Představení novinky Shanling M0

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod japkoslav 22. 6. 2018 11:52

Objednáno u Headphones.cz, tak jsem moc zvědav na dojmy ve srovnání s LG V30+ ;)
Každopádně Headphones ... v roce 2018 a volba dobírka / převod bankou ... mám je rád, ale tohle je fakt pravěk.


Rada25 píše:osobně v kapse přístroj neovládám vůbec.nastavím album a jdu.pro komfortní ovládání v kapse bych si představoval něco co má více tlačítek,dotykové ovládání na toto myslím vyloženě stavěné není.mohu porovnat sluchátkový výstup m0 a x5,pokud by měl někdo zájem.teda až mi vyjde čas,nejspíš v neděli.

Zájem je! :)
Headphone enthusiast
japkoslav
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gondek 23. 6. 2018 12:28

Mam to pres tyden od minuleho ctvrtka. Predtim sem pouzival M1 a moc velky rozdil neslysim, ale velikost a ovladani jsou pro mne lepsi. Na FW 2.0 jsem upgradoval z karty s exFAT, takze asi FAT32 neni uplne potreba.

Maly problem mam pri akceleraci prochazeni seznamu. Jsou tam nejspis 3 mody skrolovani, ale ten prostredni se mi casto nedari najit, takze to skroluje bud moc rychle nebo zase moc pomalu.

S cim mam vetsi problem je, ze mi ted v patek po prehozeni karet zacal radit pisne v albu nejak nahodne ne podle poradi, i kdyz tam mam nastaveno hrat podle playlistu. Zkusil sem factory reset, dat album na jinou kartu a reset, jenze to porad radi spatne, ale zase pokazdy stejne. Mate nekdo podobny problem?
gondek
Junior

Odeslat příspěvekod bottl 23. 6. 2018 13:15

Může tady prosím někdo napsat to nejdůležitější - jak to hraje? Díky. :-)
oblíbené audio:
ATH-MSR7,ATH-ADX5000, Focal Clear, HD660s, HD599, Sundara
Ibasso IT01s, ATH-E40
bezdrát: Sony WH-1000XM5 WF-1000XM5
Trust your own ears, no one else's.
bottl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kingzozo19 23. 6. 2018 13:20

Takisto som úspešne upgradoval na FW 2.0 z exFAT karty, jedna sa o Samsung 64gb SDXC Evo plus
kingzozo19
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bína 25. 6. 2018 02:04

gondek píše:S cim mam vetsi problem je, ze mi ted v patek po prehozeni karet zacal radit pisne v albu nejak nahodne ne podle poradi, i kdyz tam mam nastaveno hrat podle playlistu. Zkusil sem factory reset, dat album na jinou kartu a reset, jenze to porad radi spatne, ale zase pokazdy stejne. Mate nekdo podobny problem?


zeptam se, je to prohozene 2-3. 4-5. 6-7, atd?
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inkvizition 25. 6. 2018 14:42

Františku: Chtěl jsem se zeptat, bude časem k dispozici nějaký servisní manuál (nic profi netřeba, jen nějaký základní návod jak to rozebrat a třeba kde dát bacha na kratší flex atd..) pro M0 (ale i ostatní DAPy)? Časem by se určitě hodil postup, jak vyměnit třeba baterku.
Děkuju moc za odpověď.
inkvizition
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hanysek3099 25. 6. 2018 20:52

Tak dnes dorazil, jednoznačně je to nejhezčí přehrávač jaký jsem měl dosud v ruce. Design úžasný, modré provedení je jednoduše nádherné. Velikost super, váha taky. Zatím jsem poslouchal jen krátce, ale na první poslech to vypadá, že si s iBasso IT01 budou rozumět, teď zkusím před usnutím ještě Echoboxy. Upgrade FW jsem provedl za malé microSD karty a bez problémů, proti verzi 1.5 je 2.0 rozhodně plynulejší při pohybu v menu atd.
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod gondek 25. 6. 2018 22:45

Tak ten problem z radenim je nejspis zpusoben vyplnenym tagem Discnumber, kdyz je vyplnen, tak je poradi vzdycky 1,3,2 a pak uz nekdy byvaji prohozene ostatni pisnicky, ale to je u kazdeho alba jinak a vzdycky to jsou nahodne dvojice jako 6<->7, 11<->10 apod.
Po vymazani tagu a znovunacteni to je OK.
gondek
Junior

Odeslat příspěvekod Bína 26. 6. 2018 02:18

inkvizition píše:Františku: Chtěl jsem se zeptat, bude časem k dispozici nějaký servisní manuál (nic profi netřeba, jen nějaký základní návod jak to rozebrat a třeba kde dát bacha na kratší flex atd..) pro M0 (ale i ostatní DAPy)? Časem by se určitě hodil postup, jak vyměnit třeba baterku.
Děkuju moc za odpověď.


Nejaky zakladni navod na rozdelani mame pro M1, M2s, i M3s. Pro M0 jsou ho zatim neudelal.

gondek píše:Tak ten problem z radenim je nejspis zpusoben vyplnenym tagem Discnumber, kdyz je vyplnen, tak je poradi vzdycky 1,3,2 a pak uz nekdy byvaji prohozene ostatni pisnicky, ale to je u kazdeho alba jinak a vzdycky to jsou nahodne dvojice jako 6<->7, 11<->10 apod.
Po vymazani tagu a znovunacteni to je OK.


Diky za vyzkouseni, ja tady blbnul s tagy minuly tyden, mazat discnumber me nenapadlo. Predam dal a snad budeme mit fix co nejdrive.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod japkoslav 26. 6. 2018 12:15

Už je to tady :-D
https://photos.app.goo.gl/Gy6WRdawk8nKQGQv7
Jen jsem si dnes sbalil HD 4.30G ... což mě napadá, to že nejde regulovat hlasitost s tím jsem počítal, ale Pauza/Skip mě celkem překvapil.

-- 26. 6. 2018 13:49 --

Bína píše:Nejaky zakladni navod na rozdelani mame pro M1, M2s, i M3s. Pro M0 jsou ho zatim neudelal.

Snad nebude zastoupení Headphones vadit, když jsem hodím manuál od nich.
https://photos.app.goo.gl/CGyoX64DnQRnXhuFA

Edit: jo servisní, blbě čtu, mlčím.
Headphone enthusiast
japkoslav
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 27. 6. 2018 01:47

japkoslav píše:Jen jsem si dnes sbalil HD 4.30G ... což mě napadá, to že nejde regulovat hlasitost s tím jsem počítal, ale Pauza/Skip mě celkem překvapil.


Bohuzel pro podporu ovladani na kabelu vevnitr nezbylo misto.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod japkoslav 27. 6. 2018 07:14

Jestli dobře koukám, že by mělo jít nastavit na kolečko zkratku poklepat = další písnička.
Zrovna zkouším USB mód.
Je to fakt super, co se podařilo nacpat do takovýho malýho šmudlíka.
https://ctrlv.cz/PuH0
https://photos.app.goo.gl/1SkrHPsUEbkPVqxA7

Moc Ti děkuji za tip! Shanlingem M0 jsem nahradil už značně obouchaný Fiio M3.
Headphone enthusiast
japkoslav
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod georgetoy 27. 6. 2018 07:28

Japkoslave, co to tam máš za jack k sluchadlům?
georgetoy
Junior

Odeslat příspěvekod japkoslav 27. 6. 2018 08:04

Dneska jsem bral sebou první generaci Sennheiser Momentum - je to ten druhý kabel v balení sluchátek s lomeným jackem, mikrofonem a ovládáním na kabelu.
Obrázek
edit: Tedy ne lomeným jackem, jackem s nastavitelným úhlem lomení? Nevím, jak bych to rozumně popsal :)
Headphone enthusiast
japkoslav
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod georgetoy 27. 6. 2018 11:09

prostě s kloubem na jacku, chápu, ale ještě jsem to neviděl.
georgetoy
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků