AVmania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka 

Náhradní kabely pro in-eary - Podělte se o zkušenosti

Offline - Mírně pokročilý Profil 
13. 9. 2017 13:01 Odeslat příspěvek
No já neříkám, že nemůžeš mít částečně pravdu, ale zas tak jednoduchý to nebude. Shopů co nabízí surovou kabeláž za suchý z nosu je mrtě.
Poslední příspěvek

Offline - Junior Profil 
13. 9. 2017 20:03 Odeslat příspěvek
Na Westone W60 se mi nezdál v dobré kondici origo kabel, prodřená izolace, tak jsem se podíval po náhradě. Zakoupil jsem Fiio RC WT2 za poloviční peníz, co originál. (800,-)
Četl jsem o něm tady chválu, tak jsem se koupě naslepo, za tenhle peníz, ani moc neobával. Posun zvuku asi i díky malé, menší impedanci, výšky posílené, basy více zkrocené. Lepší separace nástrojů. Asi vhodné k tmavším sluchátkům.Třeba s Mojem jsem W60 ani moc neposlouchal, tmavé, tady najednou úplně v pohodě. Ono asi ten origo, asi nebyla žádná hitparáda. Takže jenom přidávám svojí trošku do mlýna, trochu s levnějším železem.. ;-)
Příloha
IMG_0515.JPG
IMG_0515.JPG
[ 473.48 | Zobrazeno 6 krát ]

Offline - Junior Profil 
14. 9. 2017 01:10 Odeslat příspěvek
mrazíkovo píše
No já neříkám, že nemůžeš mít částečně pravdu, ale zas tak jednoduchý to nebude. Shopů co nabízí surovou kabeláž za suchý z nosu je mrtě.

Souhlasim s Mrazikem, kvalitnich prvovyrobcu je, ze bys je na prstech jedne ruky napocital. Spousta dalsich mensich spolecnosti nakupuje u techto prvovyrobcu a to kabely nejvyssi tridy. Nemluve o tom, ze mnoho z nich si necha delat zakazkovou vyrobu a to v maloserii stoji tezky prachy. Vstupni naklad se pochopitelne musi projevit v prodejni cene. Tak je to se se vsim...

Offline - Junior Profil 
14. 9. 2017 20:08 Odeslat příspěvek
Podle čísla balíku, by u tu Lionheart měl být už zítra.

Necháváte kabely zahořovat?

Offline - Mírně pokročilý Profil 
14. 9. 2017 20:10 Odeslat příspěvek
Není co

Offline - Junior Profil 
14. 9. 2017 20:52 Odeslat příspěvek
Diky Mraziku,

Prave o tomhle nevim co si myslet. Nekde se dopurucuje zahorovat 100+ hodin, ze se tak udajne po vyrobnim procesu uvolni nashromazdene plyny, nebo tak nejak? Hlava mi to nebere.

Rikas teda, ze se dal zvukovy projev nemeni, at je kabel nove vyndany z krabice a nebo je na nem uz neco odehrano?

Offline - Junior Profil 
15. 9. 2017 13:38 Odeslat příspěvek
Lionheart je doma, jedím slovem WOW. Tak citelný posun jsem ani zdaleka nečekal. Zkusím toho sepsat víc, jakmile projedu písničky pro test.

Příloha
IMG_0354.jpg
IMG_0354.jpg
[ 438.49 | Zobrazeno 5 krát ]

Přílohy

IMG_0355.jpg
IMG_0355.jpg
[ 424.42 | Zobrazeno 5 krát ]

Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, #
Stránka 5 z 5 [ Příspěvků: 67 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk