Regálovky a zesilovač do 1000€ / 25000 Kč

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod vencaxxx 19. 9. 2018 09:21

jj to je samozřejmě další věc, Akustika udělá svoje.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tombas 19. 9. 2018 09:39

Objednal jsem si z Ali ten Topping mx3
https://www.aliexpress.com/item/TOPPING ... efd7e3ee22
tak až za měsíc dorazí, dám sem nějaké dojmy.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petison 19. 9. 2018 11:37

Tak to jsem zvědavý.No recenze uživatelů jsou dobrý.
petison
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 19. 9. 2018 13:07

tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Myth0s 19. 9. 2018 20:24

Podľa všeho DAC by som mohol použiť môj súčasný DAC pre slúchadlá ... Tianyun ZERO DAC - Amarok
Alebo to nebude zrovna ideál ?

-- 19. 9. 2018 21:31 --



To som videl a aj pre to ma zaujali Dynavoice DM-6 O:-)
Myth0s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 19. 9. 2018 20:58

DAC můžeš použít úplně v pohodě a bez problémů, jen ho propojíš přes analogový výstup do zesilovače.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Myth0s 23. 9. 2018 18:02

Good ...

Tak zosilk mi bol odporúčaný Marantz ak budem brať Dynavoice-i ... Regálovku budú teda v cene do 700€ - zvýšil som nároky :-D O:-)

Alebo niečo má iný názor ? :) ... cenovo by mal byť tak cca. 300€ / 7500 Kč - ideálne bazár ^^
Myth0s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petison 23. 9. 2018 18:20

Tento zesilovač bude zvukově lepší, než nový zesilovače do 1000 €
https://elektro.bazos.sk/inzerat/899646 ... ilovac.php
Je to sice hodně stará záležitost 1983,ale ten zvuk..
petison
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 23. 9. 2018 19:31

To je hodně odvážné tvrzení, zvlášť pokud ten zesilovač není v perfektním technickém stavu a přiznejme si, to neví nikdo.
Neodsuzuji to, v žádném případě, ale kompletní repase by byla nanejvýš vhodná.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petison 23. 9. 2018 19:41

Mám doma trochu nižší model.A je tedy v super stavu.Ten zvuk je parádní.Pioneer A-60 pokud je v dobrém stavu,tak je zvukově velmi dobrý.Téměř se vyrovná legendárnímu Pioneeru SA-8800 ,který se dnes prodává kolem 18000 Kč!!
petison
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 23. 9. 2018 20:24

Já to nezpochybňuji, ale setkal jsem se už s několika lidmi, kteří koupili bazarový zesilovač deklarovaný jako perfektní a nakonec se ukázalo, že vykazují různé vady, ať už na výkonové části, signálových cestách nebo ovládání, potenciometr, rozdílná hlasitost kanálů, a jiné nedostatky.
Proto jen upozorňuji, že se může stát, že zesilovač nebude na 100% OK a bude potřebovat servis, navíc člověk, který nemá dostatečné zkušenosti a třeba ani neví, jak to má hrát, závadu ani nezjistí.
Takže kupovat buť se zárukou na vrácení nebo alespoň se zkušeným člověkem a nejlépe s poslechem před nákupem.
Sám mám taky zesilovač z druhé ruky, sice ne tak moc vintage, ale v určitých případech se to vyplatí a člověk ušetří spoustu peněz a ještě dostane lepší železo, než by v té ceně stálo nové.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petison 23. 9. 2018 20:39

Souhlas.Je to riziko.Já takto kupuji od dvou ověřených poctivých prodejců.Znám i jednoho solidního co dává 3 měsíce záruku.
petison
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Myth0s 24. 9. 2018 19:34

Otázne je ako náročné a nákladné by mohlo byť keby bolo nutné ho opraviť ...
Myth0s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 24. 9. 2018 20:14

To ti nikdo neřekne, ale pravdou je, že i zesilovače za těch 20 let urazily nějakou vývojovou cestu. Musel by sis to poslechnout, jestli je to to, co hledáš a co ti vyhovuje.
Můžeme ti tady poradit, na co se podívat nebo zaměřit, ale nikdo nemá patent na rozum a je na tobě, jak si to přebereš a hlavně ověříš, protože každému vyhovuje něco jiného a kombinace, která se líbí mi nemusí být vhodná pro tebe nebo na hudbu, kterou posloucháš.
Můžeš mít štěstí a všechno bude OK, zvuk ti sedne a budeš spokojený řadu let, nebo se s tím budeš trápit a při každém poslechu si nadávat, žes šlápl vedle.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petison 24. 9. 2018 20:53

Já už takto vystřídal hodně zesilovačů.Ty nejlepší jsem si nechal .Zbytek prodal.Rád testuju staré vintage zesilovače.Zítra mi má přijít další do sbírky.Napíšu pak dojmy.Až na jeden zesilovač,co jsem koupil od neověřeného prodejce(vynechával jeden kanál),tak všechny fungují bez problému.Nějaké nové zesilovače kolem desítky jsem doma měl a zvukově to nestálo za moc.Abych se dostal zvukově na ty staré stroje ,bych musel dát 20 a víc.
petison
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků