Představení novinky Shanling M0

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod _daRK 17. 5. 2018 18:18

Dik za odpoved, ale zaujímal ma v oboch prípadoch hlavne ten bluetooth. Analógový výstup ma pri tomto zariadení netrápi, resp. je mi jasné, ze S7 na nejaké rozumné počúvanie nemá použiteľný DAC.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 21. 5. 2018 06:17

_daRK píše:@Bina: mas, prosím, nejaké info o implementácii bluetooth? Spravil Shanling niečo, aby sa neopakovali problémy, ako to bolo s M1? A v porovnaní s M1 je tam posun v kvalite zvuku alebo to bude cca to isté? Mam v Samsung S7 už Oreo a celkom mi LDAC vyhovuje, dúfam, že zvuk bude v M0 oproti S7 lepší a tak si tu srandu kúpim.


No, prvne, i u M1 to bylo o kombinaci se sluchatky, velka vetsina fungovala v poradku. Jen na AVmanie to trapilo par clenu, treba na Head-fi se podobny prispevek vyskytne vzacne.

Ale jinak, M0 ma uplne jine reseni BT, ktere ten slabsi modul od HiBY ve vykonu/dosahu znatelne porazi.

petrE1 píše:Zdravím, bude možné použití M0 jako USB DAC pro mobil s androidem? Případně i pro streamování, tedy cesta: NAS - wifi - mobil - M0 přes USB OTG v mobilu - sluchátka?
Děkuji


Teoreticky to funguje. Prakticky to slape pekne s Honor 9.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vencaxxx 21. 5. 2018 11:54

ten Honor 9 me zajímá, funguje to i přes bt? ldac? třeba google play music pres bt? nebo přes otg kabel? o kolik je lepší kvalita zvuku?
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 22. 5. 2018 01:50

vencaxxx píše:ten Honor 9 me zajímá, funguje to i přes bt? ldac? třeba google play music pres bt? nebo přes otg kabel? o kolik je lepší kvalita zvuku?


Ano, lze to propojit pres BT a pouzit M0 jako takovy BT adapter pro sluchatka. A pak to hraje vsechno, spotify, tidaL, google music, i to Youtube.
LDAC v modu prijimace bude podporovan v pristim firmwaru, jen co od Sony dostaneme veskere casti kodu.

Honor 9 zvukove vyhovuje mym potrebam na youtube videa a podcasty, na hudbu ho nepouzivam.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 22. 5. 2018 10:18

Vím,ze to sem nepatrí,ale sem Franta zavítá.Mozná by byl zajímavé nejen pro me,jak vypadá zivot v Cíne.Je to pro nasince natolik exotická a zároven zajímavá destinace,kde se mnohé deje.Takový malý report bych uvítal.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 23. 5. 2018 02:23

akburt píše:Vím,ze to sem nepatrí,ale sem Franta zavítá.Mozná by byl zajímavé nejen pro me,jak vypadá zivot v Cíne.Je to pro nasince natolik exotická a zároven zajímavá destinace,kde se mnohé deje.Takový malý report bych uvítal.


https://frantabina.wixsite.com/fgtc ;-)

A samozrejme doporucuju i muj Instagram, i kdyz ten je ted trochu zavalen fotkama z Tokya https://www.instagram.com/frantabina/
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 23. 5. 2018 10:42

super
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RADIOHEAD00 23. 5. 2018 11:15

Zkus youtube a facebook Lukase Codra. Ten dela v hernim prumyslu a zije v Cine uz radku let. Dava na youtube videa z cest po zajimavych mistech nejen Ciny.

https://www.youtube.com/user/cocik

Za odkaz na instagram a blog dekuju i ja. Dalsi zajimavej zdroj. :-)
RADIOHEAD00
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rada25 23. 5. 2018 15:00

spíše otázka na Frantu,jak to vypadá s ofic.uvolněním pro evropský trh?koukám ze na headphones.cz se termín pořád posouvá.
na ven:ibasso dx160, ibasso it04,
doma:aune s6 pro,aune s7 pro, hifiman Ananda,Deva,Arya
Rada25
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod georgetoy 23. 5. 2018 17:45

Termín opravdu zase posunuli, chtěl jsem to objednat, ale peču na to.
georgetoy
Junior

Odeslat příspěvekod inkvizition 24. 5. 2018 07:42

Souhlas, také jsem zrušil svou objednávku. Když Shanlingu Evropa tak *****í... A ani na headfi majitelé nehýří kdovíjakým nadšením.
inkvizition
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod akburt 24. 5. 2018 08:30

Chvilka cekání me asi nerozhází.A ze na Head-Fi jsou kritické reference,musíme si uvedomit,ze to je DAP za 99US.
A je to pomerne odvázné resení,vsechno narvat do tak malého tela.Já jsem stále pripravený ho objednat.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inkvizition 24. 5. 2018 10:09

Tak tohle mi nedá, může mi probůh nějaký moderátor vysvětlit, proč je slovo s-m-r-d-í (jinak také zapáchá) vyhvězdičkováno? Vždyť je to ve slovníku spisovné češtiny... Pak to vypadá, že jsem tam napsal kdoví co.
inkvizition
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 24. 5. 2018 10:23

Rada25 píše:spíše otázka na Frantu,jak to vypadá s ofic.uvolněním pro evropský trh?koukám ze na headphones.cz se termín pořád posouvá.


Prvni varka byla odeslana minuly tyden k rade evropskych distributoru.
Prvni release byl omezen na Cinu, aby jsme do sveta mohli poslat M0 uz s trochu vice odladenim softwarem.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _daRK 25. 5. 2018 09:50

Bina, prosim Ta, aka je doba vydrze baterky pri vypnutom zariadeni ? Prip. ak to ma nejaky sleep alebo powersafe mod, tak by ma to zaujimalo tiez. Pouzival by som zariadenie len obcas, tak ma trapi, ako casto by som to nabijal.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků