AVmania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Sluchátka na sport

Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 9. 2017 12:31 Odeslat příspěvek
No já jsem celkem dost obézní a k pocení mám sklony veliký, nicméně navzdory tomu jsem už měl kole i Kaisery a ani je ani jiný špunty co jsem vzal vyvenčit jsem ještě neutopil. Už jsem několikrát měl i mé customy a v pohodě, nikterak jsem je nezničil. Ty Mhjedničky mají místo filtru jakýsi piják, takže ten pokud navlhne, tak tam změna zvuku nastat může. Mnou zmiňované Atlasy mají fitr drátěný, tam bych se toho tolik nebál. Hlavně vnitřním zvukovodem bys asi neměl vypotit tolik tekutiny, aby sis udělal ze špuntů akvárium. Vnější zvukovod a uši by Ti měly odizolovat nástavce. Ať už něco gumovýho nebo i pěna.
Takže buď nějaký levný keply, co bys případně po čase vyměnil nebo prakticky cokoliv. Pokud, ale potřebuješ fakt něco vysloveně vodotěsnýho na sport, tak třeba toto:

https://www.alza.cz/trust-senfus-blueto ... 423225.htm

https://www.alza.cz/samsung-level-activ ... 285207.htm

Zvukově však budou oboje asi veliký kompromis
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
6. 9. 2017 12:39 Odeslat příspěvek
Já si koupil na běhání lamax pax. Jsou bezdrátové a pro mě na běhání jsou dostačující. Stojí necelou 1000Kč.


Offline - Junior Profil 
6. 9. 2017 12:48 Odeslat příspěvek
taky nevážím zrovna málo, proto se na kole snažím pořádně zpotit. Ty MH1 mají na vstupu polyesterovou tkaninu co se používá na sítotiskové síta. Poznám to. Ano, chce to něco co má na vstupu tu drátěnku. Na sport mám v batohu mobil, dřív jsem používal drátěná sluchátka, ty BT budou lepší volba. MMJ mi do sluchátek půjde z trackeru /appka od Runtastic/ info o tom v jaké se nacházím tepové zoně, případně jiné telemetrické údaje :-) Samozřejmě taky hudba v nižší hlasitosti.

-- 6. 9. 2017 13:52 --

ještě bych doplnil že chci mikrofon a ovládání Android telefonu.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 9. 2017 12:56 Odeslat příspěvek
Já Runtastic taky používám. Pořád si myslím, že bys mohl vyzkoušet třeba ty kázetka z inzerce od darka. Třeba zjistíš, že to funguje a budeš spokojenej. Pokud nutně potřebuješ i ten mikrofon, tak budeš muset jít třeba na tu Alzu nebo ALI. Ale ruku na srdce. Ty bys dokázal v nějakém krutém kotáru v tahu i telefonovat? To musíš mít plíce jak vzducholoď :-)


Offline - Junior Profil 
6. 9. 2017 13:03 Odeslat příspěvek
mmj, ted je možnost na Google play stáhnout zdarma Runtastic mountain bike pro - zdarma. Ušetříš pět dolarů :-) , chvilková akce, kterou občas opakují. Jo nechce se mi lozit do batohu pro telefon, sice mi to hlásí kdo konkrétně volá. ale chci mít možnost to vzít.
plíce jak vzducholoď rozhodně nemám, ale jsem tak vysílen že nemám sílu lozit do batohu, tako mohu jen zmáčknout tlačítko na přijetí hovoru :-)


Naposledy upravil hrabe.x dne 6. 9. 2017 13:05, celkově upraveno 1


Offline - Pokročilý Profil 
6. 9. 2017 13:03 Odeslat příspěvek
Chlapi, neblaznite, na behanie netreba riesit nejake super specialne protipotive sluchatka, kde je vacsinou nutne zlavit z kvality zvuku (ak to nema stat kopec chechtakov). Nie je mozne sa spotit natolko, aby vam pot stekal do silikonovych nadstavcov zastrcenych do ucha :) Inak, bezne sa predsa predavaju Comply Skova rada, ktora je urcena prave na sport a neriesi sa tam vodeodolnost, ale pena je s mensou hustotou hlavne kvoli vetraniu. http://www.complyfoam.com/products/sx-series/


Offline - Junior Profil 
6. 9. 2017 13:10 Odeslat příspěvek
by ses divil jak je možné se zpotit. :-) Ale je fakt že pokud špunty dobře těsní tak 99% potu nepropustí... ale to jedno procento...


Offline - Junior Profil 
7. 9. 2017 13:14 Odeslat příspěvek
Vy řešíte, že vám pot nateče zevnitř ucha do sluchátka? To snad ani není možný ne? Vevnitř ucha se člověk přeci nepotí nebo se pletu?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 9. 2017 15:05 Odeslat příspěvek
Spíš zvenku dovnitř. A přesto že se vevnitř nepotíš tak určitá vlhkost tam je. Třeba zmíněný problém s MH1C kdy mi po nějaký době přestávalo hrát jedno sluchátko. Stačilo nechat vyschnout a OK.


Offline - Junior Profil 
7. 9. 2017 15:11 Odeslat příspěvek
datel: Je to možný. přečti si co jsem psal o kousek výš.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 9. 2017 22:02 Odeslat příspěvek
Ted jsou Bose spunty na bazaru,za slusnou cenu.


Offline - Junior Profil 
8. 9. 2017 08:39 Odeslat příspěvek
Tak to se mi asi nikdy nestalo. Je pravda, že to zase tak moc nepřeháním a spíš to mám jako relax.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 9. 2017 08:50 Odeslat příspěvek
Když má člověk nasazený špunty v uchu, tak je vlhkosti vystavuje určitě. Pozoruju to na Andromedách i při běžném delším poslechu třeba v kanceláři. Nicméně bych se nebál toho, že se poslechem i při sportu utopí. Buď stačí je potom otřít a uložit do krabice s pohlcovačem vlhka nebo na to existují i nějaké aparáty. Jak jsem už, ale psal poslouchám na kole i customy a určitě netrpím pocitem, že odcházejí.


Offline - Junior Profil 
12. 9. 2017 12:45 Odeslat příspěvek
Jenom tak pro zajímavost. Vy posloucháte na kole i v normálním provozu nebo jenom třeba na cyklistických stezkách? Já bych se asi v normálním provozu necítil moc dobře když bych neslyšel auta za sebou.


Offline - Junior Profil 
12. 9. 2017 15:01 Odeslat příspěvek
Osobne počúvam Ety HF5 na bicykli práve pre ich perfektnú izoláciu. Sluchátka požívam na bicykli asi 7 rokov, ročne s nimi najazdím cca 10tis km , jazdím väčšinou sám..počúvam hudbu, podcasty ,angličtinu...proste všetko čo ma baví.To že od určitej rýchlosti dosahuje hluk na bicykli takú úroveň ,že auto počuť tak či tak až keď je tesne za mnou ma donútilo jazdiť tak ako keby šlo auto za mnou vždy.Samozrejme treba dávať pozor pri odbočovaní atď. Týmto samozrejme paušálne neobhajujem jazdenie na bicykli so sluchátkami.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, #  Další stránka
Stránka 2 z 4 [ Příspěvků: 49 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies