Kde vyzkoušet přehrávač?

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Bína 30. 8. 2009 14:33

No, teda v istyle aspoň v Praze mají většinou Sennheisery hd201, což moc směrodatné není, navíc ani nevím v jaké kvalitě tam mají tu hudbu.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bismarck44 17. 5. 2010 10:49

mozna by nebylo od veci vytvorit vlakno pro online shopy (CR i zahranici) + zkusenosti a doporuceni. Hledal jsem tu neco podobneho a nenasel
Bismarck44
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod portapro 18. 6. 2010 13:34

a od čeho je heuréka?
portapro
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nolwendil 18. 6. 2010 16:25

nebo zbozi.cz od Seznamu?
Still round a corner there may wait, a new road or a secret gate...
Nolwendil
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vad0s 27. 2. 2011 12:03

jen dodam ze u Avionu (Ikei) v Brne v Electroworldu je plno mp3 prehravacu na vyzkouseni, muzete tam si napichnout svoje sluchatka.. co si pamatuju tak treba: sansa fuze+, clip+, snad vsechny ipody, nejakej sencor, sony, iriver e100, philips raga, spark (myslim ze i ariaz), na vic uz si nevzpomenu, jinak meli tam i sluchatka na vyzkouseni, kde se da naopak napojit vlastni mp3..
ATH T500, Rock Zircon, Sony MH1C, VE Monk, KZ ED9
vad0s
Junior

Odeslat příspěvekod pottsn1 27. 3. 2012 10:46

Praha - Electroworld - Cerny Most
prehravace SONY, Apple Ipod touch a Classic 160gb
philips sa3mus08
nejake philipse Gogear
pottsn1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pottsn1 28. 3. 2012 15:50

POZOR! Pro ti, koho zajima vsechno od COWON. Na webove strance http://www.emg-shop.cz/ najdete kontakt servisniho centru COWON. Takze je tam moznost se dohodnout o vlastnim vyzkouseni libovolneho prehravace znacky COWON. Napiste tam e-mailem a pak vam reknou, jestli muzete prijet do servisniho centra COWON v bodove Bell-Technology v PRAZE. Tam pracuji velmy prijemni lide a navic si muzete objednat prehravac primo tamhle a pak odevzdat bez zadnych postovnych
pottsn1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod richard68 30. 4. 2013 14:00

já už chodím jen do TS bohemie... nevim jeslti ve všech prodejnach, ale na Hajich v Praze se mi vzdycky pekne venuji... a vsecko co chci mi ukazou a muzu vyzkouset... MP3 mají tyhle:
CREATIVE EMGETON GENIUS HAMA MODECOM MP MAN ROADSTAR SAMSUNG SENCOR SONy a nejaky dalsi co ani neznam... :)
richard68
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bína 30. 4. 2013 18:30

Hezký že tam maj výběr a jsou ochotní, ale ani jeden z těch přehrávačů nestojí za poslech :)
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carabei 26. 6. 2014 08:18

V audigo jde vyzkoušet ibasso a fiio přehrávače.
Carabei
Aristokrat klubu D2
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LOPO_X 12. 9. 2014 17:57

Lze někde na Ostravsku vyzkoušet Fiio X3 nebo Ibasso? Nebo jestli někdo mate a měli by jste chvilku času
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tnx 22. 9. 2014 14:44

Můžu doporučit Audigo v Praze. Minulý týden jsem tam strávil dvě hodiny a prodavač to bral jako samozřejmost. Nejdřív jsem zkoušel sluchátka s mým telefonem. Pak jsem stejná sluchátka prošel postupně s přehrávači Fiio X5, iBasso DX50 a iBasso DX90. Vybral jsem a koupil jsem. Ceny nebyly vyšší než jsou běžně na internetu.
tnx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hrochman 5. 10. 2014 08:53

Šumperk: K+B Expert - Vítězná ulice 3188/9, areál Kaufland, 787 01 Šumperk
Jsem zapřísáhlý Linuxák, nesnáším Mrkvosoft, Wokna, Opice. Mám rád stabilní Linux a Open-source programy. U Mrkvosoftu nemám rád nestabilitu. Používám distra jako Ubuntu, Linux Mint, nebo OpenSuse. Zkus je taky :-)
Hrochman
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků