Sluchátka na poslech/hraní her do 4k

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod JanF3 26. 7. 2018 19:49

No právě, o RGB nejde, jde o zvuk a stejně to tam musí nas**t. Za mě raději Asus Xonar Essence, ta má Opampy v paticích, takže se dá kdykoliv a jednoduše zvukově upgradovat. Ale cena je bohužel jinde... Měl jsem původní Essence STX a zvukově nebyla tak špatná. Ale nejlepší způsob je stejně mít audio mimo PC, kvůli elmag. rušení.
Stolní:
PC|Pro-Ject DS2 (CDT, DAC, Head-Pre-Mono Amp, Power Box Amp-Sources)|Viablue
Přenosná:
Cowon PD|X7|iPhone 12
Repro:
Speaker Box 15 DS2
Sluchátka:
K701|ATH-AD1000|ATH-E40|DT 1990 PRO|RS2e|SR80e|SR125e|HD 25|HD 239|HD 600|MOMENTUM 3 W.|PX 95|UM3XRC
JanF3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zmarek20 26. 7. 2018 21:43

a co 32ohmove NAD Viso HP50?
Beyerdynamic T1 1g/2g & dx160
Earsonics Velvet
Schiit Bifrost Multibit & Magni3
Woo Audio WA2
Viablue NF S6 0,7m
Supra Sword ISL 1m
Cosmic Audio Pure Gold 0,75m
Wireworld Supernova 6 1m
Sony SCD XB940 QS
Fiio X7 (AM3A-AM5-Am1)
zmarek20
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Doodier 27. 7. 2018 06:06

Ty jsou cenově trochu mimo zadání, ne?
Doodier
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 27. 7. 2018 12:18

Na Audigu je za 3990 poslední kus skladem.
https://www.audigo.cz/Sluchatka/Na-doma ... -HP50-bila
Gustard A26 - Headamp GS-X Mini - Sennheiser HD 800
BabetakCZE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Doodier 27. 7. 2018 14:03

Nojo, tam jsem se nedíval, jen na heureku :)
Doodier
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dropadred 27. 7. 2018 14:05

Takže dosť veľa slúchadiel chceš skúšať..tak dúfam, že budeš kupovať rozbalené kusy a nie nové kusy, ktoré potom niekto po tebe musí kúpiť a riešiť, že či je s nimi niečo zle alebo čo chýba v balení atď..
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EaZy 27. 7. 2018 15:47

Budu kupovat nové nebo rozbalené. Mám možnost do dvou týdnu vratit zboží bez udání důvodu. Stejně, ale vždy uvádím, že sem si je pouze zkoušel. Sluchátka pak většinou jedou na rekultivaci, kde posoudí jejich vzhled a daji se jako rozbalené. Nehledě na to, že když vraciš produkt, tak se dívají jestli je tam vše co by mělo být. Žádný problém to není s nevidím ani důvod proč by měli hledat závady.
EaZy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 27. 7. 2018 19:25

Budou za 2950,- dalsi NADy, posilam je zpet ;).
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EaZy 27. 7. 2018 19:57

JohnyBuchar píše:Budou za 2950,- dalsi NADy, posilam je zpet ;).

Jaké prosím?
EaZy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 27. 7. 2018 20:19

NAD Viso HP50
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EaZy 27. 7. 2018 21:21

A jaký máš názor na ně?
EaZy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 27. 7. 2018 21:22

Ze nejsou sluchatka pro me :D. Jsem zvykly na jiny zvuk z Shure940. Ale pro pohodovy poslech OK, na muj vkus si moc vymysli, jako by nekdo zapl nejaky SW surround a chybi mi Pak "Shurkovska" lupa detailu. Ale jde o to s cim je sparujes.
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Wolverine 28. 7. 2018 10:11

Vzhledem k tvému zadání mě napadá, proč nezkusit rovnou Sennheiser HD 569 a teprve pokud by byl nějaký důvod, proč tato ne, teprve dívat po něčem jiném.
Jinak HP50 hrají na uzavřená sluchátka výborně, ovšem tomu zvuku nesekunduje provedení a dlouhodobý komfort, což je velká škoda.
Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
Marantz PM7000N ► Bowers & Wilkins 684
The Wolverine
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jabarkas 28. 7. 2018 15:02

Vzhledem k opakujícím se dotazům (a odpovědím) by byl cool nějaký seznam vhodných sluchátek (tzn. třebas Beats by Dre by se třebas úplně vynechaly) dle typů a použití, který by se zde vytvořil a v jehož rámci by se dalo vybírat už rovnou z konkrétní kategorie. Nejsem si samozřejmě jist, ale mám pocit, že by se v každé kategorii zdejší komunita shodla max na dvaceti modelech. Ale je možné, že by se našlo tolik důležitých podkategorií a vedlejších kategorií, že by v tom byl v posledku stejně maglajz.

HD 569 mi přišly na vyzkoušení osobně výborné. Velmi pohodlné a skvěle znějící. Rovněž materiály vypadaly solidně (byť je to samý plast). Ven se btw případně dají vzít (nicméně to není v požadavcích), ale člověk by v nich asi vypadal malinko divně.
Jabarkas
Junior

Odeslat příspěvekod bacil2 28. 7. 2018 17:11

... a ako by si si predstavoval konkrétnu realizáciu takého "cool seznamu sluchátek"? ... kto by rozhodoval, že ktoré typy sa do zoznamu dostanú a ktoré nie? ... ako by sa taký zoznam aktualizoval a súčasne bol všetkým jednoducho dostupný? :hm
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků