalent SSD, 1TB dvouplotnový Samsung - sekundární šachta
EXT: 2x2TB WD EARS in Lian Li EX-50 HDD RAID case

integrovaný 3G modul Dell 5520
SGC
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pingu2221 8. 12. 2011 22:05

Jj, to je asi úhel pohledu no....
Pingu2221
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saske 8. 12. 2011 22:23

Bylo by možné obsáhlejší srovnaní basů s Clipem + prosím? :-)
Jen škoda, že to nemužes testnout na lepších sluchátkách, kde by byla žřetelnější změna :-l
Život se neměří počtem nádechů a výdechů, ale počtem okamžiků, které člověku berou dech...
Saske
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pingu2221 8. 12. 2011 22:30

No abych řekl pravdu, netuším úplně, co si pod tím představuješ. C2jka má basů daleko měně, pro moje uši je daleko neutrálnější. Je to vlastně přesně tak, jak popisuje Bubaak 9tku, bud to asi dost podobné. Sluchátka jsou 80% kvality reprodukce, škoda to určitě je, ale je to jen dočasně. Každopádně jestli Ti jde o to, jestli má basů méně, než Clip, tak ano, má.
Pingu2221
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xenmaster 20. 1. 2012 23:00

Keďže mi nevyšiel malý štatistický pokus tu na fóre, tak som si vybral Cowon C2 len na základe vzhľadu. Pripomínal mi totiž moju starú D2-ku. Pôvodne mal byť len pre jedného človeka, ale zo zvedavosti som si aj ja zobral jeden kus.
Dovolil som si napísať také malé porovnanie ohľadom zvuku s pár ďalšími prehrávačmi ktoré vlastním. Možno to niekomu pomôže pri rozhodovaní.

Prehrávače v teste:
-Cowon C2
-Apple iPhone 4
-Teac MP-4500 + FiiO E11
-Apple iPod Touch 4g
-Sony S639F
-Sony A845
-Sandisk Sansa c240v1 (RockBox 3.10)

Slúchadlá:
Rozhodol som sa v teste použiť len jedny (moje zvukovo najkvalitnejšie (nie však najdrahšie) špunty) - Apple In-Ear (Dual Driver) s modnutými nástavcami. Sú to tlakové dvojmeničové slúchadlá s neskutočným rozsahom 5 - 21 000 Hz. Podľa toho, čo som sa dočítal (aj tu na fóre to niekto písal) u tlakových meničov sa udáva reálna frekvenčná charakteristika, u dynamických je horný rozsah ako keby vynásobený dvomi. Keď teda sluchátka zvládajú 24 000 Hz, tak v skutočnosti hrajú bez skreslenia len do 11 000 Hz, vyššie len s vysokým útlmom a skreslením. Prosím nekameňovať, ak som napísal hlúposť, neviem to nájsť druhýkrát, ale keď sa človek pozrie na grafy, má tendenciu tomu veriť :)
Teda dynamické "dvojča" Applov by muselo mať rozsah 5 - 42 000 Hz pri útlme 3dB. Sci-Fi? :D Aspoň to takto napísané dobre vyzerá, kto ich ale vlastní, vie, že výškovo idú veľmi, naozaj veľmi vysoko. Hrajú nezaujato, bez farbenia a basy zvládajú bravúrne. O tom ma presvedčil Pendulum na Sony S639F. Tak nízko mi žiadne slúchadlá nezahrajú. V recenziách im vyčítajú nedostatok basov, je to spôsobené zlými nástavcami, ktoré treba vymeniť za iné (s použitím malého triku). Ako na to, nájdete v mojej galérii.

Ale poďme k testu.

1. Cowon vs. Apple iPhone 4.
iPhone je zvukovo vysoko - vysoko nad konkurenciou, ktorá sa dá bežne u nás kúpiť. Každým dňom stále viac a viac verím Bínovi, že iPhone hrá najlepšie. Lineárny a živý prednes. Kto počul kapelu unplugged na živo a potom nahrávku na iPhone, vie čo je lineárny nezafarbený prednes 1:1. Nie, to nie sú tie suchotiny, ktoré idú z niektorých prehrávačov. EQ tu nemá význam používať, ak zvukovo nesadnú slúchadlá, je chyba v nich a treba vyhodiť. S testovanými slúchadlami je radosť počúvať akýkoľvek žáner. Všetko je živé, prekreslené do posledných detailov, basy, stredy, výšky. Žiadna deka, zahuhlanosť, nič, čo by kazilo posluch. Priestor, rozlíšenie nástrojov, rýchlosť sú priam ukážkové. Ako to musí znieť na ešte kvalitnejších sluchátkach si neviem ani predstaviť.
Cowon je na flat trochu pod dekou. Ak ste predtým nepočuli iPhone, nebude vám to vadiť. Priestor je trocha umelo nafúknutý, predovšetkým do dĺžky. Nástroje sú viac než dobre rozlíšené, máte pocit, že je to až nereálne a skupina je roztrúsená po celej sále. Potom dostanete chuť skúsiť Jet Effects a nastane problém. Skúsite prvý a je to super... alebo nie? Tak druhý, tretí, štvrtý možno zostane deň. Pri každej pesničke skúšate iné nastavenie EQ a zabudnete si užívať hudbu. Nechcem tým povedať, že Cowon hrá zle, hrá vynikajúco, ak si viete prikázať počúvať buď bez efektov, alebo nechať jeden. Ak prehrávač niekomu požiačiate na vypočutie, budete počuť samé superlatívy, dotyčný však nebude vedieť o vašich prebdených nociach nastavovaním EQ.
Dobre, toto som asi prehnal, ja ho mám len deň a určite viem na akom nastavení ho budem počúvať, nemienim to ale prezradiť.


2. Cowon vs. Teac
Teac je moje najväčšie prekvapenie v oblasti PMP. Len pred nedávnom som ho prestal používať ako DVB-T prijímač, keď som ho prepojil so sluchátkačom E11. Ten priestor, tie fantasticky prekreslené nástroje, tie výšky. Máte pocit, že vnímate nie len horizontálne 270 stupňov ale - a čo sa mi ešte nestalo, aj vertikálne. Pri bicích jasne počujete, ktoré "bubny" sú hore, čo je v strede a čo je dole. Pri piesni Crystalized od The xx nevnímate Olivera v ľavom sluchátku a Romy v pravom. Nie, vy ich počujete ako spievajú pred vami, Oliver vľavo a Romy vpravo. A dokonca počujete, že Oliver je vyšší. Absolútne dokonalé... by som povedal, keby som si potom nevšimol, že EQ bol nastavený na Rock. A na rock to trocha syčí. A to nie je dokonalé. Flat nastavenie je bez energie a nepočúva sa tak dobre. Nevadí... je to predsa len prenosný televízor, že? :D
Priestor Cowonu je, ako som napísal trocha nafúknutý. Oliver spieva v ľavom, Romy v pravom slúchadle a od vás sú trocha ďaleko. A spievajú v rovnakej výške. Nič to neuberá na fakte, že priestor je nadpriemerne prekreslený. Takže... takmer dokonalé. :tleskani

3. Cowon vs. iPod Touch 4g
iPod Touch je chudý príbuzný iPhonu. A zvukovo veľmi chudý. Nechutí mu veľa slúchadiel, na stredoch farbí a napr. s Triplami je to huhňavá hrôza. InEary od Applu znejú ale čisto a jasno. Priestor je menší, hraje to predovšetkým v hlave, niektoré nástroje zvyknú splývať. Basy sú slabé, stredy, ako som už písal zafarbené a divné. Výšky sú relatívne v poriadku.
Cowon nad týmto prehrávačom vyhráva vo zvuku na celej čiare. Z hľadiska konštrukcia sa ním ale nechal trocha inšpirovať. Lesklá kovová zadná strana a hmotnosť. Ani v aktualizáciách fw sa tie prehrávače nedajú zahanbiť.
Cowon sa ale aj napriek väčšej hrúbke lepšie nosí vo vrecku. Pozor si treba dávať na veci, čo tam budú s ním. Display, aj keď, ako som si všimol, chránený nalepenou fóliou, oproti Applu toho veľa nevydrží.


4. Cowon vs. Sony S639F
Sony S639F je oheň a voda. Keď ho prvýkrát chytíte do ruky, tak láska na prvý pohľad je na svete. Nahráte hudbu, pripojíte sluchátka, stlačíte play a... je po láske. To ako toto hrá? Fuj. Potom idete do nastavení, zapnete DSEE, Clear stereo a ... a stále nič. Nájdete EQ, nastavíte Clear Bass a pohnete tými maličkými posuvníkmi. Tá zmena, ten zvuk, tá lahoda pre vaše uši. Prečo to tak nehrá na začiatku? Ale je to EQ a EQ predsa przní zvuk. Pri EQ sa strácajú nástroje, znejú inak. Keď máte napočúvanú pieseň na kvalitnejšej zostave zistíte, že... ono to hrá rovnako, nič nechýba, nič nie je navyše. Áno, to je Sony S639F. Špičkový zvuk za cenu pochybností. Priestor veľký nie je, rozlíšenie je priemerné, no stále vás to bude nútiť ho počúvať. Jemný, neagresívny, teplý ale čistý zvuk, ktorý vydržíte počúvať hodiny a hodiny. A dni, veľa dní. Sony S639F je návykový. Pre každé slúchadlá existuje len jediné nastavenie EQ, ktoré je správne pre vaše uši. Nič vás nenúti experimentovať, meniť. Za krátky čas sa konkrétne nastavenia naučíte naspamäť a je to automatický proces. Zasuniem slúchadlá, prestavím EQ a užívam si zvuk. S639F sa vie prispôsobiť každým slúchadlám a aj tie najzadekovanejšie vie, hoci pri extrémnom nastavení EQ, slušne rozozvučať a dokonca sa vám to bude páčiť. A na záver ešte niečo. S639F neznáša moje FiiO :shock: .
Cowon, ako som už povedal, na flat znie veľmi dobre. Problémom je ale neskutočné množstvo nastavení, ktorým si môžete "upraviť" zvuk. Nájdete si to vaše na večné časy a nikdy inak? :D

5. Cowon vs. Sony A845
Tento prehrávač som predal a potom kúpil naspäť. Prečo? Lebo je pekný. Kov a sklo. A ešte sa dá počúvať v autobuse. Nie našom samozrejme, ale japonskom. Kde NC systém odfiltruje hluk motoru a vy len v tichu svištíte po kvalitnej hladučkej diaľnici. U nás je to chrrr-chrrrr keď autobus vletí do prvého výmoľa a potom ďalšieho a ďalšieho, a tak radšej prepnite nastavenie na Office.
Na flat znie čistejšie ako S-ko, zvuk je ale horší. Basy sú tvrdé a duté, stredy chýbajú a výšky? Počuli ste pieskovanie skla? No tak už viete ako znejú. Keď pauznete skladbu urobí šuuuuuum a niečo v ňom tiká :D FiiO E11 vie A-čku trocha pomôcť, najmä s prekreslením výšok a prečistením stredov. Trocha. Trošička.
Cowon je v tomto prípade jasný víťaz a keď si k nemu kúpite sluchátka s NC, tak nepotrebujete Sony A.

6. Cowon vs. Sandisk Sansa c240 v1
Toto je môj tretí Sandisk. Sansy mám rád kvôli RockBoxu a neznášam pre baterky. Táto Sansa má však niečo nevídané. Dlhú výdrž a vymeniteľný akumulátor, ktorý majú bežne k dostaniu v e-shopoch.
Zvukovo to zázrak nie je, mal som Clip v1, ktorý mal snáď najčistejší zvuk a hltal každé slúchadlá, ktoré som mu podstrčil. A nikdy som nemusel používať EQ. Fuze na tom už bolo horšie. Stratil sa ten jasný charakter a potom radšej spáchal samovraždu skokom na zem, keď mu začal blbnúť akumulátor.
Cowon so svojou výdržou exceluje. Podľa papierov. Či to bude tak aj v skutočnosti u mňa, ukáže čas.

Dúfam, že ste sa pri čítaní nenudili a ak ste došli tu ďakujem a teším na na poriadny flame :-P .
Galaxy Note 3 >>UE Triple.fi 10 pro
Asus GR8 >> ATH-M50x
xenmaster
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pingu2221 1. 2. 2012 13:11

Moc hezké porovnání, díky. A flame nebude...:-D
Pingu2221
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Myth0s 6. 2. 2012 23:22

Dnes som skúšal dve slúchadlá:
AKG K450
AKG K540


Použité MP3 prehrávače:
Cowon D2
Cowon C2
SONY NWZ-A826
(môj súčasný player)

D2 nemal problém so žiadnymi s týchto slúchadiel.

AKG K450 či na SONY či na C2 - bez problémov.
AKG K540 + C2 (EQ na max. hlasitosť na plno) - hralo to veľmi potichu !
AKG K540 + SONY (EQ flat a hlasitosť cca. 23) - hralo dosť nahlas a veľmi slušne !

Prekvapenie dňa - Cowon C2 sa nechal zahanbiť mojím SONY ! ... Sklamanie pre majiteľa C2-ki a pre mňa milé prekvapenie ktoré potešilo ! :)
Myth0s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andrejsvk 7. 2. 2012 01:01

to ale neznamena, ze sony ma silnejsi vystup, akurat c2 nejde s hlasitostou hore na ukor kvality, nepocitalo sa so sluchatkami s tak nizkou citlivostou

xenmaster - cowon nie je pod dekou oproti iphonu, su na tom +- nastejno. To tvoje sluchatka su pod dekou a iphon im akurat sadne viac.
Topping E50 + Focal Alpha 65
LG OLED42C21

ignore list : Petulda, Peny, bacil2, platprd
Andrejsvk
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xenmaster 7. 2. 2012 08:27

Andrejsvk: Vtip týždňa ;) Mám doma cca 10 slúchadiel od 50-300€ a ver mi že C2 je trocha na flat pod dekou. Apple DualDriver sú najčistejšie slúchadlá s fakt studeným analytickým prejavom, čo som počul. C2 má už v základe zvýraznené basy. Ale pre niekoho nie je pod dekou ani to, čo ja už nedokážem počúvať.

Myth0s: nedal tam zlý región pri prvom zapnutí (Európu)? Sony má 5mW a Cowon takmer 30mW. Rozbehá dosť slúchadiel na neznesiteľnú hlasitosť.
Galaxy Note 3 >>UE Triple.fi 10 pro
Asus GR8 >> ATH-M50x
xenmaster
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Myth0s 7. 2. 2012 09:58

Andrejsvk: Ja netvrdím že SONYčko má lepší výstup ale že to bolo prekvapenie pre všetkých ako slabo dokázal tiahnuť tie K540-ki ! :)

xenmaster: Na to Ti fakt odpovedať neviem. Len sme to pripojili,počúvali a divili sa. :) ... Odkiaľ vieš tie mW ? Je možné že zlé prvotné nastavenie regióny tak veľmi ovplyvní prehrávač ? :P
Myth0s
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků