[recenze] Cowon iAudio 9

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Arren 24. 8. 2010 23:44

No nějakou dobu je mám na Clipu a musím ho mít skoro na max hlasitostí a tuším, že to není ono samozřejmě. Tak jsem si říkal, že iAudio9 s 2x takovým výkonem než Clip by měl těm HD 555 stačit..

Btw kupoval jste někdo iAudio9 z Anglie ? Jak to je v tom případě se zárukou ? Dík moc
Naposledy upravil Arren dne 25. 8. 2010 13:44, celkově upraveno 1
Arren
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 0803 25. 8. 2010 09:48

zdravim vospolok, chcem sa poradit, ako sa da nastavit vyssia hlasitost. pri zapinani som tam narychlo postlacal ZEM: čINA, MAM ZAKLADNY FIRMWER 1.03, TAK AK VIETE PORADTE..
0803
Junior

Odeslat příspěvekod Pingu2221 25. 8. 2010 21:10

No nevím, jak to je tady, ale většinou se vybírá nastavení hlasitosti pro USA.
Pingu2221
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 0803 26. 8. 2010 05:33

ano, ale v SETTING som taketo nastavenie nenasiel. mozno ho treba resetovat a pri z.apinani nastavit ako prve USA.
0803
Junior

Odeslat příspěvekod bubaak 26. 8. 2010 05:52

tak z nej smaž systemove slozky a zkus zapnout (vse kromě music)
lepší je zálohovat řikat snad nemusim
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Munky7 18. 10. 2010 10:49

Zdarec mám dotaz.
Začíná mě pěkně blbnout zámek. Ikdyž je v poloze odemknuto tak je často zamklej a nebo to tak problikává chvilu zamklej chvilu odemklej. Takže kolikrát ani nejde dostat se do menu a používám ty boční tlačítka.
Setkal se stím někdo?
Asi je to ale na reklamaci:-(
Munky7
Junior

Odeslat příspěvekod Stnly 10. 12. 2010 16:20

Zdravím, včera mi přehrávač dorazil, ale zdá se mi, že s Koss Porta Pro nehraje zrovna nejlíp. Není přehrávač na tyhle sluchátka moc slabej?
Stnly
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 10. 12. 2010 16:41

tak to určitě nebude Cowonem :)
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stnly 10. 12. 2010 19:38

Může to být sluchátkama? Který si budou s Cowonem rozumět? Pomůžu si se SENNHEISER PX 100 nebo PX 200?
Stnly
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod portapro 10. 12. 2010 22:02

Ne nepomůžeš,a ano samozřejmě je to sluchátkama,porty hrají průměrně až otřesně...Phonak Audeo,Sennheiser IE8
portapro
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 11. 12. 2010 09:16

Tady není otázkou, jestli Porty hrají špatně. Prostě nesedí s přehrávačem, i když ti předtím seděli dobře.
Bohužel koupí Px100 se nikam moc neposuneš, musíš jít trochu výš.
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stnly 12. 12. 2010 17:36

Budou PHONAK Audéo PFE 111/112 důstojnym doplňkem přehrávače?

3K za přehrávač, další 3K za sluchátka, achjo, Vánoce na krku, měl bych kupovat dárky ostatním a ne jenom sobě. :-)

Nedají se koupit srovnatelný pecky i v relaci 2K?

EDIT: Jdu do Phonak Audéo Perfect Bass.
Stnly
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jarak 13. 12. 2010 10:18

Ahoj,
nechci zákládat další vlákno, tak se zeptám tady.
Mám Cowon D2+ = spokojenost. Mám ho v práci připojený k zesilovači.
Nicméně chci něco dalšího na doma a na ven. Takže se chci zeptat jestli koupit Cown i9 nebo Clip+ nebo Fuze nebo Fuze+ (nebo něco jiného).
Vzhledem k výdrži bych asi upřednostnil i9, nicméně se mi jedná hlavně o kvalitu zvuku. Poslouchám klasiku, rock, metal, folk, občas jazz. Sluchátka mám PX 100 a HD 650 na doma. Namísto PX 100 chci koupit nějaké jiné ve stejném provedení, takže nechci špunty. No a tak prosím i o doporučení, jaká sluchátka do 3000,- ke konkrétnímu přehrávači. Zatím mám namyšlenou kombinaci i9 + HD 238. Jo a abych nezapoměl, preferoval bych výraznější, ale přesné basy (mám to rád). Muziku mám ve flac a mp3.
Nebo ještě varianta Ipod touch, ale radši bych měl možnost přehrávat flac a muziku do mp3ky dávat klasicky jako mass storage.
Díky za radu.
J.
doma: Blue node 2i -> Pro-Ject Pre Box S2 Digital, HYPA H1 => Meze 99 classics, Audeze LCD2C
Jarak
Junior

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 13. 12. 2010 22:43

Kvalita zvuku je u jmenovaných téměř stejná. Takže se rozhodni podle peněženky.
sluchátka tady řešit nebudeme, ale určitě si pořádně projeď témata po fóru o podobných sluchátkách před založením dalšího miliontého tématu na jedno brdo :)

Jinak Touch ti je k něčemu ve chvíli, kdy nechceš telefon, chceš wi-fi, aplikace a "filmy". To je tak konec. Jinak bezztrát taky umí, jenže ALAC.
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jarak 13. 12. 2010 22:52

Díky :-)
Jsem tam kde jsem byl.
Ještě dotaz kvalita u Ipod touch je srovnatelná třeba s cowon i9 ?
J.
doma: Blue node 2i -> Pro-Ject Pre Box S2 Digital, HYPA H1 => Meze 99 classics, Audeze LCD2C
Jarak
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků