iBasso IT01

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod dropadred 15. 5. 2018 20:07

Stačí pomerať priemer kŕčka na IT01 a potom len podľa špecifikácii.
Ja sa v týchto značkových nadstavcoch popravde nevyznám. Mne to inak ale aj celkovo príde trošku šialené, 20€ za 3 páry nadstavcov....
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trifidek 15. 5. 2018 20:47

❚❚►⏹ Astell&Kern A&ultima SP3000 ♫ Campfire Solaris Mercury ❚❚►⏹
Trifidek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cherubian 15. 5. 2018 20:55

Díky všem za tipy. Moc se v tom nevyznám tak si tam zajedu, tam mi poraděj. A rovnou tam zkusim i IT03 :-)
DAP: FiiO M17, Cayin N6ii (R01, A01, T01)
CIEM: Lime Ears Aether, Custom Art Harmony 8.2 + Fibae 3
IEM: iBasso IT07, TSMR Land, PENON Globe
Over-Ear: Sennheiser HD 660S + HD650, Shure SRH1540,
Kabely: Han Sound Audio, Effect Audio, Forza Audioworks
Cherubian
Junior

Odeslat příspěvekod Trifidek 15. 5. 2018 21:01

mám s comply nejlepší zkušenost jak po stránce izolace tak zvukové, mám je na všem, silikon hned zahazuju :D
❚❚►⏹ Astell&Kern A&ultima SP3000 ♫ Campfire Solaris Mercury ❚❚►⏹
Trifidek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cherubian 15. 5. 2018 21:34

Co se pohodlí týče tak o nich nepochybuju, jde mi o to trefit správnou velikost. To co jsi posílal za odkaz je na velikost L, která je rozhodně větší, než ty menší pěnový nástavce v balení IT01. Já potřebuju maximálně stejně tak velký, v lepším případě ještě o chlup menší. A jen podle popisků na webu to nepoznám. Možná tyhle https://www.audigo.cz/Prislusenstvi/Pro ... velikost-S Nevim
DAP: FiiO M17, Cayin N6ii (R01, A01, T01)
CIEM: Lime Ears Aether, Custom Art Harmony 8.2 + Fibae 3
IEM: iBasso IT07, TSMR Land, PENON Globe
Over-Ear: Sennheiser HD 660S + HD650, Shure SRH1540,
Kabely: Han Sound Audio, Effect Audio, Forza Audioworks
Cherubian
Junior

Odeslat příspěvekod Doodier 16. 5. 2018 15:32

Zdenda.miky píše:Určitě jsem je nikam nerval jako silikony,proto jsem i psal že to usazení je mělčí,bohužel tedy i ne tak jisté jak u silikonů.Po zvukové stránce jsem rozdíly nezaznamenal,pouze v případě,když jsem si je do ucha zarval jako pěny,pak zmizely výšky a poslouchat se to moc nedalo. Zůstávám tedy u silikonů co jsem postoval výše.

Pokud pěny nasadíš tak jak máš, tak ti vyplní zvukovod a nemůžou vypadávat. To je teda aspoň můj názor.
Doodier
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Zdenda.miky 16. 5. 2018 16:59

Pokud pěny nasadíš tak jak máš, tak ti vyplní zvukovod a nemůžou vypadávat. To je teda aspoň můj názor.[/quote]

Ach jo. Pěny já třeba používám na Yersenech,ty mají totiž moc ostré výšky a pěny je dokážou malinko zkrotit. Používal jsem je i třeba u Tenmaků,protože tam mi zase neseděly dodávané silikony. Zajímavé je,že jejich nástavce používám na IT 01a sedí dokonale. Takže bych řekl,že jsou to sluchátka od sluchátek,nebo je klidně možné,že mám prostě nestandardní uši ;-)
Já si prostě netroufám generalizovat...
Zdenda.miky
Junior

Odeslat příspěvekod akburt 16. 5. 2018 18:41

Jasne ze je to sluchátka od sluchátek jiné.Mají jiné telo a jinak sedí v uchu.Také krcek je různe dlouhý a tím ulození.
Já pouzívám jako témer universální spunty Comply,pokud jdou nasadit,je to vzdy moje první volba.Pokud ne,nastupuje na radu kouzelný suplík,kde je veskerá vsehochut,kterou jsem si nasyslil a obcas se hodí.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rada25 16. 5. 2018 19:53

co jsem se informoval v audigu tak comply se již budou vyrábět jen s univerzálním krčkem(ty mám i já).tudíž odpadá přemýšlení zda zvolit t200,400,500.jen je třeba ohlídat velikost.(s,m,l)
na ven:ibasso dx160, ibasso it04,
doma:aune s6 pro,aune s7 pro, hifiman Ananda,Deva,Arya
Rada25
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dropadred 17. 5. 2018 09:55

Takže celý krček je už v podstate bezpredmetný. Mne inak tie pribalené po pár použitiach stále sklznú, že nevidno zboku chromovanú časť trubice a skoro blokujú bas portík.
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NočníChodec 9. 6. 2018 18:30

*Subjektivní pocit po týdnu s iBasso IT01.*
+ Hrajou do nižších basů a širšího stereo prostoru, než ostatní, co jsem vyzkoušel.
+ Kabel je vysloveně příjemný a má téměř nulový součinitel zašmodrchání.
+ Kabel má správnou délku akorát z uší do kapsy. To není samozřejmost. A měla by být.
+ Spodního basu je na rozdávání. To tam byl celou tu dobu?
+ Stereo prostoru a detailů je požehnaně.
+ Výšky jsou střízlivé.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
- Po spuštění v prodejně Audigo mi uklouzlo zvyšeným hlasem: „No ty krávo! Ty iBassa jsou dobrý!”
- Spodní bas je pořád přítomný a obklopující. Někdy chci slyšet jen struny. Nechci sedět uvnitř kytary.
- Mužský vokál je potlačený a vzdálený. Existujou i dobře namíchané nahrávky, ale většinou je to tak, že musím jít s hlasitostí vzhůru.
- Výšky jsou střízlivé, ale někdy je potřeba aby se třpytily a šly do popředí. A to se neděje.
NočníChodec
Junior

Odeslat příspěvekod LOPO_X 9. 6. 2018 21:13

Použij nástavce s širším zvukovodem možná toho docíliš
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Rada25 10. 6. 2018 08:34

Me ten popis vyse na ty sluchatka vicemene sedi.basu se dostava ve vetsim mnizstvi nez je zdravo,vysek naopak nedostava.a nemyslim si ze nastavce pomohou.zkousel jsem i silikony.co me ale na nich bavi je takova zvlastni synergie a vtahnuti do deje.zalezi ale taky na masteringu daneho alba.vcera vecer jsem si uzival kz zs10,ty tonalne na muj vkus hraji neuveritelne.vysek akorat,bas strizlivejsi a vokaly radost poslouchat.it01 jiz posloucham jen na cestach.
Rada25
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dropadred 11. 6. 2018 08:09

Smiem sa opýtať vás oboch, Chodec a Rada, vy ste celkovo odchovaní na IEM, že?
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rada25 11. 6. 2018 10:03

neviděl bych to tak,prostě rád poslouchám over-ear,ale občas poslechnu i in-ear(ty ale jen na cestách nebo v posteli)
na ven:ibasso dx160, ibasso it04,
doma:aune s6 pro,aune s7 pro, hifiman Ananda,Deva,Arya
Rada25
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků