Jaká sluchátka do cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod _daRK 5. 10. 2018 09:56

Ak on napise, ze je az moc, tak to ich bude fakt vela. 1MORE TD som mal, nemyslim si, ze mali nejako prebytok basov, mne celkom vyhovovali, ani neviem preco som ich pustil do sveta, mozno boli na mna malo svetle.
Inak za mna mozem k mobilu odporucit aj take Tennmak Crazy Cello, nemaju vymenny kabel, ale su okolo tisicky a ostane ti na tie topanky - inak, cudna logika... ale ved kazdy to mame nejako :) Par mesiacov som bol spokojny, dokonca ich mam stale v zalohe v sufliku ako nahradne sluchatka, ak by si moc chcel, dohodneme sa.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod SSakul 5. 10. 2018 18:44

VJJB Má jen o chlup víc basů jak Ibassa , Spíš je problém že bassy lezou trochu do středů ( Ale fakt to nemůže hrát jak ibassa , když stojí 1/5 , ale mají podobný charakter ) . A s usazením fakt nechápu , osobně jsem sice neměl problém s pohodlím ani u ibasso ale VJJB jsou malinké a úzké, žejsem o nich nevěděl i 8hodin v kuse
SSakul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Topes 6. 10. 2018 14:34

Na ty tenmaky se podívám. Co třeba 1more piston fit? Ty mají přesně tvar jaký mi sedí v uchu a mají i ovládání k telefonu které často využívám na přepínání písniček nebo zvedání hovorů v práci abych nemusel sluchátka sundavat. Vím že si je tu chválil dj věnec nebo jak má nick.
Topes
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmokeMan 10. 10. 2018 12:16

Ahoj, muze nejakej matador nabidnout ty uz casem zasly MH1 sony? Aby to hralo aspon podobne a bylo to k dostani v CR? klidne pouzite... :) v Brne :)
FX 8300@4,4GHz@1,38V, MSI 970 Gaming Pro Carbon, Sapphire Rx 480 8GB nitro+ @580 nitro+ undervolted, 16GB Corsair@1886MHz, Scythe FenrisWolf, KC2000, As2000, Scythe chlazeni
SmokeMan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj wenec 10. 10. 2018 19:16

Sem tu a doporucuji 1more priston, na ali za cca 15 eur, v uchu sedi paradne, volani bezproblemu a zvuk me stale bavi, hlavne starsi nahravky neskutecne ozily.
dj wenec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 11. 10. 2018 07:12

To tu uz bolo davno. To su klasika Xiaomi sluchadla. Uz su trochu po zenite.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Topes 11. 10. 2018 09:20

Dj věnec : jak hrajou ty piston? Měl jsem ibasso it 01 ale k mobilu to je škoda a hlavně nedržely v uších takže jsem je vrátil a hledám něco levného k mobilu s podobným zvukem. Jak hrajou basy? V recenzi jsem četl, že nic moc, prý jsou zvukem na klasiku nebo obecně nebasové žánry což neposlouchám. Poslouchám metal, občas nějaký pop, taneční muziku a tak dále, takže basy aby byly když jsou potřeba. Jak tlumí hluk z venku a jak propouští zvuk ven? Prý ta izolace není úplně top.
Topes
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _daRK 11. 10. 2018 09:53

Topes, ziadne Pistony sa nemozu tym ibasso ani trochu rovnat. Treba hladat inde a nedat sa osalit cenou 15eur a nadsenim jednotlivca.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Topes 11. 10. 2018 12:29

To mi je jasný, ale na druhou stranu ibasso hrály jen o kus lépe než špunty dodávané k mobilu, takže buď ty špunty k mobilu byly nějaký super a nebo ten telefon prostě z drahých špuntů nedostane to, co by měl, a proto je blbost v mém případě dát za sluchátka skoro 3 tisíce když mi stejnou službu udělají i sluchátka za 500. Ty piston se mi líbí i tvarem protože špunty se zahnutým krčkem jsou asi jediný, který mi doopravdy sednou a drží v uších - ibasso sem místo poslechu neustále upravoval a stejně to nebylo ono. Bohužel sluchátek co mají zahnutý krček moc není a u těch klasických rovných špuntů s kabelem dolů to někdy vyhovuje a jindy ne,, takže proto mě piston zajímají když aspoň co se týče tvaru je to téměř sázka na jistotu.
Topes
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _daRK 11. 10. 2018 13:04

Neviem aky mas mobil, ale ak nemas LG V30 alebo nieco podobne prip. USB DAC k nemu, kludne mohol byt mobil to "uzke hrdlo" pre kvalitny vystup. Ak si tie iBasso nevedel riadne zasunut, zvuk ani nemohol byt uspokojujuci, spravne usadenie a vhodne nadstavce su velmi podstatne faktory.
Vyber je samozrejme len a len na tebe, nemusis vysvetlovat, ak sa ti pacia Pistony, kup si ich... zase uplne zle hrat nebudu... len nikto ti ich tu s cistym svedomim neodporuci.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Topes 11. 10. 2018 13:33

Mobil mám asus zenfone zoom S neboli zenfone 3 zoom (používají se oba názvy) takže to nemá ten speciální převodník jako lg v30, ale na obalu je napsáno Hi-Res audio, nevím co si mám pod tím představit. Ibasso jsem samozřejmě dal do ucha jak se patří včetně správných nástavců, jen mi prostě pravé sluchátko pravidelně z ucha klouzalo ven. Jednoduše tento typ sluchátek, kdy se dává do ucha celé sluchátko (netrčí ven) nepadne, i tehdejší vsonic vsd3 mi z uší lezly ven zatímco obyčejné špunty držely. I jsem koukal na soundmagic e80 nebo jak to je, ale u nich se mi podle recenzí zdá, že jsou velké a nešly by taky pořádně zasunout a nemají ty blbý krčky zahlý do stran. Prostě nevím co vybrat do těch 1000 korun aby to mělo požadovaný tvar a zvuk na pohodu. Rozhodně už nechci sluchátka s kabelem za ucho ani žádný drahý protože mobil...
Topes
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Doodier 11. 10. 2018 13:45

Topes ještě se zkus podívat na Vivo XE800. Probíraly se i tady na foru. Mají ty pohyblivé krčky které tak moc chceš, ale vedení kabelu je za uchem (IMO výhoda). Na ali za $13.

EDIT: Tak dají se prý nosit i normálně kabelem dolů.
Doodier
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Topes 11. 10. 2018 14:44

Ty jsem měl a zvuk nic moc a taky nedržely v uších.
Topes
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj wenec 11. 10. 2018 16:41

Ibassa jsem slysel, ale jenv Audigo, cca pul hodiny, nedrzely mi v usich, zvuk asi supr, chtelo by to doma delsi poslech. Odkud jsi? Mam dvoje, muzu jedny pujcit na vyzkouseni, basy maji supr
dj wenec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Topes 11. 10. 2018 17:01

Jsem z Prahy 10
Topes
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků