Philips 2010

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 6. 6. 2010 09:02

Tv netreba vôbec vypinať. Ten mod obchodu je robeny tak, že sa po určitom čase sam prepne na defaultne nastavenia.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heimdallr 8. 6. 2010 09:49

Někde sem četl, že Philips má něják blbě ošetřený přepínání formátů u TV vysílání 4:3 a 16:9, že neumí 4:3 automaticky přepnout, že to roztahuje nebo co... nevíte někdo něco o tom?
Heimdallr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 8. 6. 2010 13:29

Už sa to tu riešilo x-krat, najdi si to tu na fore.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 21. 6. 2010 10:29

Chtěl jsem pořídit druhou TV 42PFL8684H, ale zdá se mi, že už nebude. Co vybrat místo tohoto modelu? Požadavek je určitě Ambilight. A že se nevlezu do ceny tohoto modelu už tak nějak předpokládám, jenom by to nemuselo být o moc dražší.

EDIT:
Co jsem se díval tak by přiadala v úvahu 40PFL7605H. Bude to opravdu o těch cca 6t lepší TV?
m.a.x.i.m.u.s
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod quapor 27. 6. 2010 16:42

m.a.x.i.m.u.s píše:Co jsem se díval tak by přiadala v úvahu 40PFL7605H. Bude to opravdu o těch cca 6t lepší TV?

+ led podsvietenie (spotreba), novsia verzia dlna, vacsia podpora formatov
- pre mna dizajn, dialkove ovladanie

:idea:
http://www.tvfreak.cz/forum/showpost.ph ... tcount=109
quapor
Junior

Odeslat příspěvekod potkan74 8. 7. 2010 21:37

37PFL5605H sa mi pozdava, niesom si isty ci to zvladne moj 400 GB HDD,
mam tam fakt kopu filmou, hlavne pre detska, co by som rad vyuzival, neviete sa vy jadrit k tejto veci???
potkan74
Junior

Odeslat příspěvekod stormborec 10. 7. 2010 14:32

To by mě taky zajímalo jak je na tom s podporou formátů - hlavně třeba HD Ripů v MKV, nebo HD DivX. Sice teď nebudu kupovat novou TV, ale tak pro zajímavost ...
LG 32LH5000 (2009) 120Hz, IPS EEFL
Samsung 40NU7192 (2018) 60Hz, VA LED
stormborec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 10. 7. 2010 15:21

Veď to tu už bolo preberane x-krat. Podpora formatov je napr. aj v tejto recenzii: http://hdtelevizija.com/2010/04/14/rece ... -cm/all/1/
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 15. 7. 2010 09:51

quapor píše:
m.a.x.i.m.u.s píše:Co jsem se díval tak by přiadala v úvahu 40PFL7605H. Bude to opravdu o těch cca 6t lepší TV?

+ led podsvietenie (spotreba), novsia verzia dlna, vacsia podpora formatov
- pre mna dizajn, dialkove ovladanie

:idea:
http://www.tvfreak.cz/forum/showpost.ph ... tcount=109

Tak je doma... Nebyl čas pohrát si s nastavením, ale také zatím nejsem moc nadšen. Co chválím, tak je lepší verze Ambilightu (oproti mé 42PFL8684H). Zítra by měl dorazit CA modul tak nastavovat obraz a hrát si víc s TV budu přes víkend. Ale naši jsou nadšeni už nyní :-)
Design se mi u Philipse celkem líbí (víc teda u mého, ale možná je to pouze zvykem :-) ), každopádně je tenší než moje. A ovladač? Tomu říkám celkem katastrofa. Vypadá hezky (jako ovladač k Philips Lampě Living Colors), ale díky absenci mnoha tlačítek je ovládání složitější. Velká škoda třeba chybějícího tlačítka Ambilightu a nutnost tedy vstupu do jednoduššího menu.
m.a.x.i.m.u.s
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 22. 7. 2010 11:12

Doplním další info.
Oproti mé TV je tento nový model s taky vysokou cenou celkem nic moc...

Nová TV již nemá cinch kabely. Proč? To už jako doma nemůže mít nikdo nic na cinche a musí si dokupovat nějakou redukci cinch x scart?

Pozorovací úhly. Přijdou mi dost špatné a už z menšího náklonu je vidět sešednutí. Opět u mého modelu s LG obrazovkou jsem na tom lépe (ve tmě se mi to, ale zhorší také).
Při pohledu z vrchu (možná i z boku- netestoval jsem pořádně) a černé obrazovce je vidět nerovnoměrné podsvícení, ale při "správných" pozorovacích úhlech jsem si toho nevšiml.

Ovladač, jedním slovem hrůza. Nechápu jak tohle mohl někdo vymyslet. Na mém modelu mám spoustu věcí přístupných pod jedním tlačítkem. Na novém modelu se musí vstupovat do dalších menu a podmenu pro každou hloupost.

Zkoušelo se pár filmů v mkv a avi. Do aktualizace fw nepřehrála TV ani avi. Po aktualizaci už funguje avi, ale mkv jsme nerozjeli.

Klad je jak jsem již psal ten lepší Ambilight, který už není rozdělen na 2 poloviny, ale už zobrazí barvu dění na obrazovce v jakékoliv své postraní části.

SHRNUTÍ. Ambilight je super a už bych asi nechtěl TV bez této funkce. Teď jen jestli to bude pro zákazníky rozhodující kritérium pro nákup této TV.
Další klad by mohla být tloušťka, která se oproti loňským modelům zmenšila.
Obraz bych hodnotil kladně. Po zakoupení CA modulu a příjmu HD programů je to vážně pěkné.
Já bych byl s touto TV né moc spokojen, protože mám jeden Philips doma, ale rodiče jsou spokojeni, protože je to jejich první velká TV :-)
Potencionálním kupcům doporučuji prohlídku v obchodě na pozorovací ůhly a vyzkoušet si i ovladač.
m.a.x.i.m.u.s
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jito 22. 7. 2010 12:57

Dnes jsem měl možnost vidět v akci model 40PFL8605H/12.Signál byl z DVB-T MPEG4,a bohužel jsem velmi zklamán.
Byl to můj favorit na koupi,a asi půjdu do něčeho jiného.
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod potkan74 30. 7. 2010 10:28

bol som nazhaveny na philips, konkr. medzi modelmi 5605 a 7605,
no akosi ma to odradilo pri precitani tychto rewievs :

http://www.avforums.com/reviews/index.php?reviewid=137

http://www.avforums.com/review/Philips- ... eview.html

tak to ich hodnotenie ma velmi nenadchlo, no nic idem dalej patrat po TV
potkan74
Junior

Odeslat příspěvekod Daryl 17. 8. 2010 08:43

Byly uděleny ceny EISA.
EISA 2010-2011: European LCD-TV Philips 46PFL9705
Daryl
Junior

Odeslat příspěvekod icdesoft 25. 9. 2010 07:54

Mám vážný zájem o model 32PFL9705, nicméně poněkud mě vyděsilo fórum http://www.avforums.com/forums/3d-lcd-t ... eries.html, kde se poměrně rozsáhle řeší nepříjemný, dost pronikavý pisklavý zvuk slyšitelný na několik metrů údajně pocházející z obvodů řízení local dimming panelu, a to u velikostí 32 a 40 palců. Prosím zdejší majitele této modelové řady o sdělení, zda-li i přístroje prodávané v ČR (varianta H) trpí tímto problémem - na výše uvedeném fóru se sice řeší hlavně modely pro Velkou Británii a německé země (tedy varianty M a K), nicméně local dimming bude asi u všech variant stejný.
Bohužel na živo to nemohu ověřit - nikde v mém okolí tahle TV není dostupná.
icdesoft
Junior

Odeslat příspěvekod Dj Addams 25. 9. 2010 12:25

ano.aj ja planoval tv 46PFL9705.ale ten problem s tym piskanim znepokojuje aj mna.je to aj v 40" aj v 46".a ma to skoro kazdy.neviem ako je to u nas,ziadna recenzia u nas nikde este nie je. som zvedavy ci philips problem vyriesi.
aj pre to som sa predbezne rozhodol ist do cinema 21:9 3d (58PFL9955)len ma podobne vlastnosti,ak nie rovnake preto som zvedavy ci aj ta tv bude mat tento problem s piskanim alebo sa to do vydania vyriesi a pridu na trh tv bez tohoto problemu...je zvlastne ze to vo philipse poriadne neotestovali.je to vraj dost pocut... ako mohli taketo tv vobec pustit na trh a pre eisu bud mali kus bez chyby alebo tam boli dost hluchi vsetci.uvidime co bude dalej
Dj Addams
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků