Whizzer

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod SSakul 13. 7. 2018 01:58

Ahoj , taky jsem majitelem whizzers a15 pro a co se týče zvuku jsou perfektní a zvukem mi hrozně sedly , akorát izolace je teda slabší a co mě štve asi nejvíc .. že moje oblíbené a preferované pěny ( jak v balení, tak Comply t400 )oproti referenčním špuntům z balení zní příšerně .. nemáte zkušenosti s jiným Comply modelem popř pěnama , které by u nich tak nepokazily výšky ?
SSakul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Hynex 13. 7. 2018 07:57

Hynex
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SSakul 13. 7. 2018 09:51

Díky za tip , vyzkouším
SSakul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 27. 8. 2018 12:35

V porovnani s qJays II su whizzer hayden ako na tom s detailnostou a basmi ? Celkom ma tie Whizzery zaujali, len mam celkom obavu, kedze kazdy pise, ze basov je malo. Nie som vsak basshead, uprednostnim "presne" basy ako ich nadbytok. Zhanam nieco na von a qJays mi na doma vyhovuju.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Acher 31. 8. 2018 11:45

Tak jsem se stal také majitelem tohoto zakukleného zázraku - Whizzer A15 Pro. Při prvních zkoušeních jsem byl velmi zklamaný a myslel jsem, že je obratem prodám dál.
Ale naštěstí jsem dal i na recenze druhých a nevzdal jsem to s nimi.
První jsem zkoušel rozdíly mezi záplavou vlastněných náušníků, jak pěnových, silikonových tak Comply, dokud jsem nenašel takové, co mi k nim nejlépe sedí a poskytují lepší tlumení – silikonové stromečky (obdoba Etymotic).
Následně jsem začal měnit kabely. Originál i lepší nesymetrický MMCX z AliExpressu byli jednak nepohodlné (zahnuté konce od konektorů tlačili do ucha) a zvukově jsem byl zklamaný. Až při symetrickém připojení, se základním kabelem Fiio RC-MMCX3B, sluchátka na mém iBasso DX150 oživla.
Za prvé tu bylo krásně temné pozadí, bez jakéhokoliv šumu a symetrickým připojením získaný vyšší výkon dodal sluchátkům život. Najednou měli naprosto jinou dynamiku, údernost na nižších frekvencích a celkově jejich podání nově získalo, předtím chybějící, mohutnost.
Nevěřil jsem vlastním uším, teď mi přijde, že přehrají i mé milované HD650!
DAP iBasso DX150(AMP8) ➤ Custom Art FIBAE Black
Sound Blaster Z SE(Toslink) ➤ Chord Mojo ➤ DIY sluch. zes.(OPA1656/BC550C,BC560C/BD139,BD140) ➤ Sennheiser HD650(CNC mod/Dekoni Elite Fenestrated Sheepskin)
TWR ➤ Samsung Galaxy Buds Pro
Acher
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Acher 1. 9. 2018 08:07

1.jpg
DAP iBasso DX150(AMP8) ➤ Custom Art FIBAE Black
Sound Blaster Z SE(Toslink) ➤ Chord Mojo ➤ DIY sluch. zes.(OPA1656/BC550C,BC560C/BD139,BD140) ➤ Sennheiser HD650(CNC mod/Dekoni Elite Fenestrated Sheepskin)
TWR ➤ Samsung Galaxy Buds Pro
Acher
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SSakul 3. 10. 2018 23:25

Whizzer vydává svoje třetí IEM !

Whizzer A-HE 03 hybrid

Tentokrát Hybridy s cenou v Číně 150$ No po zkušenostech s a15pro se nemůžu dočkat .

https://m.facebook.com/WhizzerAudio/

Na Aliexpressu zatím za 186$ na jednom shopu

https://m.aliexpress.com/item/329349021 ... sstype=600
SSakul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod TH1RT3N 5. 10. 2018 19:37

Tak jsem také pořídil Whizzery Pro, na bazaru od Figuta. Tímto mu děkuji za perfektní obchod a spolupráci.

Po cca roce poslehu Shure SE846 jsem ucítil, že je čas na změnu a..nasadil do ucha Whizzery Pro..tohle jsem nečekal..byl jsem připraven na něco jako den/noc ale ty sluchátka mě dostaly..ihned. Kdysi jsem začínal vstup do vyšší ligy na Etymotic a tyhle sluchátka mě tu dobu připoměly. Svým charakterem jsou totožné. S Whizzery vnímám hudbu úplně jinak, než se Shury. Co se týče akustické hudby (klasika, jazz) tak tady jsou to nejlepší, co jsem zatím slyšel..(noble, shure, hifiman, etymotic) Netuším, jak to dokázali, ale smázli v tohmle renomované značky za pětinásobek ceny. Poslouchat klasickou hudbu z Whizzery je jako jít na živý koncert klasiky. Ten prostor, detail, tělo nástrojů, krása. Za tohle číňanům tleskám.
U metalu/rocku mi ale chybí ten drive, ta mohutnost Shurek. Na elektroniku, trance a soundtrack to také není to pravé ořechové. Tady se mi zastesklo po prodaných shurkách. U mne SE846 pořád TOP na metal a sountracky. Objednal jsem pro tento žánr Ibassa IT01 a doufám, že to bude plnohodnotná náhrada.

Dokonale Whizzery popsal mrazík a já se s tím plně ztotožňuji. Na akustiku jsou stvořené a mě je jasné, že bude třeba vícero sluchátek na odlišné žánry. Tyhle ale u mne dlouho zůstanou.:)
TH1RT3N
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Doodier 6. 10. 2018 08:22

>:-( Vy mě snad přesvědčíte, abych si je koupil!

TH1RT3N - posloucháš je přes symetriku, nebo normálně?
Doodier
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SSakul 6. 10. 2018 10:44

Jinak co psal Číňan , tak ten nový hybrid by měl být lazený zábavně do basů podobně jak A15 ale s velkým detailem jak a15pro . Tak jsem zvědav .
SSakul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod TH1RT3N 6. 10. 2018 15:07

Doodier píše:>:-( Vy mě snad přesvědčíte, abych si je koupil!

TH1RT3N - posloucháš je přes symetriku, nebo normálně?


zatím poslouchám přes originál 3.5 kabel (mimochodem není špatný, vytknul bych pouze to, že MMCX konektory drží slabě a občas se stane, že se při usazování odpojí).. jakmile dorazí symetrika, podělím se o dojmy. Pokud to bude se symetrikou ještě lepší, dle mnohých ano, bude to na akustiku nirvána. Za ty prachy neuvěřitelné. My můžeme poděkovat lidem jako mrazík, že se nebojí zkoušet nové, pro nás konzervy "exotické" věci a podělí se o zkušenosti a tím nám ušetří spoustu peněz. :)
TH1RT3N
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Figut 12. 10. 2018 00:05

Já k tomu jenom doplním, že hrají na svoji cenu opravdu pěkně, ale asi už mám nadobro přirostlé uši k typu usazení ála Etymotic, a druhá věc, že mi to prostě ty er4 nepřehraje. Holt moje uši, moje hlava :-D. Když zas bude nějaký podobný typ, rád zkusím.
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Doodier 12. 10. 2018 11:02

Tak pro mě je Ety ER4 naprostá zvuková špička, ale jsou nepoužitelné jak kvůli usazení, tak kvůli tomu mikrofonnímu kabelu. Jinak je to přesně ten zvuk, který se mi líbí a který pořád hledám.
Doodier
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 12. 10. 2018 12:48

TH1RT3N : pls, nezabudni potom napisat dojmy z noveho sym.kablu. Vopred diky za snahu byt v posudzovani objektivny :)
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod TH1RT3N 13. 10. 2018 19:37

Tak symetrickej kablík dorazil spolu s IT01, (audigo.cz). Je od Fiia konkrétně typ RC-MMCXB. Nechal jsem ho radši cca 20 hodin rozehrát :) a při přímém srovnání single ended/ sym. výstup nějaký zásadní rozdíl neslyším. Je tam trochu rozdíl v dynamice, na symetrice sluchátka hrajou lehce dynamičtěji. Projev se mi ale líbí z obou výstupů, myslím, že symetrika není nutná. Přehrávám celou knihovnu klasiky a musím znova napsat, že whizzery hrajou neuvěřitelně. Vůbec se mi je nechce vyndat z uší. :)

Co bych vytknul, tak pro mne nic moc ergonomie, to usazení v uších je takové nejisté, Ibassa IT01 sedly do uší jak ***** na hrnec :). To samé Shure, perfektní usazení a izolace. Whrizzery mi tvarem moc nesedly..Zvukově je ale doporučuji všem, kdo si chtějí vychutnat každou nuanci nahrávky, na soustředěný poslech, kdo hledá vyvážený, neutrální, detailní zvuk.
TH1RT3N
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků