Jaká sluchátka do cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod dj wenec 28. 11. 2018 21:04

Zdravicko,

Rad bych se zeptal zde pritomnych, jestli nekdo nema ci neslysel tyto sluchatka:
https://www.tsbohemia.cz/samsung-eo-ig9 ... gL6sfD_BwE

Za me hrajou lepe, nez Sony MH1C.

Davaji je k telefonum Samsung...
dj wenec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Alpha8520 29. 11. 2018 16:59

Nekupoval jste někdo v nějaké rozumné cenovce (ideálně třeba do 1500) nějaká kvalitnější drátová sluchátka, ale s připojením přes USB-C? Našel jsem Xiaomi ANC, ale moc dobré zkušenosti s nimi nejsou. Nebráním se ani Číně.
Alpha8520
Junior

Odeslat příspěvekod foto1977 29. 11. 2018 21:35

dj wenec píše:Zdravicko,

Rad bych se zeptal zde pritomnych, jestli nekdo nema ci neslysel tyto sluchatka:
https://www.tsbohemia.cz/samsung-eo-ig9 ... gL6sfD_BwE

Za me hrajou lepe, nez Sony MH1C.

Davaji je k telefonum Samsung...

Ahoj, neslyšel jsem je, ale běžně se dají koupit jen v bulk balení už za 150 Kč, takže bych je na tvém místě objednal a vyzkoušel sám... :-)
Těch 1300 Kč navíc za krabici v tvém odkazu bych určitě nedal...
https://sluchatka.heureka.cz/samsung-eo-ig955/
foto1977
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj wenec 30. 11. 2018 11:50

To foto 1977:

Já je mám, spíš mě zajímal názor ostatních, vím, že se dají sehnat i za pár korun, tak proto na ně upozorňuji.
Včera jsem je poslouchal a přijde mi, že mají více detailů, než Sony MH1C. Sony sluchátka mají zase takové uhlazenější výšky, přesto sluchátka AKG pro dlouhodobější poslech jsou pro mě lepší.
dj wenec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod inkvizition 3. 12. 2018 13:32

Ahoj,
nedávno mi dorazily KZ AS10, tuším, že byly i recenzované na AV manii nějaký ten měsíc zpět.
Stály mne 41USD, tj cca 840 Kč z Aliexpresu.

Musím říct, že už hodně dlouho mi žádná sluchátka tak dobře nesedla, IT01 jsem nedostal přeze všechnu snahu do ucha, Fiio F9 Pro mne tlačily, tady paráda.
Co se zvuku týče, také super. Nejsou analytická, jsou dost basová s obvyklými KZ peaky v oblasti středních výšek, nicméně na to, že je tam 10 měničů, tak jsou sladěny velmi dobře. Od KZ ZS6, za které jsem je vyměnil, je to obrovský krok vpřed. Skvělý doplněk k Sony 1000xM2.

Prozatím jsem je testoval na symphonic metalu, klasické hudbě a nějakém tom folk/popu.

Tak pokud lamentujete v oblasti tisícovkového limitu, za tato sluchátka bych se určitě přimluvil.
inkvizition
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 3. 12. 2018 13:35

10 je jich dohromady (na každé straně 5 měničů).
Gustard A26 - Headamp GS-X Mini - Sennheiser HD 800
BabetakCZE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod smikoto 4. 12. 2018 11:57

Ahoj, dokážete mi poradit nějaká slušnější sluchátka pro dceru. Měly by být náhlavní uzavřená, nebo polouzavřená, nejlépe bezdrátová. Nic úplně extra to asi být nemusí, bude poslouchat převážně na mobilu. Něco co trošku solidně hraje a chvíli vydrží. Cenovka tak do 1500,-
smikoto
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 6. 12. 2018 15:07

Napr. Bluedio Turbine T4 su kovove. A hraju celkom dobre.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod smikoto 7. 12. 2018 08:04

Nevypadají špatně. Díky za tip
smikoto
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Wishmaster 7. 12. 2018 16:10

Ahoj. Potřeboval bych poradit sluchátka pro přítelkyni. Nesmí to být špunty ani nic těžkého nebo objemného. Zároveň bych chtěl aby to aspoň v rámci možností za něco stálo. Něco ve stylu AKG K314, Sennheiser MX560, PX100. Hledám už hodinu, ale tahle oblast úplně vymizela z trhu.
Jedna z variant jsou sluchátka k iPhone. Bohužel co mám zkušenost, apple používá jiné rozmístění konektoru (samozřejmě jak jinak) a sluchátka fungují na andoroid telefonech tak, že je zvuk zastřený a pročistí se, když se drží tlačítko mikrofonu. Nevím, zda to tak mají všechny.
PC, Esi Juli@ ► Denon DVD-A1 opamp mod ► Sapphire SE amplifier + Direct audio AF-1 MK2 supply filter ► Denon AH-MM400
Notebook ► iBasso DX90 ► Pro-Ject Head Box SE mod ► Denon AH-MM400
Wishmaster
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 8. 12. 2018 07:15

Na trhu je toho stale dost.
Nepises ako rychlo to potrebujes, ale najlepsie z peciek sa da nakupit v Cine (najdes aj na amazone) , za 5-10$ sa tam daju nakupit pecky, ktore zvukom deklasuju cokolvek (z peciek) co sa da kupit u nas, bezohladu na cenu. Takze jej mozes nakupit kludne viac modelov do zasoby. Napr. Ty Hi-z, VE Monk, Headroom MS16...
Ak to musi byt u nas, tak napr. Soundmagic EP30, Fiio EM3.
A pokial by to malo byt na styl earpodov od applu (teda tvarom nie klasicke pecky), tak lepsie sluchadla su Happy Plugs Earbud Plus.

Z lahkych nahlavnych v-jays, alebo kludne Porty.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beowafle 11. 12. 2018 11:40

Zdravím, sháním bezdrátové pecky/špunty v této cenové kategorii do 1000Kč. Dotyčný by radši pecky, ale když jsem mu říkal že jedině Airpody tak nad cenou kroutil očima, takže klidně i špunty. Nejlépe asi aby se daly koupit v ČR. Díky
beowafle
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Wishmaster 13. 12. 2018 15:38

Děkuji. Je to přesně co jsem sháněl.
PC, Esi Juli@ ► Denon DVD-A1 opamp mod ► Sapphire SE amplifier + Direct audio AF-1 MK2 supply filter ► Denon AH-MM400
Notebook ► iBasso DX90 ► Pro-Ject Head Box SE mod ► Denon AH-MM400
Wishmaster
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 17. 12. 2018 11:40

beowafle píše:Zdravím, sháním bezdrátové pecky/špunty v této cenové kategorii do 1000Kč. Dotyčný by radši pecky, ale když jsem mu říkal že jedině Airpody tak nad cenou kroutil očima, takže klidně i špunty. Nejlépe asi aby se daly koupit v ČR. Díky

Preco jedine Airpody? Tie za vela nestoja.Tie Cinske pecky za 4-5€ hraju lepsie.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inzaghi 17. 12. 2018 15:03

Tak mi dnes dorazily KZ ZS6 pod stromecek a po srovnani s ES4 i presto, ze nejsou rozehrane hrajou takhle z fleku uplne jinou ligu :D

+nadherny prostor
+ciste vysky
+nekriklave stredy
+basuji sice mene nez ES4, ale zase jsou basy prijemne a hlubsi(dotahnu ekvalizerem)
+slysim zvuky, ktere jsem ani s ES4 neslysel :))
+krasny design, kovove provedeni ve stribrne barve, pusobi opravdu luxusne
Sedi v usich stejne dobre jako ES4, jsou mensi. Hlasitost sluchatek je take na dobre urovni jako u ES4, SONY MH1C hrajou proti nim potichu. Posloucham s mobilem Honor 10, ktery by mel mit dedikovany audio cip AK4376A. Tento cip je osazen i v hudebnim telefonu ZTE Axon 7, takze poslech je velice kvalitni.
Sluchatka doporucuju vice nez ES4, skok oproti SONY MH1C je obrovsky, za 30 dolaru z Ali.
SAMSUNG Google NEXUS S I9023, Android 2.3.6
inzaghi
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků