Představení novinky Shanling M0

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Bína 25. 5. 2018 10:51

_daRK píše:Bina, prosim Ta, aka je doba vydrze baterky pri vypnutom zariadeni ? Prip. ak to ma nejaky sleep alebo powersafe mod, tak by ma to zaujimalo tiez. Pouzival by som zariadenie len obcas, tak ma trapi, ako casto by som to nabijal.


Ma to deepsleep mod, tam je to teoreticky na 30 dni.
Samozrejme se da M0 normalne vypnout, pak je spotreba nulova a zalezi jen na baterce. To se zatim nejak netestovalo.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pseudomagick 25. 5. 2018 20:55

Tak už tento roztomilý DAP nabízejí v Audigu.cz za velmi slušnou cenu(2 790 Kč).
Zde: https://www.audigo.cz/Prenosne-audio/MP ... g-M0-Black
Myslím,že tento DAP zatopí(svými funkcemi a zvukovou podporou)jiným výrobcům a dražším modelům.
Na You Tube už je i pár videí.
Recenze(v němčině)zde: https://www.youtube.com/watch?v=EIAjZN3luj0
Hned jak budou mít i Astell&Kern A&futura SE100,tak si ho půjdu poslechnout. :-)

-- 25. 5. 2018 22:26 --

Je fakt obdivuhodné jak se jim do tak malého přístroje podařilo nacpat takové parametry...a výdrž až 15 hod. :shock:
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod georgetoy 26. 5. 2018 20:46

Ne Headphones neprodali ještě jediný kus a už zdražili. Už se tu o něm píše 2 měsíce, uvidíme jak dlouho se o tom bude psát pak.
georgetoy
Junior

Odeslat příspěvekod Rada25 27. 5. 2018 10:51

zdražili? já vidím stále stejnou cenu,tj 2790kč.taky chci do něj jít,mám ho předobjednanej.zatím nespěchám,mám fiio x5,ikdyž mě to občas trhá kapsu(v kombinaci s mojo).počkám do léta,max.do konce srpna.ale taky mě to hlava nebere proč tak dlouhá nedostupnost,když už i Franta povídá že se pro Evropský trh uvolňujě,resp.byl již před týdnem uvolněn.
na ven:ibasso dx160, ibasso it04,
doma:aune s6 pro,aune s7 pro, hifiman Ananda,Deva,Arya
Rada25
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inkvizition 27. 5. 2018 11:33

Myslím, že je to reakce na tu větičku, že cena platí do 30.6., poté bude o 10 % vyšší. A s tím, jak to pořád odsouvají to vypadá, že už to za tu vyšší cenu začnou prodávat dřív, než to vůbec naskladní :-D.
inkvizition
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kuko61 27. 5. 2018 13:24

Keby som ho chcel kupit, asi by som necakal, kym ho u nás naskladnia a vyuzil kupon na Ali
http://www.thephonograph.net/coupons-di ... liexpress/
S kuponom vychadza na 88USD = priblizne 77€, co je aj pripadnou DPH 93€. Neviem ake je clo na prehravace, ale viac ako pár % to nebude, stále by to vyšlo do 100€.
AVR Yamaha -> Infinity Kappa 8.2i
Dali Zensor 1 AX
Pioneer U-05 -> Burson Soloist SL / xDuoo TA-20 / Loxjie P20 -> Audeze LCD3, Verum One, Meze 99Classic, HE400se, Senn HD530/II, HD540/II, HD560/II, HD565
kuko61
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rada25 27. 5. 2018 13:25

Tak do vanoc by mohl byt doma...uz taky moc neverim na cervnovy termin.jedine objednat ze zahranici.ale jeste pockam.akutne ho ted nepotrebuji.
Rada25
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petrE1 27. 5. 2018 16:01

Odpověď na dotaz v Audigu:

Dobrý den,

příští týden budou skladem, prosím sledujte náš web, po naskladnění můžete objednávat.

S pozdravem
Radek Marcin
Audigo

Tak uvidíme..
petrE1
Junior

Odeslat příspěvekod tonik666 31. 5. 2018 12:13

pseudomagick píše: Je fakt obdivuhodné jak se jim do tak malého přístroje podařilo nacpat takové parametry...a výdrž až 15 hod. :shock:


Zas tak zazracne maly neni, je docela docela tlusty a tezky. 40g je dost na takoveho prcka. Kdyby byl z plastu, tak by mohl byt i odolnejsi proti padum, protoze plast narozdil od hliniku pruzi. a pak by pri zachovani 40g mohl mit vetsi baterku a jeste lepsi vydrz, protoze 15h je na kapesni prehravac ma hranici pouzitelnosti (aspon pro me). Klidne min funkci a vydrz 30h, at nemusim furt resit prazdnou baterku kdyz nekde chodim.

Kdyby mel delsi zivotnost baterky, tak se zbavim fiia x3 a m3 a necham si jen tento a jsem spokojeny, takhle si spis necham na doma x3 a na ven m3. i kdyz ty oble hrany co ma M0 by mohly byt fajn upgrade oproti hranatemu M3.
Lotoo Paw S1/Schiit Fulla 2 + Meze 99 Classics/Grado RS2e
Shanling M0 + ATH-MSR7 (Grado SR60i, AKG K451)
tonik666
Junior

Odeslat příspěvekod pseudomagick 31. 5. 2018 18:19

Bohužel tady se nejedná o obyčejný mp3 player,ale o hi-res DAP,který má díky vyššímu rozlišení zvukových formátů také větší spotřebu(zátěž na procesor).
Pokud posloucháš běžné mp3 formáty,tak si v pohodě vystačíš třeba s levnějším modelem od Sony.
Vždyť i ty nejvyšší modely DAPů(30-90 tis.)nevydrží hrát v kuse např. DSD déle,než 10 hodin. :-)
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod georgetoy 1. 6. 2018 16:38

Tak napjatě sleduji kdy v Audigu nastane příští týden.
Vypadá to, že každému kusu musí nejdřív vdechnout život nějakej Shaolin mistr.
No nic du lehnout do fronty před "Tuzex".
georgetoy
Junior

Odeslat příspěvekod eiben 1. 6. 2018 21:37

Tak vem Fiio x3 bude lepsi nez ten prdola
eiben
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 2. 6. 2018 00:23

eiben: to je dost odvážné tvrzení. Podle mě hraje FiiO X3 2nd hůře než Shanling M1 a současně hraje druhá generace FiiO lépe než nové FiiO X3 mark III. Shanling M0 jsem zatím neslyšel, ale nepředpokládám, že by byl výrazně horší než M1, byť prý má jiné zabarvení zvuku.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pHp 5. 6. 2018 13:32

Fakt mě mrzí, že M0 u nás stále není, ale bohužel, dokud jej Číňan nepošle.... Aspoň budou mít tuzemci už vychytanou výrobní sérii. Doufám ;)
Termín v týdnu od 18.6. by už měl být reálný.Aspoň slib je takový.

Pro jistotu: zaváděcí cena platí do 30.6. A pokud by se zas zpozdili (snad už proboda ne!), tak ji určitě prodloužíme min. do doby po naskladnění.
pHp
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 15. 6. 2018 20:42

Jsou nejaké nové zprávy o dostupnosti MO na nasem trhu?
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků