Stupidní reklama

Rady, náměty, připomínky, ...

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod armaman 10. 6. 2012 14:38

Vole a kde? Ja som tu imrvere a nic. Ako je to mozne.... A to nemam ani adblocker. Zeby to bolo tym ,ze som stale prihlaseny?
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Broslowski 10. 6. 2012 14:56

elektrika plyn a este volaky pes co nahana ohen :D prihlaseny som stale...
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod armaman 10. 6. 2012 15:22

U mna 1x od rana bohu prisaham....
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MgX 10. 6. 2012 19:25

Kluci díky za reakce. Zkuste to opravdu nějak vysledovat a poskytnou přesnější informaci. Kdy, kde, co a jak ... co jste dělali (třeba přecházeli z fóra na fórum atp.).

Já dnes vůbec nemám problém. Přihlašuji se opakovaně na jeden nick a nevyužívám stálé přihlášení. Fórum procházím vždy přihlášen.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krovak_cze 10. 6. 2012 19:39

je vubec trapny na forum tu reklamu davat, kdyby aspon byla k tematu, na hifi apod.
krovak_cze
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 10. 6. 2012 20:10

Výborně, kolik přispěješ pravidelně měsíčně na provoz? :-)

EDIT: ale máš pravdu ... na AV by byla příjemnější ;-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krovak_cze 10. 6. 2012 20:15

z ceho zijou osatni fora co reklamu nemaj? :D a oni te plati?
krovak_cze
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 10. 6. 2012 20:32

Nevím, jak to dělají na ostatních fórech, ale reklama, pokud jsem si všiml, se postupně dostává skoro všude. Jen v rozdílné podobě. Zde je - bohužel - občasně agresivnější.

Upřímně - provoz něco stojí. To myslím, potvrdí každý. A já, ač placen nejsem - dobrovolník/ochotník - tak nebudu zastírat onen fakt, že provoz není zadara.

Spíše chci vychytat stav, že někomu nic nevyskakuje a jiný si opakovaně stěžuje, jak „milionkrát“ denně musí zavírat okno s reklamou.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vanDave 10. 6. 2012 20:53

Dnes jsem zadal na jiném PC (Opera bez adblockeru) avforum (jsem loglý stále) a ještě než jsem uviděl základní stránku fóra, tak mi začala hrát přes celou obrazovku reklama s plynem.:-D
->>> Seznam hifiprodejen: http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?f=1724&t=767373 <<<-
Gangsta asesoríz: Hlavní je řetěz. Skorozlaté řetězy se dají sehnat v metráži v železářství. Koupíme asi tak 5 metrů. :D
Olympus E-PM1 + 14-42mm
vanDave
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hergarok 10. 6. 2012 20:58

MgX: ač mi je reklama u (_|_) protože používám AdBlock, tak si nemůžu odpustit poznámku. Podívej se na hifi.slovanet.sk, ebastlirna.cz, highendforum.cz, hifipassion.com, nebo hifinazory.cz - žádná reklama. Pak třeba svetelektro.com, nebo elektrika.cz mají sice reklamu ale opravdu jen minimální.

Chceš mi fakt tvrdit že je to množství zdejší reklamy jen o "udržení fóra v provozu"??
Audigy 2ZS => ZERO DAC => Amarok^2 => DIY elektrostaty || V hifi jde změřit vše mimo naivity a diletantství.
Fóra po celém světě zamořují ti, jenž mají problém psát srozumitelný text a pochopit psaný text. WTF ?!?!?
Hergarok
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vanDave 10. 6. 2012 20:59

Hergarok píše:MGX: Chceš mi fakt tvrdit že je to množství zdejší reklamy jen o "udržení fóra v provozu"??


No samozřejmě. :-D

Ne, to je o tom, kolik toho jsou schopni vydržet čtenáři (a bohužel i moderátoři, protože těm se bez výjimky zobrazuje reklama stejně jako ostatním)... 8-S
->>> Seznam hifiprodejen: http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?f=1724&t=767373 <<<-
Gangsta asesoríz: Hlavní je řetěz. Skorozlaté řetězy se dají sehnat v metráži v železářství. Koupíme asi tak 5 metrů. :D
Olympus E-PM1 + 14-42mm
vanDave
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 10. 6. 2012 21:59

Hergarok píše:Chceš mi fakt tvrdit že je to množství zdejší reklamy jen o "udržení fóra v provozu"??

Ne, vůbec ne. Ač jsem administrátor, tak do věcí ohledně toku financí a dalších věcí absolutně nevidím. Takže cokoliv okolo jde mimo mě. Jsem vlastně jen uživatel s určitou pokročilou možností cosi navíc vidět a cosi navíc udělat.

Já psal - že zde je to občasně agresivnější. Mně ani tak nevadí reklama kolem dokola. Spíše jak píšete, že vám to vyskakuje. Já s tím opravdu takové problémy nemám - tak rozsáhlé. Přičemž používám Firefox bez jakýchkoliv blokovacích doplňků. Problém nastane, když myš zaparkuji nad reklamním příspěvkem. Pak vyskočí. Pořád nedokážu pochopit tu rozdílnost. Jeden bude psát, že mu reklama vyskočí XY krát za den a jiný zas, že mu 1x. Proč?

Když mně nějaká reklama moc bliká do očí ... je moc živoučká (ne, že vyskakuje), tak si normálně zvětším stránku - třebas. Zkouším různé věci.

vanDave
kolikrát Ti to vyskočilo? Více jak jedenkrát? Pokud ano, tak prosím napiš.

I já, kucí a cholkí chápu, že fórum je o uživatelích. Kde není uživatel, není život, není příspěvek, není fórum.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 10. 6. 2012 22:07

all --> Bojujete s veternymi mlynmi. Keby to chce niekto riesit, tak to uz riesi. MODom a ADMINom mozete akurat tak nadavat. Nepomozete si tym. Konecne si nainstalujte do browseru doplnky a neplacte. Tie doplnky sa daju docasne aj vypnut, alebo na urcitych weboch ich automaticky vypinat - pre tych, co ich z urcitych dovodov nechcu pouzivat. Ti, co ich "nemozu" instalovat, kvoli tomu, ze im to nedovoluje zamestnavatel - nic sa (aspon v pripade chrome) neinstaluje ako program, stane sa to sucastou browsera v ../Program Files, takze si mysim, ze zamestnavatela to tankovat vobec nebude. Navyse - ak mu nevadi nainstalovany browser, nevidim dovod, preco by mu mal vadit nainstalovany browser s pluginom.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Broslowski 10. 6. 2012 22:47

1. nebudem si nic instalovat. pouzivam vyhradne jeden IB - chrome - a kvoli jednej stranke nezacnem pouzivat iny, do ktoreho si budem rvat pluginy.

2. da sa to prekusnut, nevravim ze nie, no je tu tema, a tak sa vyjadrim. Keby mi to vybehne raz za den, ani nepipnem

3. aj my mame reklamu na fore, ale taku, ze ti neskace do face, nie je po pasoch po okraji obrazovky a hlavne nesposobuje load cpu xx%, a vlastne tam takmer ziadna nie je...:D a forum bezi a citanost je viac nez slusna... a to mame dost husty hosting co sa financii tyka.

Mne to vyskakuje najma doma v TO. Tam sa napajam na router, na ktory je lognuty max 1,2 uzivatelia. V BA mi to vybehne tak raz za den, na routri su vsak lognutych aj 5+ ludi... nvm ci to moze s tym nieco mat, siete vobec neriesim....

Doma dynamicka IP, v BA myslim ze nie..

Iste hadzat vinu na pana, ktory to tu moderuje/adminuje, a nema na to dosah je dost alibisticke a nespravne...ale tak ako som pisal, je tema, tak sa treba vyjadrit.
Naposledy upravil Broslowski dne 10. 6. 2012 22:49, celkově upraveno 2
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 10. 6. 2012 22:48

Odar píše:all --> MODom a ADMINom mozete akurat tak nadavat. Nepomozete si tym.

Ano - v naší moci není stav změnit. Jen se můžeme snažit odchytat určité dobře popsané anomálie a pak je poslat dál.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků