Galerie

Rady, náměty, připomínky, ...

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod DC20 12. 7. 2010 19:03

Chcel by som poprosiť, aby sa jeden z moderátorov obetoval a prečistil ten spam a nadávky v galérii, poprípade rovno rozdal zopár banov.
Naozaj to nemá úroveň.
DC20
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod EKKAR 12. 7. 2010 19:20

Dej linky , bohužel BAN může dávat jen Eraser a jiní vyšší.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod bubaak 12. 7. 2010 19:24

Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 12. 7. 2010 19:34

Propucováno - někdo další?
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MgX 27. 7. 2010 21:00

Já bych rád poprosil slušné uživatele, aby třeba formou SZ, či přímo v tomto vlákně normálně poslali odkaz na nevhodné příspěvky. Osobně občas Galerii procházím, ale pak se stane, že tam člověk pár dní není a najednou problém.

Děkuji za pochopení.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod creat 28. 7. 2010 04:25

Alebo určiť niekoho a dať mu práva typu "moderátor galerie", tak ako to majú trebárs na garáži alebo v PC sekcii.
Tričko AVmánie :lol:

"Ovocné víno každý den, tvůj život se změní ve zlý sen."
creat
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod armaman 28. 7. 2010 06:02

Tak to by bolo asi to najidealnejsie riesenie. A v pripade ,ze tam bude aj snimok ktory ma daleko od pozeratelnosti tak aby mal moznost tento snimok rovno "pokrcit" a zahodit.
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod EKKAR 28. 7. 2010 06:07

Ono stačí, když někdo "nažhaví bonz" a prostě dotyčného udá. Když se podíváte, jak dlouho trvalo, než jsem umazal nevhodné komentáře ve výše linknutém oddílu Galérie, tak to od prvního upozornění netrvalo déle jak půl hodiny.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod armaman 28. 7. 2010 06:32

Ha Ha
nechcem aby to bolo prilis jesitne no neda mi. Ked som Vas ja upozornil na nepristojnosti voci mne a aj inym v pripade nick Kocour65 tak ste sa na to V-y-s-r-a-l-i. Nakoniec som tieto foto vymazal sam.Este ze tato moznost v pripade galrie tu je a funguje. A zrazu tu pokritecky tvrdis ako promptne zasahujete. Ekkar vazim si Ta no toto ma n-a-s-r-a-l-o.....
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 28. 7. 2010 08:31

do galerie se koukáme málo, proto většinou o ničem nikdo neví. Kocour65 se už řeší dávno na interním, takže dostane postih.

Zatím nejvíc bonzů jsem dostal od kontrolora armamana :)
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 28. 7. 2010 08:43

Suhlas s armamanom. Tiez som to potom riesil ako on (a je nas viac). Moderator galerie by sa uzivil.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 28. 7. 2010 08:44

Ok, hodím to do diskuze
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod armaman 28. 7. 2010 10:53

no ten xxxdvorixxx-ov napad sa mi paci a dokonca viac ako "mirne pokrocily".
ale vazne, skutocne dakedy chyba ta kontrola aj v tejto sekcii a to nevravim o tom ,ze opät zaziva recesiu. sam ak citim ,ze daktora z mojich fotiek nie je k nicomu tak ju zmazem a to nielen vtedy ak sa jednalo o nevyberave poznamky vyssie spominaneho nick-a.
nie je moj zamer sliedit po dakom, vzdy ak som upozornil tak to bolo v 99% v suvislosti s mojou osobou.
este dodam v duchu hesla : "bonzovat sa nema,ale hlasit sa musi" :-D
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 28. 7. 2010 11:14

Moderátoři nečtou všechno, většinou si všímají svých sekcí... Bonz tlačítko je takový zrychlení, když pak nikdo není na fóru, aby jiný věděl. Takže nijak ve zlém :)
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kocmeister 28. 7. 2010 11:28

Já se v galerii komentářema vždy dobře pobavim :-) Ty půtky jsou většinou o blbostech a je to slušná komedie. Ale jednou jsem bonznul. Už jsem byl fakt naštvanej, na toho "kocour65", protože to bylo opravdu moc co tam předváděl.
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků