Sluchátka na doma do 4K na poslech z PC, pohodlnost

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod zino333 28. 5. 2018 20:31

@Doodier: Myslel, že sa to neoplatí v Audigo kupovať. Schiit-Europe je holandský distribútor. Keďže žijeme v EÚ, záručné podmienky máš rovnaké ako doma.
Hifiman EF600 + Schiit Lyr 3 > Meze 109 Pro + Hifiman HE6se V2
zino333
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MHOE 28. 5. 2018 20:36

U levnějších Schiit produktů je cenový rozdíl mezi Audigem a Sonority Audio (po připočtení poštovného a měnové konverze) tak nízký, že se podle mě rozhodně vyplatí zvolit Audigo. Jednak tím podporujete budoucnost lokálního prodejce a jednak nemusíte v případě poruch řešit zasílání do zahraničí a zpět. Snadná dostupnost (prodejny, telefonické spojení) a komunikace v rodném jazyce může být pro některé rovněž velmi důležitá.

Cena u Audiga je logicky o něco vyšší, neboť nejsou oficiálním distributorem = neodebírají přímo od Schiit US (za ceny výrobce), nýbrž od Sonority Audio (za ceny distributora).
DESKTOP: Roon | Fiio R7 | Susvara (mod)
PORTABLE: Roon | Fold3 | Deva Pro (mod) + LinkBuds (eq)

MEASUREMENTS: MiniDSP EARS | Fulla 2 | HD650

REVIEWS: Viz "Web" v profilu
MHOE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paleandr 28. 5. 2018 20:50

Mám to brát tak, ze Fulla 2 je v tomto rozpočtu absolutní top, nebo jsou i jiné možnosti? Díky všem
Paleandr
Junior

Odeslat příspěvekod MHOE 28. 5. 2018 21:01

Pokud plánuješ kvalitnější sluchátka do budoucna, šel bych spíš cestou Schiit Magni 3. Ten můžeš prozatím píchnout do zvukovky v PC, než našetříš na nějaký levný dobrý DAC (aka Schiit Modi 2).

Pokud kvalitnější sluchátka neplánuješ, Fulla 2 bude více než dostatečné.
DESKTOP: Roon | Fiio R7 | Susvara (mod)
PORTABLE: Roon | Fold3 | Deva Pro (mod) + LinkBuds (eq)

MEASUREMENTS: MiniDSP EARS | Fulla 2 | HD650

REVIEWS: Viz "Web" v profilu
MHOE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _daRK 28. 5. 2018 21:05

Skus pozrieť do subfora dac a sluchátkové zosilňovače, tam sa to furt omiela. Ale tou Fulla 2 nic nepokazís.
Co sa dá ešte pozrieť : SMSL m6 (M7?), micca origen+, FX audio X6, prip. tu obľúbený DragonFly Red (alebo Black), ktorý môžeš použiť aj k mobilu.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dropadred 29. 5. 2018 08:46

BabetakCZE píše:Do ČR stojí poštovné 20€.
5€ platí pro Nizozemsko.

Hop, mne to ukazovalo aj keď som bol prihlásený, musel som kliknúť na neklikateľne vyzerajúcu položku, aby mi to refreshlo...bože ja tak milujem ten ich shop.


A keď MHOE spomenul to s rozdielom u lacných, tak som si spomenul, že pri lacných ani nie že Sonority alebo Audigo ale to naozaj zobrať priamo zo Schiitu, lebo ceny aj s poštou:
Sonority - 145€
Audigo - milión €
Schiit - 105€ + daň, Fulla2 má 250g, takže ak v prípade reklamky to zabalíte do 200g balenia (napríklad bublinková fólia a obálka), tak pošta do USA stojí 6€, čo je menej ako trebárs pošta SK>CZ alebo SK>NL.

A proste pri jeho rozpočte riešiť Modi2 a Magni 3 je mimo reality, pridrahé a nemusí ten prínos oceniť pri tej cene. Má slúchadlá za 60€.
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jabarkas 29. 5. 2018 16:52

Napadly mě Panasonic RP-HD10E. Těch pár recenzí, co k nim je, jsou pozitivní. Ale moc lidí je asi nezná a nekupuje. :) Ale jsou krásná, uzavřená, přes uši a s impedancí 18 ohmů budou fajn na doma (bez ampu) i na ven. Hi-res může a nemusí být gimmick (asi trochu bude).

S těmi Sennheisery HD 569 bych btw souhlasil. Ty jsou také parádní. Na rozdíl od Panasoniců výše jsem měl i možnost je vyzkoušet. Opět je utáhne v pohodě i mobil, taky uzavřená a obě mají oddělitelný kabel jako plus.
Jabarkas
Junior

Odeslat příspěvekod Paleandr 30. 5. 2018 08:47

Díky všem moc za rady. Sluchátka zatím nechávám jaké mám. Objednal jsem pouze lepší naušníky a k tomu jsem koupil Shiit Fulla 2, tak jsem zvědav za dva týdny až to vše přijde. :)
Paleandr
Junior

Odeslat příspěvekod Doodier 30. 5. 2018 16:38

Dej pak prosím vědět, jak jsi s Fulla2 spokojený.
Doodier
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků