Výber zvukovej karty...poraďte nejakú.

Hifistudia, hifibazary a témata týkající se AV, která nelze zařadit do ostatních sekcí

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod eraser_svk 17. 2. 2007 20:47

no rozdiel bude dost velky...
eraser_svk
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod razor99 17. 2. 2007 20:53

pre tie nove I-Trigue-y co si mi poradil to bude len dobre :twisted:
razor99
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eraser_svk 17. 2. 2007 21:10

no rozdiel nebude obrovsky, zvlast pri horsich mp3, ale pri vyssej hlasitosti a kvalitnejsich MP3/lossles formatoch rozdiel jednoznacne spoznas
eraser_svk
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod razor99 17. 2. 2007 21:15

eraser_svk píše:no rozdiel nebude obrovsky, zvlast pri horsich mp3, ale pri vyssej hlasitosti a kvalitnejsich MP3/lossles formatoch rozdiel jednoznacne spoznas


lossles formaty? :oops: vysvetlis mi to prosim?
razor99
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod al.ish 17. 2. 2007 21:43

razor99 píše:lossles formaty? :oops: vysvetlis mi to prosim?

Loseless format , tj beztratovy format, je zpusob jak komprimovat hudebni soubor bez ztraty kvality (jak to delaji ztratove formaty - mp3, ogg, wma). Vysledkem je bitove identicky hudebnu soubor s cca 10-20% mensi velikosti. Nejpouzivanejsimi formaty jsou Flac, wv a ape.

eraser_svk píše:no rozdiel bude dost velky...

Dovolil bych si oponovat. Na repro v teto cenove kategori bude rozdil na hrane slysitelnosti a to i pri pouziti originalnich CD ci bezztratobych formatu.

razor99
Koupe lepsi zvukovky je jednoznacne dobrym krokem ke zlepseni kvality poslechu hudby z PC, ale v tomto pripade bych necekal zazraky.
V jake kvalite nejcasteji poslouchas mp3?
al.ish
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eraser_svk 17. 2. 2007 21:46

eraser_svk píše:no rozdiel bude dost velky...


toto som myslel vseobecne, co sa tyka kvality vystupu...

na creativoch rozdiel nebude az taky vyrazny,ako keby mal M-Audio LX4, ale bude... zalezi na tom, co pocuva...
eraser_svk
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod razor99 18. 2. 2007 13:31

mp3 sa pohybuju 192kbps a vyssie...hudba vsetkeho druhu,ano necakam zazraky ale tak myslim ze rozdiel bude od integrovanej zvukovky...
razor99
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod razor99 19. 2. 2007 16:39

uz je zalozena a prve co som zbadal,ze uz tak nerezonuje subwoofer,basy su uz lepsie usporiadane.tiez som si vsimol cistejsi zvuk pri vyssich hlasitostiach,celkom sa mi paci aj software co k tomu dodavaju...ale ako tu uz niekto pisal,kto nema aspon trosku hudobny sluch,zmeny sa mu budu hladat velmi tazko,samozrejme,v tejto cenovej hladine reprakov.ale som inak spokojny :lol:
razor99
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eraser_svk 19. 2. 2007 16:59

uz je zalozena a prve co som zbadal,ze uz tak nerezonuje subwoofer...


ja detto pri prechode z integrovanej na SB Surround 5.1 USB !
takze pozeram, ze som asi nemal halucinacie...
eraser_svk
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod razor99 19. 2. 2007 17:08

teraz to je to pekne aj pri hladine 7/10 ciste,sice padaju mi uz veci z policiek ale je to ovela ovela cistejsie :mrgreen:
razor99
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eraser_svk 19. 2. 2007 19:37

dik, ze si mi to potvrdil... tak mozem doplnit tuto drobnost do uzivatelskej recenzie...
eraser_svk
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod razor99 19. 2. 2007 19:41

samozrejme,akurat som sa zabaval s nastaveniami zvukovky a teraz je to uplne nieco ine... 8)
razor99
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků