Sony KD-55XF9005 [obecná diskuze]

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod miki77 7. 1. 2019 19:05

weiny: mám TV sice chvilku, ale do situace, že by TV nereagovala na ovladač, jsem se ještě nedostal. Mě Android šlape v pohodě. Zatím... :-))
miki77
Junior

Odeslat příspěvekod paulo78 7. 1. 2019 19:15

BT sluchadla idu aj zo sluchadiel a aj z reprakov tv.
paulo78
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 7. 1. 2019 19:35

Předpokládám, že jsi chtěl napsat... při připojených BT sluchátkách jde zvuk jak z těchto, tak i z reproduktorů TV. Mýlím se?

-- 7. 1. 2019 19:36 --

Weiny Oreo se zatím jeví velmi stabilní. Navíc nelze hovořit o pomalém OS. Ovšem zda se bude jednat o pozitivní stav u všech TV, anebo zase přijdou výjimky... netuším.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paulo78 7. 1. 2019 22:26

Ano,u tych BT sluchadiel tak som to myslel
paulo78
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weiny 8. 1. 2019 09:01

Díky všem za test sluchátkáče :tleskani
Nechci tu vytvářet OT, ale když bych tedy pro moju, která používá špunty (co rok je měníme, vesměs se rozpadnou kabely), chtěl použít BT, musím pořídit receiver, něco jako tohle?
Musíme mít každý své volume, ona má před špunty Koss "zeslabovač", navíc jí tam potřebuji dostat zvuk jak z TV, tak z analogu zesilovače, takže je to trochu boj. Po zkušenostech se zprzněným zvukem přes BT asi stejně skončím u kabelů a pořídím raději dual mini zesilovač :-)
Tato TV mě přitahuje hlavně tím, že ji všude chválí jako nejlepší pro upscaling ze všeho ostatního na 4K, plus přímé podsvícení, dobrá cena. Snad jen na ten Android si zvyknout, mám rád stabilitu a jednoduchost.
Weiny
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 8. 1. 2019 09:45

Tak se mně podařilo dostat KODI aplikaci na Sony TV s Oreo. Nevím jak, ale určitě bez jakékoliv modifikace. Bohužel aplikace nefunguje. Tudíž výsledek je, více-méně, stejný.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kvok 8. 1. 2019 10:00

To ale souhlasí s tím, co už někdo psal: při instalaci se zobrazí chyba, aplikace se ukáže jako nainstalovaná, ale spustit nejde.
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gustoh 8. 1. 2019 10:18

Ryan Giggs Zajímalo by mně, jak se stav bude odvíjet kupříkladu u Philipsu. Pokud by Sony vědomě blokovalo Kodi, tak by si Philips mohl pískat. Řadu lidí sice Kodi nezajímá, ale už to, že nějaká společnost blokuje určité aplikace uživatelům, často nevoní.[/quote]

MgX...Urobil som cez Vianoce upgrade na Oreo na Philips 43PUS7150/R2 a KODI instalacia a pouzivanie uplne bez problemov.System zatial stabilny ziadne problemy som doteraz nespozoroval.Akurat nepouzivam interne tunery ale externy VU+ prijimac.
gustoh
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fajn.snek 8. 1. 2019 10:59

Tak já se pořád nemůžu rozhodnout zda koupit či nekoupit :?: Ale asi už jsem se dostal do stádia, že buď tuhle, nebo žádnou
fajn.snek
Junior

Odeslat příspěvekod krtek2k 8. 1. 2019 11:13

Ja si tuhle 49tku koupil uz podruhy, me se libi barvy a kontrast. Zatim necham androida 7, jak na to koukam ;)
Ja bych Kodi ani nepotreboval, ale VLC player nemuzu premluvit na vystup 5.1 po optice, furt z nej leze jen stéreo.
Pokud budes mit trpelivost, tak pockej na letosni sony modely.
krtek2k
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fajn.snek 11. 1. 2019 12:01

Ahoj pánové, tak tak mi dnes přivelu domů 55" XF9005. Po vybalení a umístění na stojan jsem na TV objevil velký flek na středu... Televizi jsme při instalalci drželi jenom za krajní místa jak bylo v návodu, na střed jsem určitě nesahal... Televize byla dost studená, tak jsem si říkal jestli to není orosené... Zatím jsem se jí neodvážil zapnout...

https://ibb.co/JBSHNzf
fajn.snek
Junior

Odeslat příspěvekod stormborec 11. 1. 2019 12:47

Pěkný zrcadlo :D
Určitě to nezapínat, dokud to nevyschne
LG 32LH5000 (2009) 120Hz, IPS EEFL
Samsung 40NU7192 (2018) 60Hz, VA LED
stormborec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ivotv 11. 1. 2019 13:51

O tomhle pisou v navodu Philipsu:
"Jen zřídka může vlivem působení teploty a vlhkosti dojít k nepatrné kondenzaci uvnitř skleněné přední části televizoru (u některých modelů). Abyste tomu zabránili, nevystavujte televizor přímému slunečnímu záření, horku nebo extrémní vlhkosti. Jestliže dojde ke kondenzaci, sama zmizí po spuštění televizoru na několik hodin.
Vlhkost způsobená kondenzací nenaruší příjem televizoru ani nezpůsobí žádnou poruchu."
ivotv
Junior

Odeslat příspěvekod fajn.snek 11. 1. 2019 14:14

ivoTV - nechal jsem jí stát 3 hodiny a pak jsem jí zapnul. Mám dojem, že už to opravdu vyschlo. Tak snad budu moc vklidu užívat televizi. Uvidím zítra dopoledne jestli bude víc světla :-D

Ve skladech jsem pracoval, takže vím, že tam ta teplota není opravdu žádný luxus, a PPL možná tu TV nechala i v autě
fajn.snek
Junior

Odeslat příspěvekod fajn.snek 14. 1. 2019 22:54

MgX - Android je přísliben, na Modely X900E a X900F už vyšel v USA evropa snad bude leden/únor následovat.
fajn.snek
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků