Uzavřená sluchátka na domácí poslech do 5000,-

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Kajbicka 18. 7. 2018 08:07

Krásné ráno všem, sháním sluchátka do 5000,- Sluchátka by měla být náhlavní, kolem uší, nejlépe uzavřená a drátová... Využíval bych je převážně na poslech hudby doma, případně ve vlaku nebo v autobusu. To jsou mé základní požadavky. Potom by dále měla být převážně na poslech hudby... Jak pop, tak rock. Prostě bez konkrétního zaměření. Toť vše, děkuji a hezký zbytek dne. O:-)
Naposledy upravil Kajbicka dne 19. 7. 2018 07:25, celkově upraveno 3
Kajbicka
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 18. 7. 2018 08:10

A to chceš na von k mobilu, na doma, uzavrete, otvorene...?
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kajbicka 18. 7. 2018 11:41

Chci je převážně na poslech doma, výjimečně někde mimo domov. Nemám zkušenosti s otevřenými ani polootevřenými, ale myslím si, že nejlepší by byli asi uzavřená. ;-) (opravím to v začátečním tématu)
Kajbicka
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 18. 7. 2018 17:20

V tejto kategorii je dobra kupa napr. Audio-Technica ATH-MSR7, len su nejake 3 stovky nad limit. Su použiteľne aj s menej vykonnymi zdrojmi ako je mobil atd.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 18. 7. 2018 18:20

Jsou tady na bazaru HD25 v barvách addidas.Za me super sluchátka a tusím,ze jsou za 1999Kc.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 18. 7. 2018 21:35

Zkus Beyerdynamic DT150 80Ohm, na tvé žánry by ti mohla vyhovovat a jsou za hubičku. Teď jsem je zkoušel a za 3500Kc jsem je měl včetně 6ti leté záruky a možnosti vrácení do 30ti dní.
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slivo2 19. 7. 2018 00:47

nedavno som pocuval cca 30min audio-technica m50x a hrali skutocne velmi velmi pekne - 3500kc.

ja som hladal tiez nejake uzavrete a pohodlne sluchatka, a poradili mi tu audioquest nightowl (10000kc). po 3 tyzdnoch co ich pocuvam cca 6hodin denne v praci mozem povedat ze su super. zabavne, detailne, nastroje su pekne rozlisene a na zavrete sluchatka su prekvapivo priestorne. dokazu doslova vtiahnut do hudby. zo zaciatku mi vadili miestami akoby vzdialene stredy. neviem ci sa rozohrali alebo som si na ne zvykol, ale uz aj tie stredy mi pridu v poriadku. vysky krasne, basy objemne, rychle a ohranicene, vsetko v skladbe sa da krasne roslisit...


nightowl mi pridu pohodlnejsie (aj ked to bude individualne), zabavnejsie, kusok vzdusnejsie a hraju s takou lahkostou. m50x sa mi zdali neutralnejsie (provnavali sme to ked mali aq 2 dni) a su za 1/3vu cenu. obe mozem doporucit (aj ked tie atr velmi napocuvane nemam), obe hraju vyborne.

doma by ti nemuseli vadit ani otvorene sluchatka a ked to mas cim zivit (nie su to lahko drivovane sluchatka) tak si vyskusaj akg k701. mam ich asi 10 rokov a odvtedy uz vydali aj nejake novsie modely, ale co som pozeral tak povodne k701 aktualne stoja iba 3500kc. ak ti sadne ich zvukovy prejav, su to suche, detailne a velmi vzdusne a priestorove sluchatka, tak budes spokojny. vysky ciste cinkave, stredy naliehave, basy rychle, presne a uderne, len objem okrem najnizsich frekvencii chyba, takze casto zneju svetlo. ak chces mozem ich rozpisat viac. neporovnaval som ich priamo s atr m50x, ale pridu mi lepsie.
k701 maju obrovsku vyhodu ak sa hras aj pocitacove hry, nemal som na usiach ine sluchatka, v ktorych by sa tak lahko dalo lokalizovat skadial zvuk ide.

v cene do 5000 toho budes mat na vyber dost, mna este zaujali sennheiser momentum a beyerdynamic dt770, len som sa nedostal k tomu aby som ich vyskusal.
slivo2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 19. 7. 2018 06:15

slivo2 píše:ja som hladal tiez nejake uzavrete a pohodlne sluchatka, a poradili mi tu audioquest nightowl (10000kc).
To su co za odporucania? :oboze Ma rozpocet 5000,-.

slivo2 píše:doma by ti nemuseli vadit ani otvorene sluchatka a ked to mas cim zivit (nie su to lahko drivovane sluchatka) tak si vyskusaj akg k701.
:shock:
Na K701 potrebuje riadne zelezo, len tak z hocicoho mu to normalne hrat nebude navyse toto odporucat na pop? A jasne pise uz v zadani ze chce uzavrete.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MacPhenom 19. 7. 2018 07:27

AKG K550 MKII pokud nebotřebuješ oddělitelný kabel a MKIII pokud potřebuješ :-)
https://www.whathifi.com/akg/k550/review
MacPhenom
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kajbicka 19. 7. 2018 07:51

Včera jsem na ně narazil... Nevypadají špatně, ale já jsem nerozhodný člověk! Přemýšlím nad AKG K550 MKIII, Audio-Technica ATH-M50x, potom značka Beyerdynamic, konkrétně modely DT 770 Pro a DT 880 Pro (ale nevím, jakou impedanci), případně Custome One Pro (Plus), Custom One Studio a nakonec značka Sennheiser a konkrétně model HD 569. Tohle je můj výběr modelů a byl bych moc rád za radu, případně doplnění. O:-)
Kajbicka
Junior

Odeslat příspěvekod bacil2 19. 7. 2018 09:13

... odporúčam:

ATH M50x (univerzálna voľba)
Beyerdynamic DT150 (250ohm - najlepšie so zosilovačom, iba na doma, iné full size Beyery v tejto cenovej hladine neodporúčam)
Meze 99 Neo (citlivé, vhodné aj na cesty)
Fostex T50RP Mk3 (málo citlivé - najlepšie so zosilovačom, iba na doma)
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hanysek3099 19. 7. 2018 20:48

Pokud Audiotechnicy tak určitě MSR-7, jsou na tom zvukově i zpracování lépe než M50x.
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kajbicka 20. 7. 2018 10:46

Ale MSR-7 neodpovídají mým požadavkům... Jsou asi bezdrátová, co tak koukám a jsou nad 5000,- ;-)
Naposledy upravil Kajbicka dne 20. 7. 2018 16:17, celkově upraveno 1
Kajbicka
Junior

Odeslat příspěvekod Jabarkas 20. 7. 2018 14:17

Jsou drátová. Kabel je odpojitelný. Připojit se dá (díky normálnímu jacku) i třebas V-MODA BoomPro mikrofon. Bezdrátová jsou ATH-DSR7BT. Ty asi myslíš. Btw MSR7 jsou u nás jen kousek nad pět tisíc. Na německém amazonu se ale dají snad sehnat i levněji (cca o tisícovku).
Jabarkas
Junior

Odeslat příspěvekod Rada25 20. 7. 2018 15:06

přesně jak psáno výše.msr-7 využiješ jak na cestách,tak i doma.(narozdíl od m50).zvukově paráda,s pohodlím už to může být horší,někomu vadí větší přítlak.zpracování ok,ikdyž občas při usazení zavržou...design dle mého perfektní.
na ven:ibasso dx160, ibasso it04,
doma:aune s6 pro,aune s7 pro, hifiman Ananda,Deva,Arya
Rada25
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků