iBasso IT01

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 12. 2. 2019 10:52

Můze mi nèkdo konečně vysvetlit co to je zvuk do V, L,U atd ?
PoliceCollector
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LOPO_X 12. 2. 2019 11:15

V díra na středech ( nebo spíše upozaděne středy )
L zvýrazněné basy, středy a výšky upozaděne
U vytahnute kraje pásem. Třeba subbas a výšky. Podobně jako V
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 12. 2. 2019 11:46

Děkuji
PoliceCollector
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jendax1 12. 2. 2019 12:12

Mělo by smysl kupovat Ibasso IT01? Teď mám Oriveti Basic a svým projevem mi vyhovují. Chtěl bych se posunout dál, nebo poraďte nějaký model. Poslouchám na Shanling M1.
jendax1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 12. 2. 2019 13:19

Imho eSka jsou lepší volba. It01 hraji lépe než chi-fi, ale eSka mají dospělejši, hutnějši zvuk. Za mne bych doporučil připlatit na eSka. Treba live nahrávky jsou fakt zábavnějši na eSku. Ale stojí 2x tolik.-ovsem ten zvuk je taky uplně jinde...
PoliceCollector
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martas38 12. 2. 2019 13:46

Oriveti Basic jsou brutální basovka s poměrně málo výškami. IT jsem nikdy neslyšel, ale dá se předpokládat, že budou mít velice odlišný zvuk. Rozhodně bych je doporučoval před přechodem z Basic někde poslechnout.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jendax1 12. 2. 2019 13:55

Někde to vyzkouším, těch basů bych se nerad vzdával... ta cena u Skové verze by byl tak max strop.
jendax1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _daRK 12. 2. 2019 14:20

jendax, ak sa nechces vzdat basov a chces povysit, okrem IT01 davam do pozornosti aj Whizzer Kylin. Toho basu je tam cca ako u IT01, ale hraju lcistejsie a detailnejsie. Mam ich radsej ako iBasso.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jendax1 12. 2. 2019 15:28

Whizzer Kylin neznám, někde kouknu po netu. Díky za rady.
jendax1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 12. 2. 2019 18:24

IBassa basují obě verze. Nejsou přebasované ani jedny, ale pokud máš rád basy tak u iBasso zklamaný nebudeš ani v jednom připadě. Nicméně opět platí že eSkovà verze je víc vhodná pro heavy metal. Za mne se dá říci že charakter zvuku u eska je aspoň pro mne v současnosti definitivní. Samo vždy se dá jit výš a výš dle chuti a stavu konta. Ale u obou verzí IT01 plati - pokud stála nahrávka za houby tak sluchátka ji to daj najevo....
PoliceCollector
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 12. 2. 2019 19:00

IT01s jsem neslyšel, ale IT01 určitě nebude na basech taková jako jsou Basic. Hlavním důvodem je jiný projev vyšších pásem, kdy Basic mají potlačené výšky a IT01 naopak ne. Jsou to sluchátka každá s úplně jiným přednesem. Charakterem budou Basicům blíž Custom Art Ei3, ale budou mít výrazně vyspělejší projev. Potom možná Campfire Audio Nova, ale to by se musely sehnat za nějaký jó echt kačky, za plnou cenu je to nesmysl.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 13. 2. 2019 01:03

Mrazikovo a nevíš jak hrají Campfire Comet ? Ty jsou taky za pětku...
PoliceCollector
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 13. 2. 2019 06:02

Comety jsem neslyšel a z toho co jsem o nich četl si myslím, že 5k jde utratit lépe. Minimálně ty eska vypadají jako lepší investice.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 13. 2. 2019 08:24

PoliceCollector, nadavno som na recenziu Comet natrafil, je to v polstine, ale Google to prelozi velmi slusne. Inak zaujimavych recenzii je tam vela.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 13. 2. 2019 10:24

Tož ja se jen ptám, ted by to chtělo možná přehrávač. Dokud nebudu mít nějakého aštel kérna za tisíc euráků tak na další sluchátka kašlu, i ty by už musely být tak za patnáctku. Pro mne jsou eska maximálka k mobilu a když budu mit něco se symetrikou tak budou hrát jeste lip ni ?me se na nich libi ze to je ten vyhlaseny drahy campfire made in U.S.A. a design ala laser gun. Ale tak vzhled nehraje ze.
PoliceCollector
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků