Galerie

Rady, náměty, připomínky, ...

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kammo122 29. 8. 2010 00:03

mne zas vadi ,že ak reagujem na fotku nejakeho uživateľa tak mi nepride mail ,že tam na mna zareagoval :)

ked vkladam foto ja tak zaškrtnem ,že chcem byť informovany ked niekto zareaguje
CA 540A , JBL LX600
kammo122
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 30. 8. 2010 18:33

Galerie „jede“ (bohužel) trochu jinak ... na něčem jiném... tudíž i její fungování/nefungování má svá specifika odlišná od fóra.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 30. 8. 2010 18:37

Tohle si myslím by měl přesněji objasnit někdo z "červených" - tedy třeba Christian, Miho a další, co jsou se softem fóra jedna paprča.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MgX 30. 8. 2010 18:54

EKKARe jistě máš pravdu. Přesto si myslím, že i mnou naznačený náznak informace postačí pro hrubou orientaci.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johanx 30. 8. 2010 19:38

MgX píše:Galerie „jede“ (bohužel) trochu jinak ... na něčem jiném... tudíž i její fungování/nefungování má svá specifika odlišná od fóra.

Potvrdil jsi mé tušení, neumřu. A co ten dvouhodinový rozdíl? Přežiji ho taky, jen mě to zajímá.
Stereo: Naim Supernait 3, Naim Ovator S-400, Technics SL-G700, Tv: TCL65X925, sluchátka: AKG K701, Beyerdynamic Lagoon, Kino: Arcam HDA AVR 11, centr+surr. Swans
johanx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 30. 8. 2010 20:04

johanx upozornil jsem na dotazy výš ... aby Ti bylo vysvětleno přesněji...z prstů důvěryhodnějších.. :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kammo122 30. 8. 2010 20:16

na mna nezareagujete ? :D
CA 540A , JBL LX600
kammo122
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 30. 8. 2010 20:17

kammo122 snad i Ty se dočkáš ...
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kammo122 30. 8. 2010 20:59

kammo122 píše:mne zas vadi ,že ak reagujem na fotku nejakeho uživateľa tak mi nepride mail ,že tam na mna zareagoval :)

ked vkladam foto ja tak zaškrtnem ,že chcem byť informovany ked niekto zareaguje
CA 540A , JBL LX600
kammo122
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miho 30. 8. 2010 21:35

Ten casovy posun by tam uz nemel byt. Muze nekdo potvrdit problem se zasilanim upozorneni na prispevky (nepada to treba do spamu?) nez se v tom zacnu vrtat?
Oh dear, I really ought to do something. But I am already in my pyjamas...
miho
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johanx 30. 8. 2010 21:44

Čas je už v pohodě. Mně to do spamu nepadá.
Stereo: Naim Supernait 3, Naim Ovator S-400, Technics SL-G700, Tv: TCL65X925, sluchátka: AKG K701, Beyerdynamic Lagoon, Kino: Arcam HDA AVR 11, centr+surr. Swans
johanx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 8. 3. 2011 14:49

To, co sa deje v galerii v poslednom case je naozaj nevidane. Same osobne narazky, "pestovanie" ega, nadavky, primitivne reakcie, off topic. Osobne by som bol za to, aby sa v galerii zakazali komentare a nechali sa len hodnotenia.
Mohlo by sa zalozit dalsie podforum. V nom by boli thready k fotkam, ktore by mohol automaticky generovat system. Pod fotkou v galerii by bol link na thread k fotke, kde by bola diskusia k danej fotke.
Ano, bolo by to viac rozbite a menej prehladne - o tom nepochybujem - ale aspon by bola moznost plnohodnotne postihovat "prispievatelov" za porusovanie vseobecne platnych pravidiel fora.

Vzhladom na to, ze diskusia pod fotografiami neumoznuje spravu ako forum, vidim to ako najrozumnejsie a najmenej bolestne riesenie. Ak ma niekto lepsi napad - sem s nim.

BTW vsimnite si jednu vec - ludia, ktori najviac prispievaju svojimi "mudrostami" do galerie, minimalne prispievaju na forum (pripadne vobec). V galerii si dovolia to, za co by boli na fore postihovani, alebo minimalne napomenuti.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod armaman 8. 3. 2011 15:00

No to ze na fore je postihnutelnost vacsia je blbost. Ak napisem ja daco tak si to zazracne vsimne site admin a vadi mu multiposting a jedno slovo "h...o" no ak dakto napise "j....y","do p....e" tak je to uplne normalne a nik s tym nic nerobi aj napriek upozorneniu ,ze bude zjednana naprava. Ako to viem? Upozornil som na to a nik to neriesi poziadal som totizto o zaslanie spravy o vybaveni upozornenia. Zazrak ,ze mna si vsimli do par hodin od zverejnenia.
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MgX 8. 3. 2011 17:22

Myslím si, že by si každý uživatel nejdříve měl sám sáhnout do svědomí a teprve následně prezentovat svoji čistotu, neomylnost a nespravedlnosti, které mu někdo činí. Tak nějak by bylo vhodné aby si každý nejdříve „zametl před svým prahem“. To není konkrétně mířené - jedná se o obecně „prospěšnou“ věc.

Co se týká Galerie ... napište sem do sekce, kde přesně se co dramatického stalo - dejte odkaz a věc se v nejbližší době bude řešit. Jestliže toto berete jako sprosté bonzáctví, je to vaše hodnocení a vaše rozhodnutí.

Já sám zaznamenal v poslední době stav, kdy jeden uživatel jinému píše v Galerii, že nemá dávat ty a ty fotky, protože je to hrůza. Jednalo se o fotky prodeje satelitů, kdesi v zahraničí. Osobně si myslím, že takové foto může být pro leckoho zajímavé.

armamane
Ty si neustále na něco stěžuješ, promiň ale je to tak. Jak je možnost, hned je „oheň na střeše“. Opět - jestliže máš pocit, že se někde něco nevyřešilo - ohlas příspěvek. Pokud stejně nikdo nereagoval, pošli SZ přímo mně, zkusím věc vyřídit. Ne, opravdu nemáme zájem někomu nadržovat a protěžovat ho. Uživatelé jsou na stejné úrovni bez rozdílu věku, pohlaví, národnosti ...

...a já je nerozlišuji ani dle toho, zda ovládají pravopis. Každý je nějaký - jeden umí to, druhý zase toto. Každý má možnost se na fórum registrovat a slušnou formou v rámci pravidel položit dotaz. Jestliže mu nejde čeština, tak to neznamená, že odpověď nedostane.
Nenahlásit příspěvek, kde se rozvinul flame, ale nahlásit ten, kde je nějaká gramatická chyba - no sorry, ale člověk by měl alespoň trochu rozlišovat vážnost situace. Toto opět neplatí na konkrétní osobu, ale jedná se o všeobecné zamyšlení.

.... a mezi námi gentlemany ...když jsem tím tak pohoršen, mohu uživateli, který se provinil vůči pravidlům pravopisu, poslat SZ a tam ho na chybu, slušnou formou, upozornit...
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 8. 3. 2011 17:53

http://galerie.avmania.e15.cz/showphoto ... mit=recent
Myslim, ze to je totalny hnus, co sa tam deje.
Odar
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků