Hisense H50N6800 - chybí Google Play

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Mázik 6. 6. 2018 11:15

Zdravím všechny,
Pořídil jsem na rady zdejších zkušených tv Hisense h50n6800. S televizí jsem naprosto spokojený. Jen jedna věc mi tam chybí, nemůžu nikde najít Google play (obchod play). Je tam pouze app store od Hisense, kde nejsou žádné užitečné aplikace. Je to normální, že tam není? Myslel jsem, že je to android tv s nadstavbou Vidaa, ale že obchod play tam je. Umí prosím někdo poradit?

Díky moc
Mázik
Junior

Odeslat příspěvekod jaraaa 6. 6. 2018 13:08

No nejsem úplný odborník, ale tuto tv jsem si chtěl taky pořídit takže sem ji zkoumal:-) A jestli jsem zkoumal dobře tak N6800 android nemá, takže tam nenajdeš ani google play.
jaraaa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mázik 6. 6. 2018 15:05

Máte pravdu, dostal jsem vyjádření od Hisense, že je OS založený na Linuxu a ne na androidu. Takže na Alze mají lživé informace.
Mázik
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 6. 6. 2018 16:16

Pokud mají někde v e-shopu chybné informace a ona vlastnost, která chybí je pro Tebe důležitá, TV vrať.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mázik 6. 6. 2018 16:32

Já ji právě koupil na Mall a ne na Alze, protože jsem ji měl za super cenu 11671,- ale četl jsem specifikace na Alze a na Mall ne, tam je mají dobře. Ale stejně bych ji neměnil jsem jinak naprosto spokojen, kort za tu cenu, co jsem ji sehnal. Být za 18k jako je na Datart, tak asi přemýšlím jinak, ale takhle to neřeším.
Mázik
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 6. 6. 2018 16:35

Upřímně, jestli jsi s TV spokojen... zvláště obrazově a chodem OS... tedy, že se neseká, nedělá problémy a je dostatečně svižný, není důvod telku vracet. Raději k ní dokup nějaké zařízení, které zvládne, co požaduješ. Když zařízení bude chybovat, vrátíš ho. Televize s Androidem bohužel dosti často nepředvádějí ideální stav a patří spíše do domácností odvážných a duševně odolných jedinců.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mázik 6. 6. 2018 16:41

Jo, asi máš pravdu a moje chvilkové mínus se nakonec obrátí dokonce v plus :) děkuji ti za rady.
Mázik
Junior

Odeslat příspěvekod Dave1529 6. 6. 2018 23:33

Neverím , že ten TV ti neseka ma dost zalagovany OS skus pustit YT a nejake 4K video je to dost katastrofa , navyše pozorovacie uhly mi tiez prišli dost mizerné a TV aspon na ciernej bol dost flakaty presvitalo podsvietenie.
Dave1529
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zofrenko 6. 6. 2018 23:43

Ak chceš sledovat neaky obsah 4k cez kodi a nedajbože HDR cez stream kodi ,, jednoznačne potrebuješ android box, napr nvidia shield, alebo Evolveo m4

pretože žiadna android Televizia to nebude zvladat , Streamovat 4k hdr .Ani tie najdrahšie. donedavna som riešil tento problem.
Zofrenko
Junior

Odeslat příspěvekod Dave1529 6. 6. 2018 23:53

Box neriesim pišem čo dokaže TV 4k video mi na TV Thomson s androidom islo na YT uplne v pohode bez sekania. Ten hisense to zvladal o dost horšie viac lagoval, restartoval sa aj pri full hd videach. Čo som mal android tv tak mozem povedať ze android bol lepsi system ako ten co mal ten hisense.
Dave1529
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zofrenko 6. 6. 2018 23:59

4k z youtube , a 4k film HDR z kodi stream ktory ma bitrate 80000kbps a velkost 90 gigabajtov. . su dve neporovnatelne veci
Zofrenko
Junior

Odeslat příspěvekod Dave1529 7. 6. 2018 00:11

Co ma spoločne zalagovany OS so streamom z kodi ? Ja som pisal , že ked som na tom hisense TV pustil obyčajné videa na YT tak sa po case rozlagoval. Cely YT video este prehraval ok ale prostredie TV bolo cele rozlagovane a ten TV sa mi za hodinu aj 2x restaroval. Ked som na nom pustil 4k hdr film z hdd tak to islo v pohode.
Dave1529
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zofrenko 7. 6. 2018 00:24

omg no ma toho dosť spoločne. Ak pustiš kodi 4k hdr film cez Stream, tak ti bude lagovat akakolvek TV aj najvyššie modely, moja ma 3gb ram, 4 jadrovy procak,a klasicke 4k prehra,, ale ak už to je full bitrate 1:1 bluray tak to nezvlada, ta TV to nebude zvladať rovnako ako tie tvoje youtube videa ta lacna TV

kupil som Nvidia shield a ake kolovek 4k hdr už nieje problem.

pri tej lacnejšej tv to pravdepodobne nezvlada ani "jednoduchšie,, 4k z youtube ale princip a pointa je ta ista

Ak sa to pušta priamo z HDD nieje problem ani so 100gb filmom, ale pri Streame z kodi to proste akosi omnoho viac vyťažuje ten TV, video začne sekat, alebo zvuk sa sekať . Menu seka tiež, resp pridavanie zvuku na telke atd.
Zofrenko
Junior

Odeslat příspěvekod sonny360 29. 10. 2018 07:38

zdravím, na této TV mám problém s přehráváním videí z YT, nějaké video se přehraje celé normálně a v zápětí, když pustím další tak se to třeba po minutě zasekne a dál to nejede,začalo se to stávat až po aktualizaci appky... někdy je i potřeba vypnout tv ze sítě ale to jen vyjímečně, mám problém přisuzovat samotné app a nebo se s tím dá něco udělat? Díky za rady...
sonny360
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků