In-ear 300-400$, hybridní, zvuk do V

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod martas38 6. 12. 2018 02:38

Zdravím! Chtěl bych se zvukově posunout a sháním In-Ear sluchátka laděná do V, cena 300-400 babek. Mám rád bum cink zvuk a vyhovují mně hybridní špunty.
Vlastním DUNU DN-2000J a LZ-A4, na ven pak Trinity Delta. LZ-A4 mám raději než Dunu, byť se mně je podařilo sehnat takřka za třetinovou cenu. Nejsou tak agresivní na výškách a mají podrobnější zvuk s vyšším rozlišením, či jak to nazvat, zkrátka tam slyším víc detailů a hrají podle mě líp.
Sluchátka budou takřka výhradně na domácí poslech, nemusí stoprocentně izolovat. Kabel nosím přes uši, preferuji výměnný, ale není to podmínkou. Co se týče pohodlí, LZ, ani Dunu nejsou zrovna vzorem ergonomie, ale v pohodě je poslouchám dlouhé hodiny - v tomto bych si nerad pohoršil. Náušníky mám rád měkké silikonové. Určitě bych se nebránil customům, ale myslím, že v této cenové hladině jsou hybridy sci-fi.
Rád bych zvuk do V, aby šly basy pěkně hluboko a současně to cinkalo. Jako zdroj bude sloužit Chord Mojo, případně HiBy R3, které zítra dorazí.
Hudbu poslouchám převážně rock, sem tam metal, ale i elektroniku.
Měl jsem Oriveti Basic (málo výšek) a mám Hifiman Re-400 (žalostně málo basů) a ani jedny mně nevyhovovaly.
Nákupu ze zahraničí se nebráním, spíš naopak.
Obávám se, že jsou moje požadavky přehnané, ale pokud by byl někdo ochoten poradit něco lepšího než mám (třeba Bína???), byl bych moc vděčný.
Předem děkuji za odpovědi!
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 6. 12. 2018 09:26

V tejto cenovke budes asi k LZ A4 tazko hladat vyrazny posun vyssie. Ak sa chces naozaj posunut, asi bude treba viac posetrit.
Skus pozriet Oriolus Forsteni, aj ked o nich pisu, ze su skor neutralnejsie, v tejto cenovke by mali patrit k tomu najlepsiemu. Mam podobne zvukove preferencie, v poslednej dobe som pozeral po iBasso IT03 a Fiio FH5, ale ci su lepsie ako tvoje LZ A4, to je otazka. Ber to len ako tipy. Prajem dobry vyber !
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Doodier 6. 12. 2018 10:15

Čau, mohl by sis přečíst něco o Flares PRO 2 od Flare Audio, nebo klidně i o starších Flare R2Pro. Sice jsou s pěnama, ale zvuk je detailní, i když možná trochu mid-centrický. Myslím, že tady na foru ty PRO 2 mají aspoň 2 lidi a možná je tady o nich něco i napsáno.
Doodier
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mistr63 6. 12. 2018 19:08

Ahoj. S tím nákupem bych počkal . Pokud budeš poslouchat z HiBy R3 asi tě překvapí, co zvládne . Hlavně si vyzkoušej 8Ball , takový malý ekvalizér . HiBy mi vydrží hrát neskutečnou dobu, většinou poslouchám na symetriku . Střídám vícero sluchátek . Na doporučení “guru František” jsem přikoupil Noble Audio Sage, sám je má taky . A protože jsem zvažoval jestli přikoupit Shanling M5s nebo R6 , zvolil jsem dnes R6 . Pokud ten prcek pro mě hraje zábavně, jak bude hrát velký bratr. Poslouchám 64audio U6 i U12 , Oriveti , Savanty , Sage, Oppo . Počkat se možná vyplatí
mistr63
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků