Stupidní reklama

Rady, náměty, připomínky, ...

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 11. 6. 2012 11:00

Šeďour> Moderátor je stejný uživatel jako vy, akorát má na rozdíl od vás ještě s fórem práci. Zadarmo. Tak prosím buďte rád, že se snaží situaci s reklamou, na kterou si zde právem stěžujete, s námi řešit.

Problém je v tom, že nám tady nic neskáče :( Tohle reklama dělat nemá, ten videoformát se vám má ukázat jednou za den, i kdybyste při tom prošli všechny naše weby. U mě i kolegů se chová přesně tak, jak má. Nedaří se nám zjistit, proč je to u některých lidí jinak. Nedokážeme to zopakovat.

Nemáte třeba vypnuté cookies? To by vás ale ani fórum neudrželo přihlášené.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šeďour 11. 6. 2012 12:37

Tyhle blbosti tady budem nejspíš číst furt dokola !
...nám to nedělá, tak je chyba na vaší straně...fakt to přeháníte.

Moje reakce na emgéixe je víceméně osobní, protože nesnáším jeho samochválu.A, že se snaží ??...fakt ??...neni to vidět.
A, že to dělá zadarmo ??...no a co, proboha ?!!
Já se zase starám zadarmo vo kočičky z ulice a nepotřebuju se s tím zviditelňovat.

Nejspíš je to všechno způsobený tím, že si vodkládáme kurzor na reklamu a vona nám tu pak vyskočí třeba pětkrát, šestkrát...
:-S
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod EKKAR 11. 6. 2012 12:56

šeďour píše:...
Já se zase starám zadarmo vo kočičky z ulice ...
...
A to i o ty z Perlovky? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod krovak_cze 11. 6. 2012 13:50

vzhledem k tomu jak dlouho uz se to "resi", tak se asi nikdo moc nesnazi, proc taky, kdyz za zobrazeni reklamy tecou majiteli penizky :D
krovak_cze
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šeďour 11. 6. 2012 14:28

Ekkare viděls je někdy ??
V perlovce fakt kočičky nejsou...spíš starý barakudy... 8-S
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 11. 6. 2012 14:37

Abychom mohli něco opravit, musíme napřed najít co: to znamená zopakovat tuto situaci, potom zjistit její příčinu. Nám se ji ale nedaří zopakovat – u nás se reklamy chovají snesitelně. Předpokládám, že nejen u nás – pokud by tomu u každého bylo tak, jak někteří popisují, tak na fóru moc lidé nezůstane. A protesty budou výrazně silnější.

Dokážeme tady společně popsat situaci, za které nastane problém, o kterém píšete? Jaký máte prohlížeč, jakou verzi, nepoužíváte nějaký doplněk, který ovlivňuje cookies? Nemáte v tomto okamžiku kurzor na ploše videoreklamy, která začne hrát a po třech sekundách se otevře přes celý displej?

Anebo můžete psát o blbostech, které si tady čtete pořád dokola, ale to situaci nevyřeší.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin2133 11. 6. 2012 14:43

mě reklamy nevadí, ale když přijdu na vaší úvodní stranu a jen přejedu horní okno myší tak začne hrát (což mě vždycky vyleká :-D), ale krom toho, že hraje se i okno zvětší a začne se reklama načítatt. Ten zvuk bych přežil, ale to okno mě občas docela vytočí :-/

Jo a možná bych doporučil zkontrolovat zasazení reklamy na stránce u všech prohlížečů. Já konkrétně mám nejnovější Firefox, který se často aktualizuje, u minulé verze mi to nedělalo a teď ano. Jen takový postřeh, už je dlouho co sem dělal stránky, ale stímhle jsou problémy všude.
JBL ES80 + Proson R10 → Harman/Kardon 3490 → Fostex HP-A4 → PC
Hifiman HE-400i, V-Moda ZN
Martin2133
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 11. 6. 2012 15:56

Tohle je bohužel nepříjemné. Když se na videoreklamě nechá kurzor, ozve se zvuk a po třech sekundách se znovu otevře.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vanDave 11. 6. 2012 16:40

Ty cookies mně taky napadly, když mně to vyskakovalo po KAŽDÉM KLINUTÍ resp téměř každém, tak jsem měl zřejmě v operě zaškrklou volbu Přijímat ne všechny cookies, ale pouze z navštíveného místa, ale je to pouze domněnka.
MGX: Na druhém PC taktéž s operou, ale bez ADBlock (konkrétně v Olomouci, kde je net přes kabelovku) se mi to včera ukázalo pouze jednou.
->>> Seznam hifiprodejen: http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?f=1724&t=767373 <<<-
Gangsta asesoríz: Hlavní je řetěz. Skorozlaté řetězy se dají sehnat v metráži v železářství. Koupíme asi tak 5 metrů. :D
Olympus E-PM1 + 14-42mm
vanDave
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Vrabec 11. 6. 2012 16:41

W7 x64
Safari 5.1.7 - korektní
Firefox 13 - korektní
Internet Explorer 9 - korektní
Tedy reklamu jsem viděl dnes jednou, na zive.cz od té doby ne.

Jo a venkovní kočky krmím taky.
Tomáš Vrabec
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 11. 6. 2012 21:37

šeďour píše:Moje reakce na emgéixe je víceméně osobní, protože nesnáším jeho samochválu.A, že se snaží ??...fakt ??...neni to vidět.
A, že to dělá zadarmo ??...no a co, proboha ?!!

Nechtěl jsem reagovat, ale přeci. Představ si, že mnoho lidí vůbec netuší, že moderátoři a admin (některý) svoji činnost vykonávají bez nároku na honorář.
Navíc jsem reagoval na tento příspěvek
krovak_cze píše:z ceho zijou osatni fora co reklamu nemaj? :D a oni te plati?

Zkus místo toho opakovaného vulgárního chlapáctví přispět něčím k věci, nebo se nauč ovládat.

Děkuji

-- 11. 6. 2012 22:38 --

Co se týče cookies. Hodně lidí v mém okolí má v prohlížeči nastaveno automatické mazání sušenek po zavření programu. Nemůže i toto přispívat k problémům?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin2133 11. 6. 2012 22:23

Sám vím jaký je to dělat někde administrátora. Neni to jednoduchý, navíc jsem byl adminem asi dva roky a můj honorář byl dobrý pocit z pomoci :-) Ale co se týče téhle reklamy už nevím jak se to dělá dneska tak nemůžu do toho kecat, ale musí být chyba někde ve stránkách, protože na jiných stránkách se mi to neděje a s prohlížečem Internet Explorer to funguje jak by mělo.
JBL ES80 + Proson R10 → Harman/Kardon 3490 → Fostex HP-A4 → PC
Hifiman HE-400i, V-Moda ZN
Martin2133
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 11. 6. 2012 22:24

Martin2133 a vyskočila Ti ta reklama vícekrát jak jednou za den? Třeba dnes?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin2133 11. 6. 2012 22:25

Ano i víckrát, ale jen reklamy s videem, třeba ta Air Bank byla dobrá.
JBL ES80 + Proson R10 → Harman/Kardon 3490 → Fostex HP-A4 → PC
Hifiman HE-400i, V-Moda ZN
Martin2133
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod krovak_cze 12. 6. 2012 06:50

Marek Lutonský píše:Tohle je bohužel nepříjemné. Když se na videoreklamě nechá kurzor, ozve se zvuk a po třech sekundách se znovu otevře.

to je bezny, dokonce se zobrazi odpocet, ale vcera rano to na me nekolikrat skocilo, bez toho ze bych tam kurzor nechal, hned po obnoveni stranky, dnes mi to treba nevyskocilo vubec
krovak_cze
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků