Sluchátka do 6k, poslech doma, zdroj Shiit Fulla 2, UZ/PO-UZ

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Rada25 20. 6. 2018 07:57

Urcite aspon rozehrane min. 60h.a neni to jen brain effect.vybalene hraly vylozene"pod dekou".
Rada25
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jabarkas 20. 6. 2018 08:34

Má to nějaké logické zdůvodnění? Tedy co konkrétně se na nich vypaluje? Nějaké studie, grafy...? Nejsem audiofil, ale tak nějak mi to zní cca na úrovni proutkařů či homeopatik. :)
Jabarkas
Junior

Odeslat příspěvekod The Wolverine 20. 6. 2018 09:58

Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
Marantz PM7000N ► Bowers & Wilkins 684
The Wolverine
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jabarkas 20. 6. 2018 11:15

Zajímavé. Díky. ;)
Jabarkas
Junior

Odeslat příspěvekod Paleandr 20. 6. 2018 18:10

Měl někdo z Vás na hlavě jak AKG K550MKIII, tak MSR 7? Dokážete je trochu popsat a co jste preferovali?
Paleandr
Junior

Odeslat příspěvekod Jabarkas 20. 6. 2018 18:56

Já ano. Ty AKG byly asi o fous pohodlnější. Nicméně obecně na nějaké problémy od těsnějších sluchátek netrpím. Chce to vyzkoušet. Případně pokud opravdu nemáš tu možnost, tak zuž výběr na dvě a druhé pak vrať eshopu ve 14 denní lhůtě. Nadšení nebudou, ale zaplatíš jen to poštovné. Zbytek ti vrátí.
Jabarkas
Junior

Odeslat příspěvekod Paleandr 20. 6. 2018 22:55

Má někdo zkušenost s SoundMAGIC HP151? Připadá mi to také jako zajímavý kousek.
Paleandr
Junior

Odeslat příspěvekod Paleandr 2. 7. 2018 10:15

Tak jsem měl možnost zastavit se do audiga a poslechnout si AKG 550, MSR7, HD 569, Meze Neo a ještě asi dva nebo tři další kusy a jsem teda dost zklamaný. Ze všech kusů hrály nejpěkněji opravdu jen ty MSR7. Přišly mi hodně detailní a "čisté" podobně jako to mají ty takstary co mám. Všechny ostatní sluchátka mi přišly jakoby hrály přes papír, nebo jak bych byl v jeskyni nebo tak něco. Takové zkreslené, utlumené, zahuhlané, divné. Asi jsem měl strašně velké očekávání. Každopádně MSR7 se mi sice líbí nejvíce, ale zase teda mají fakt přítlak, který já osobně cítím a mám trošku strach, abych s nimi vydržel třeba tři hodiny na hlavě. Když jsem pak porovnával ty takstary a MSR7 (jen jsem to u ruznych písniček přehazoval), tak tam bylo vidět že hrají opravdu lépe, slyšel jsem lepší prostor a i podaní všech nástrojů. Basově mi taky stačily. Nehledám nic extra přebasovaného. Teď jsem každopádně na vážkách, jelikož sice hráli lépe ale nevím jestli o tolil lépe, abych za to dal 5 tisíc. A taky nevím, jestli není limit 6 tisíc málo a nebude lepší se podívat po něčem třeba do 10 tisíc. Co by doporučili ostatní? Jsou tam nějaké zajímavé kousky s vyšším limitem?
Paleandr
Junior

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 2. 7. 2018 10:35

Z čeho jsi ty sluchátka zkoušel?
Gustard A26 - Headamp GS-X Mini - Sennheiser HD 800
BabetakCZE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paleandr 2. 7. 2018 10:43

Střídavě mobil (Spotify nejvyšší kvalita) a https://www.audigo.cz/Prenosne-audio/MP ... -AK70-MKII zapujčené v audigu s MP3 i Flac nahrávkami
Paleandr
Junior

Odeslat příspěvekod Rada25 2. 7. 2018 10:55

Ten pritlak povoli.ja si po case zvyknul.jinak opravdu hraji ciste a detailne.z vyse zkousenych se ani nedivim ze te zaujaly.kdybys nekde z bazaru sehnal oppo pm3,ty uz jsou jina liga.a jsou pohodlnejsi.
Rada25
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jabarkas 2. 7. 2018 14:58

Viz PM.
Jabarkas
Junior

Odeslat příspěvekod bottl 3. 7. 2018 16:13

MSR7 - přítlak je bez problémů i s brýlemi. Důležité je správně si vytáhnout - seřídit hlavový most. Chce to pár hodin na laborování než zjistíš, o kolik most prodloužit. Pak není problém nosit je dlouho.
oblíbené audio:
ATH-MSR7,ATH-ADX5000, Focal Clear, HD660s, HD599, Sundara
Ibasso IT01s, ATH-E40
bezdrát: Sony WH-1000XM5 WF-1000XM5
Trust your own ears, no one else's.
bottl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jabarkas 4. 7. 2018 07:40

Taky mám tu zkušenost. Tuším na každé straně to mám vytáhnuté o pět čárek. Do noci s nimi teď znovu hraju Witchera 3 a v pohodě.
Jabarkas
Junior

Odeslat příspěvekod Paleandr 4. 7. 2018 09:21

OK, přesvědčili jste mne. Zkusím to s nimi a uvidím.
Paleandr
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků