KZ ZS10 4BA+1D

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod lprivate 12. 6. 2018 17:22

tak jsem pred nejakou dobou poridil i KZ ZS10 (mam jiz KZ ZS5) a mohu se podelit se svym individualnim nazorem :-), ergonomicky sedi lepe, zvukove jsou podle me mekci, vyrovnanejsi zvuk a zalezi na typu hudby, ZS5 jsou pro ostrej rock/metal, ZS10 pro progress rock/metal ale hrajou vyborne i rock/metal, jeste jsem objednal novej kabel, tak ocekavam jeste trochu zlepseni, zaver - kdo koupi ZS10 urcite neprohloupi :-)
lprivate
Junior

Odeslat příspěvekod amarok 14. 6. 2018 08:51

Jaký kabel?
amarok
Mírně pokročilý


Odeslat příspěvekod amarok 18. 6. 2018 15:18

Podle specifikace to vypadá na totožný kabel jako originál, jenom bez mic. Má ale jiné zakončení, tak snad bude pohodlnější.
amarok
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lprivate 18. 6. 2018 15:32

vzhledem k tomu, ze podobny jsem kupoval ke KZ ZS5, tak myslim, ze je silnejsi, dale org. kebel je dosti slaby a dost se zamotava pri ukladani/vytahovani z pouzdra :-)

-- 18. 6. 2018 16:43 --

poznamka: jinak si uzivatel muze koupit KZ ZS10 s ruznymi druhy org. kabelu (bez mic, s mic, s bluetoth atd.)
lprivate
Junior

Odeslat příspěvekod quab 18. 6. 2018 19:23

Jen podotýkám, že BT kabely jsou poměrně k ničemu. Jak ten obyčejný tak ten dražší s aptx mají mizerný dosah a nedá se nosit telefon v kapse kalhot a zároveň poslouchat hudba.
Nemáte někdo tip na krátký kabel? Cca 30 cm. Zkoušel jsem hledat všude možně, ale bez úspěchu...
quab
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lprivate 19. 6. 2018 06:50

no, kdyz je nekdo pouziva k telefonu, tak je bezpredmetne mluvit o nejake kvalite prednesu muziky :-)
lprivate
Junior

Odeslat příspěvekod japkoslav 19. 6. 2018 09:55

Většinou ano, ale najdou se naštěstí i výjimky, které používají rozumné součástky a i výsledný zvuk je srovnatelný s levnějšími, dedikovanými "MP3" přehrávači.
Každopádně se bavíme o špuntech pod 1tis. Kč, tam nebude až tak velký rozdíl daný kvalitou zdroje.


Mimochodem díky za ten odkaz na kabel ;)
Headphone enthusiast
japkoslav
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lprivate 19. 6. 2018 11:28

jeste si dovolim jednu poznamku, asi pred 3 roky jsem cetl zajimavy clanek o finalnim masteringu vydavanych originalnich cd a byla to hruza! Autor to dakladal grafy nahravek, chybejici dynamika, jen aby to rvalo. Jako slusne masteringy byly uvadeny cd asi 10 az 15 let zpatky :-(. Takze sebelepsi/drahy HW nezaruci kvalitni poslech
lprivate
Junior

Odeslat příspěvekod gregorien 23. 8. 2018 13:38

A zkoušeli jste někdo už jejich verzi KZ AS10 ?

Recenze vč. videa https://makaitechreviews.com/kz-as10-detailed-review/

Všichni v kapele používáme ZS5 (já ZS6) a byl to velký skok ze Shure SE215 .
Rád bych zkusil nějakou vyšší/lepší řadu (pokud ZS10/AS10 je vyšší a lepší řada) ..
gregorien
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ramones 23. 8. 2018 15:22

Mám obě, jak ZS 5, tak ZS 10.
Do kapely bych si nechal ty 5 ky, mají zvuk více do V, což tady nevadí.
10 používám na doma v klidném prostředí, jsou neutrálnější.
Nástavce používám silikonové, stromečkové.
ramones
Junior

Odeslat příspěvekod lprivate 1. 9. 2018 12:06

obdobne mam obě, jak ZS 5, tak ZS 10.
V celkovem pohledu mi vychazej lepe ZS10, ZS5 jsou ostrejsi,
ty AS10 muzou bejt slusny, ted hodlam poridit DAP Hidizs AP80, tak mozna je pak k tomu poridim :).
lprivate
Junior

Odeslat příspěvekod lprivate 3. 9. 2018 18:39

jeste doplneni - kamarad ma take oboje KZ a u nej vitezi ZS5 (mame u nich ale jiny/lepsi kabel), proste zalezi na individualnim poslechu
lprivate
Junior

Odeslat příspěvekod LOPO_X 3. 9. 2018 19:59

Já se ani nedivím. Na kz zs10 mi přijdou ty středy mimo.
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod amarok 5. 9. 2018 07:45

To třeba pro mě není špatně. Docela si užívám různé posazení středů u sluchátek. Horší vlastností jsou pro mě přestřelené výšky (asi jsem na ně citlivější, ale většina chi-fi je má hodně vytažené) a ty mají zs10 naprosto v pohodě.
amarok
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků