Představení novinky Shanling M0

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod inkvizition 15. 6. 2018 21:07

No nechci být sýček, ale na headfi si lidi stěžují, že jim předobjednávky posunuli na červenec (Kanada). Škoda, Že nemá Bína cestu domů, mohl jich pár dovézt pro zdejší komunitu :-D. Ale snad klapne zatím nevyvracena informace, že příští týden je máme na skladě.
inkvizition
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 15. 6. 2018 21:19

HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod georgetoy 15. 6. 2018 21:35

Vůbec to hoši nezvládli.
georgetoy
Junior

Odeslat příspěvekod pHp 17. 6. 2018 11:12

Máme je proclené. Doudám, že zítra přijdou a začnou se rozesílat.
pHp
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 17. 6. 2018 19:51

Nejak to zase neprozívám,poslouchat mám na cem.Tady hraje cas pro koncového uzivatele,zvláste pri pretlaku techto zarízení na trhu.
Me se líbí ta velikost a pokud to bude funkcní,bude to zajímavá hracka.Ze bych ale prodával AK300,myslím nehrozí.
Na to si ale tenhle prcek nehraje,coz je jasné,ze do malého tela nejde narvat vsechno.A jestli to bude zítra,nebo koncem léta,to prozatím neresím.
Jen pevne verím,ze recenze budou príznivé.Neríkám,ze cekám nejaký ohromující výkon,jen rozumnou kvalitu,to mi bude zatím stacit.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod razerfan 18. 6. 2018 06:50

Bína píše:LDAC v modu prijimace bude podporovan v pristim firmwaru, jen co od Sony dostaneme veskere casti kodu.


Ahoj Františku, pohlo se něco ohledně implementace LDACu v módu přijímače do M0? Zajímá mne, zda bude M0 umět přijímat zvuk přes LDAC a přitom jej dál posílat do Mojo přes USB OTG kabel. A co to udělá s výdrží (uvádí se 15hodin). Pořád mi zlobí připojení Mojo s telefonem přes kabel (sem tam se song zastaví, jak nesu stack v brašně, a nemůžu si vybírat skladby) Takhle bych přilepil M0 na Mojo, strčil do brašny, sluchátka z brašny ven a telefonem bych si to pěkně ovládal. Displej se asi zhasne, že ano, aby v tašce zbytečně nesvítil.
razerfan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pHp 18. 6. 2018 15:18

Skladem. První prodané přes pult. Zítra jdou objednané na Poštu a PPL.
Zaváděcí cena stále platí do 30.6. včetně.
pHp
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod razerfan 18. 6. 2018 19:07

Tak nic, jeden dobrák na HeadFi to zkusil, a LDAC v módu přijímač sice podporován už je, ale nefunguje přitom USB transport. Nedalo by se s tím něco dělat? (zatlačit na ně?)
razerfan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 19. 6. 2018 02:37

razerfan píše:Tak nic, jeden dobrák na HeadFi to zkusil, a LDAC v módu přijímač sice podporován už je, ale nefunguje přitom USB transport. Nedalo by se s tím něco dělat? (zatlačit na ně?)


LDAC receiver byl pridan v poslednim 2.0 firmwaru(asi 1.5 tydne zpatky), na kombinaci s USB outem se pracuje. Samozrejme budeme radi, kdyz to M0 nabidne, snad jako prvni zarizeni na svete?

georgetoy píše:Vůbec to hoši nezvládli.


:hm

inkvizition píše:No nechci být sýček, ale na headfi si lidi stěžují, že jim předobjednávky posunuli na červenec (Kanada).


Kdyz Kanadsky distributor objedna o mesic pozdeji nez ostatni, v dobe kdy je M0 vyprodane uz na nekolika trzich po svete a mame tu nalehave objednavky od velkych distributoru, tak se nema co divit.

Pro nove majitele, urcite si skocte na nas web a stahnete firmware 2.0, krome novych funkci hlavne celkove zlepseni systemu. http://www.shanling.com/download/List

-- 19. 6. 2018 04:09 --

Jeste jedna vec, tady je rozpracovany komplet anglicky manual, popisujici jak zaklady uzivani, tak i rozebirajici podrobneji kazdou polozku nastaveni: https://drive.google.com/open?id=18zS5n ... 0ESWKRVHPj

Vice podrobnosti k dodatecnym funkcim tam budu postupne pridavat
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inkvizition 20. 6. 2018 08:52

Od včera si přehrávač oťukávám a měl bych následující připomínky:
- Update přes FAT32 je peklo, doma jsem neměl jedinou SD kartu co bych mohl přeformátovat a smazat
- Při přechodu mezi nabídkami menu se obraz rozhazuje, jako když drbnete do kabelu monitoru, nic hrozného
- Na dotyk si člověk musí zvykat, na některých dialozích je třeba přesně vědět kam sáhnout
- Občas se mi nenaváže spojení se sluchátky po tom, co je přehrávač po nečinnosti odpojí, musím do nastavení a připojit to ručně (Sony 1000xM2)

Ale abych jen nehanil, tak
- Je velmi lehoučký, na to, jak je "velký" jsem čekal větší hmotnost
- Hraje velmi dobře, ne tak přesně jako větší DAPy iBasso/Fiio, ale to ani není úmyslem, je to velmi líbivý zvuk
- Funkce typu BT receiver, DAC atd jsou na takového prcka super
- Volume kolečko funguje na míle lépe než to z M3s
- Je krásný
inkvizition
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 20. 6. 2018 09:32

inkvizition píše:Od včera si přehrávač oťukávám a měl bych následující připomínky:
- Update přes FAT32 je peklo, doma jsem neměl jedinou SD kartu co bych mohl přeformátovat a smazat


To byla pitoma chyba naseho software teamu (o ktere jsme se dozvedeli uprostred vikendu, az kdyz si par stvek cinskych zakazniku zacalo stezovat).

Ve firmwaru 2.0 je dana oprava a pro budouci updaty uz poslouzi jakakoliv karta.

- Při přechodu mezi nabídkami menu se obraz rozhazuje, jako když drbnete do kabelu monitoru, nic hrozného


Na tomhle se pracuje, s kazdou verzi firmwaru to trochu odladujeme k lepsimu.

- Občas se mi nenaváže spojení se sluchátky po tom, co je přehrávač po nečinnosti odpojí, musím do nastavení a připojit to ručně (Sony 1000xM2)


Tyhle sluchatka tu nekde mame, zkusim vyzkouset.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod razerfan 20. 6. 2018 17:26

Bína píše:LDAC receiver byl pridan v poslednim 2.0 firmwaru(asi 1.5 tydne zpatky), na kombinaci s USB outem se pracuje. Samozrejme budeme radi, kdyz to M0 nabidne, snad jako prvni zarizeni na svete?


Z mého pohledu by to byla bomba, ale může tzo úplně otočit trh. Stačí jedno takové zařízení, a můžete se vykašlat na DAPy a kupovat jen DACy + M0.
razerfan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kon555 20. 6. 2018 22:30

prvni pocity:
baleni a wow efekt zvladnuty na jednicku, popravde jsem byl prijmne prekvapen. krabicka luxusni, po otevreni jeste lepsi pohled na prehravac a dalsi krabicku s na prvni pohled peknym a kvalitnim opletenym kabelem USB-C. prehravac je po strance provedeni perfektni, hlinikove telo je presne obrobene, zaobleni okraju je akorat, licovani displeje a zdirek precizni, ovladaci kolecko na me sice pusobi plastovym dojmem, ale funguje dobre a navic je jen na ovladani hlasitosti:)
pristroj je po zapnuti, ktere trva snad tri sekundy hned pripraveny. sluchatkovy kabel i usb kabel jde zastrcit pomerne ztuha, coz je asi dobre. ovladani je na malem displeji trosku vyzva, ale spis je to o cviku. dispej reaguje bez nejistot, preskakovani a presne, coz je vzhledem k opravdu titerne velikosti parada. po upgradu na verzi 2.0 jsou i animace pri scrolovani menu plynule. upgrade z verze 1.5 je sice trosku opruz, protoze je potreba karta formatovana na system fat, ale od verze 2.0 by mela fungovat jakakoliv karta.
pohyb v menu vlevo a vpravo (vyber funkci) je hladky a jisty, pohyb nahoru a dolu (listovani v playlistu apod.) je pro me trosku rychly, ale jak jsem psal, je to asi o cvyku. orientace v playlistu je trosku ztizena velikosti, nebo spise mrnavosti pristroje. pokud vic alb pod sebou zacina stejne, je potreba prejet prstem po radku smerem vlevo pro scrolovani nazvu. mozna by stalo za to jeste mit moznost v menu vybrat mensi pismo.
dispej vypada kvalitne a rozliseni by zmenseni pisma podle me jeste o kousek sneslo. peklo je (pro me) hlavne stridani alb. posloucham na preskacku hudbu a audioknihy a najit kde jsem poslouchat prestal, je trosku hadanka. libilo by se mi, kdyby se daly udelat v albech "zalozky", kde jsem skoncil s poslouchanim. trochu jsem se taky bal toho, ze neumi podcasty, nicmene to se elegantne poresilo prehravanim na telefonu v rezimu BT, jako bonus je orientace v podcastech na velkem displeji bez nutnosti hledani na prehravaci.
listovani a spusteni tracku je velmi rychle az okamzite, zadne cekani. cestina v nazvech souboru je necitelna, nicmene cestina do nazvu nepatri.
kvalita zvuku - pro me super, ale srovnani mam momentalne jen s apple ipod clasic. zatim zkouseno jen se sluchatkama bose qc20 a subjektivne mi zvuk prijde perfektni. nicmene nemam absolutni sluch a toto srovnani necham na ostatnich. za me super, minimalne v pomeru s cenou a velikosti je to maly zazrak :)
nerozumim tomu, jestli je to technicky mozne, ale pokud by funkce BT mela moznost telefonovat pri spojeni s telefonem asi bych ho ani nevypinal ...
po trech dnech "testovani", nebo spise jen bezneho pouzivani bych doporucil koupi s klidnym srdcem asi komukoliv.

klady:
- paradni zvuk
- super cena v pomeru ke kvalite
- spickove zpracovani, "unibody" koncepce, vsechno licuje, proste pohadka!
- usb-c
- podpora velkych a rychlych karet
- vykon do sluchatek (hlasitost) podle me nadstandardni
- sikovne a promyslene menu, nekdo u toho opravdu premylel, neztrati se ani novy uzivatel bez navodu
- funkce BT

"chyby" na ktere jsem narazil (muze se ale taky jednat o moji neznaost):
- "sekani" grafiky pri scrolovani menu - opraveno updatem na verzi 2.0
- parkrat se mi stalo, ze se displej nevypnul po nastavenych 30 sec. dokonce kdyz dohralo album displej svitil az do uplneho vybiti (na verzi 1.5, na verzi 2.0 zatim ok)
- nefunguje dalkove ovladani na mych sluchatkach (bose qc20)
- pri pripojeni pres usb k pocitaci kvuli nabijeni je ve sluchatkach slyset mirny brum
- vydrz baterie, ale to pouze v porovnani s nesrovnatelne vetsim a hlavne tezsim pristrojem
- orientace v albech, diky malemu displeji ale asi jinak neresitelne
- cestina v nazvech souboru se nezobrazuje v id3 tagu je to ok
kon555
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martas38 20. 6. 2018 22:31

razerfan: to bude dost záležet na tom, jak ty jedničky a nuly bude M0 z karty převádět na digitální signál. M1 to zrovna neutrálně nedokáže.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 21. 6. 2018 02:40

@Kon555:
- Kolecko je hlinikove
- Na uprave fontu se pracuje
- Rychlost v menu, kazdy ma jine preference, kazy pristupuje k dotykovemu displeji jinak. Takhle to mame zatim nastavene po feedbacku z ruznych koutu sveta.
- V planu je mod na podcasty, kde budou zalozky, skakani po 10 vterinach, nastaveni rychlosti. Ale zatim ladeni systemu a hudebni funkce maji prednost.
- Dalkove ovladani bohuzel fungovat nebude, v M0 jednoduse neni uz vice mista pro pridani potrebnych soucastek.

@Martas38: Hodne lidi pouziva M0 s Mojo i jinymi DACy k velke spokojenosti. Stejne jako predtim mnozi pouzivaly M1. Se stiznostmi na nejake ovlivnovani zvuku jsem se setkal asi 3x a pokazde se ukazalo, ze to bylo nejakym mizernym kabelem.

@Razerfan: Otaceni trhu se nebojime, uz M0 samotne je velky sok pro mnohe konkurencni vyrobce ;)
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků