Co su to za znacky?

Hifistudia, hifibazary a témata týkající se AV, která nelze zařadit do ostatních sekcí

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod 2ge 30. 1. 2007 12:56

Rad by som aby bola toto moja obyvacka, ale nie je:
http://fishki.net/comment.php?id=16675

neviete co tam ma za znacky a co tam vsetko je a co to priblizne stoji ? :)
SubDownloader - stahuj a nahravaj titulky k filmom pomocou opensource programu z OpenSubtitles.org
2ge
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koenzim 30. 1. 2007 13:14

neviem, ale vypada to, ze niekto mal hooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooodne velky rozpocet :)
koenzim
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 30. 1. 2007 13:20

Taky nevím, ale vypadá to přitažlivě ;-)

Jediné co mi tam vadí jsou káblíky. Možná by mohli vymyslet nějaké pódium, nebo tunel ze dřeva ze kterého je udělána podlaha a strčit je pod to.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gruppe 30. 1. 2007 13:21

spis kam se takovy clovek ma jit lecit....boze boze, sam nevim za co utracet, ale takovehle pi... vazne ne :)
kecáním se ještě nikdy nic neudělalo :)
Gruppe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lucky-x 30. 1. 2007 13:21

na tom gramci jsem tam zahlidnul ... ROCKPORT TECHNOLOGIES
:-D to asi mluví za vše
Beyerdynamic DT 990, Audinst HUD mx1, wasapi, foobar2000

Sám Chaplin se inkognito účastnil soutěže o svého nejlepšího dvojníka a skončil až třetí.
Lucky-x
portaProfesionál
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JRD 30. 1. 2007 13:38

Jarda / Nemám rád oslovení v množném čísle.
JRD
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eros 31. 1. 2007 10:03

no nejak takto podobne si predstavujem ze raz budem mat taku izbu vo vlastnom dome
nemusi byt az taka vybava ale na aspon na taky ucel
Dve veci sú na tomto svete nekonečné: ľudská hlúpos? a vesmír. A tým vesmírom si nie som taký istý. (Albert Einstein)

Emgeton E5 + PX100-white
eros
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jersey II. 31. 1. 2007 15:39

Pár kousků poznávám, reproduktory jsou Von Schweikert VR-9 SE, koncový bloky jsou DarTZeel NHB-108, předzesilovač je také od DarTzeel, zdroj zvuku bude asi nějaké SACD od EMM Labs a gramofon, jak bylo řečeno, Rockport technologies. Ani si neodvažuju blíže tipnout, kolik by to mohlo všechno stát, každopádně je to v milionech. I pěkně udělaná akustika, členitý strop, knihovna na CD.. Moc pěkné.


Taky něco přihodím...

Obrázek
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Narcissus 4. 2. 2007 01:59

Na tom prvním obrázku je krásná sestava. Co bych zkritizoval, je uložení kabelů na těch podložkách - to je klasický snob-end, který nemá jiný cíl, než vytáhnout ze zákazníků peníze. Ale kdo chce kam, pomozme mu tam.
A co mě zaujalo nejvíc, je jeho diskografie - to je prostě nádhera. Tam by se měli chodit permanentní DC stahovači, za neustálého bičování rákoskami učit, jak se pořizuje hudba.
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kyosuke 4. 2. 2007 02:21

Narcissus píše:A co mě zaujalo nejvíc, je jeho diskografie - to je prostě nádhera. Tam by se měli chodit permanentní DC stahovači, za neustálého bičování rákoskami učit, jak se pořizuje hudba.o/quote]


Co je na ní tak nádherného, kromě velikosti? Vždyť ani není vidět, co tam má. :-D BTW, hudba se pořizuje pomocí té věci, co mi stojí v koutě. To spíš notoričtí konzumenti by se měli za neustálého bičování rákoskami učit nějakému hudebnímu nástroji. Bylo by to prospěšnější. ;-)
Kyosuke
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jersey II. 4. 2. 2007 12:51

Narcissus měl zřejmě na mysli toto: http://fishki.net/comment.php?id=16675 Něco jsem poznal, je to napsáno nad mnou vloženými horny.. Jinak jsem se nad tím uložením kabelů také malinko pousmál.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Narcissus 4. 2. 2007 16:14

Kyosuke, Jersey II.: Jo, reagoval jsem na první příspěvek. Spletl jsem se ve slově diskografie, měla to být samozřejmě diskotéka (neplést s diskotékou, kam se chodí pařit). Tak teda jeho diskotéka je nádherná, je vidět, že to s hudbou myslí vážně. A každý kdo má rád hifi by to měl dělat stejně (v mezích svých financí samozřejmě).

Jersey II.: To co jsi tu dal ty se mi už ani nelíbí. Asi jsem příliš konzervativní, ale já musím mít pořádnou dřevěnou almaru :D. Jediný výkyv od klasiky je pro mně přijatelný páskový výškáč, to zas jo.
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2ge 5. 2. 2007 00:35

dik za odpovede :) popozeral som si web rockport technologies a dalsich high endov a len som slintal :)

velmi pekne veci, uz mat len tych zbytocnych par milionov...
SubDownloader - stahuj a nahravaj titulky k filmom pomocou opensource programu z OpenSubtitles.org
2ge
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků