Little Dot I+

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod pinclik 2. 4. 2010 22:27

Zaujímalo by ma aku maju životnost elektronky v tomto čínskom zázraku.Typ WE 408A.
Dakujem.

http://www.audiophonics.fr/amplificateur-casque-tubes-little-dot-ldi-w408a-p-4783.html
pinclik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kocmeister 3. 4. 2010 08:54

Po zkušenostech s jiným modelem od "čínskýho zázraku" několik let velmi častého používání bez problémů.
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šeďour 6. 4. 2010 11:56

Několik let používám sluchátkový zesilovač EXPERIENCE osazený dvěma dvojitýma trioda/pentoda.Lampy jsou z produkce Tesla (mají výborný souběh parametrů), v rezervě mám ještě sovětské (taky vynikající), ale myslím, že je ještě hodně dlouho potřebovat nebudu.
Víc bych se bál o osud elektrolytických kondenzátorů.Za takových dvacet-třicet let budou řádně vyschlý.
Životnost elektronek posuzuju podle muzikantských zesilovačů, které vlastním.Stará Tesla a opravdu starý Fillips.Lampy v pohodě, kondy v Tesle trop. ve Fillipsu na třetině.
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Betaron 6. 4. 2010 19:32

..taky vlastním několik sluchátkových zesilovačů, mezi nimi i flaškové ;-)

Obrázek Obrázek Obrázek

..a jak jsem se právě díval na zapojení Little Dot II++, tak mám své výtvory vlastně ve stejném provedení až na to, že i žhavení je usměrněné 8-)
Betaron
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šeďour 7. 4. 2010 15:29

Pro betaron: pěkné, pěkné, ten můj jsem vestavěl do černé krabice a největší designový výstřelek jsou mřížky výdechů horkého vzduchu na vrchu přístrojové krabice.Asi to budu muset nějak vylepšit.
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků