iBasso IT01

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Rada25 29. 4. 2018 11:26

Tak po par tydnech pouzivani it01 a haydn musim rict ze haydn je celkove lepsi.it01 jiz posloucham jen na cestach,haydn si beru do postele.ale oboje spunty jsou super!
Rada25
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cherubian 11. 5. 2018 17:15

Zdravím, nezkoušel náhodou někdo nějaké alternativní nástavce k IT01? Potřeboval bych možná o trošku menší pěnové než ty v balení, ale vzhledem k tloušťce krčku to bude asi trochu problém. Poradí někdo? Díky
DAP: FiiO M17, Cayin N6ii (R01, A01, T01)
CIEM: Lime Ears Aether, Custom Art Harmony 8.2 + Fibae 3
IEM: iBasso IT07, TSMR Land, PENON Globe
Over-Ear: Sennheiser HD 660S + HD650, Shure SRH1540,
Kabely: Han Sound Audio, Effect Audio, Forza Audioworks
Cherubian
Junior

Odeslat příspěvekod Trifidek 15. 5. 2018 07:20

Comply Pro SmartCore™
https://www.audigo.cz/Prislusenstvi/Pro ... velikost-M

mají univerzální pružné jádro, tak na IT01 sednou perfektně, jsem s nimi naprosto spokojený, ty pěnové co jsou v balení originál Comply nejsou...
❚❚►⏹ Astell&Kern A&ultima SP3000 ♫ Campfire Solaris Mercury ❚❚►⏹
Trifidek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rada25 15. 5. 2018 09:05

Presne tyto mam i ja.sednou perfektne.ty puvodni peny nehraji tak dobre.
Rada25
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dropadred 15. 5. 2018 09:57

Táto M veľkosť je podobná ako tie menšie penové v balení?
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdenda.miky 15. 5. 2018 09:59

Tak já třeba pěny vůbec nepoužívám,žádné mi zatím nejspíš úplně nepadly. Navíc usazení mi připadá moc mělké,tím pádem už tak nedrží jak bych si představoval,při běhání měly tendenci vypadávat. Pořídil jsem si tedy tyhle silikony
https://m.aliexpress.com/item/32810368933.html
a jsem naprosto spokojen,mimochodem úplně stejné byly dodávány k Tenmakům crazy cello,které hrály hrozně. Jen je třeba hlubšího usazení,pak se ovšem v uchu ani nehnou,přesně tohle jsem hledal.
Zdenda.miky
Junior

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN_2 15. 5. 2018 11:01

Zdenda.miky: tie nadstavce musel navrhnut (ich velkosti) nejaky .......... "S" ma 10mm, "M" ma 11mm, a "L" ma 12mm... To akoby sa topanky ore dospeleho muza predavali v cislach 42, 43 a 44, ved mensie ani väcsie nohy lredsa dospely clovek nemoze mat.... Tyvole, 1mm rozdiely v rozmere, a uz je z "S"-ka "M"-ko... Ten rozostup tam mali dat 2mm, alebo rovno 3mm (9, 12, 15). Ja prave cakam na 15mm siroke silikony dvojzavojove... Ak budu super tesnit moju velku usnu dierku, super. Uz len aby nepridali KZ ZS5-tkam sykavky a neubrali im basy. :D ....
NOWOCAYN_2
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Rada25 15. 5. 2018 12:08

dropadred:naopak,jako ty větší v balení.ta nejmenší pěna v balení je na mne malá.ty větší jsou v poho ale zvukově na comply nemaj.
na ven:ibasso dx160, ibasso it04,
doma:aune s6 pro,aune s7 pro, hifiman Ananda,Deva,Arya
Rada25
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dropadred 15. 5. 2018 14:34

Takže Mká sú rovnako veľké ako tie väčšie? Nie je to trebárs niečo medzi menšími a väčšími?
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cherubian 15. 5. 2018 15:15

Já bych ale právě potřeboval velikost, která by odpovídala těm menším pěnovým nástavcům v balení IT01 (možná i lehce menší), takže ta velikost M by mi podle komentů neseděla a velikost S na Audigu nemají...
DAP: FiiO M17, Cayin N6ii (R01, A01, T01)
CIEM: Lime Ears Aether, Custom Art Harmony 8.2 + Fibae 3
IEM: iBasso IT07, TSMR Land, PENON Globe
Over-Ear: Sennheiser HD 660S + HD650, Shure SRH1540,
Kabely: Han Sound Audio, Effect Audio, Forza Audioworks
Cherubian
Junior

Odeslat příspěvekod Doodier 15. 5. 2018 15:33

Zdenda.miky píše:Tak já třeba pěny vůbec nepoužívám,žádné mi zatím nejspíš úplně nepadly. Navíc usazení mi připadá moc mělké,tím pádem už tak nedrží jak bych si představoval,při běhání měly tendenci vypadávat. Pořídil jsem si tedy tyhle silikony
https://m.aliexpress.com/item/32810368933.html
a jsem naprosto spokojen,mimochodem úplně stejné byly dodávány k Tenmakům crazy cello,které hrály hrozně. Jen je třeba hlubšího usazení,pak se ovšem v uchu ani nehnou,přesně tohle jsem hledal.


Pěny ti vypadávaly? Zajímavé.. Měl jsi je v uchu tak jak se tam mají dávat, nebo jsi je tam narval tak jako silikony?
Doodier
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Zdenda.miky 15. 5. 2018 16:13

Určitě jsem je nikam nerval jako silikony,proto jsem i psal že to usazení je mělčí,bohužel tedy i ne tak jisté jak u silikonů.Po zvukové stránce jsem rozdíly nezaznamenal,pouze v případě,když jsem si je do ucha zarval jako pěny,pak zmizely výšky a poslouchat se to moc nedalo. Zůstávám tedy u silikonů co jsem postoval výše.
Zdenda.miky
Junior

Odeslat příspěvekod kostival 15. 5. 2018 17:02

Moje dosavadní zkušenosti s pěnovymi nástavci jsou takové, že ořežou výšky a sniží rozlišení/detail, ale utlum a komfort byl vždy fajn. Jsou ty origo Comply na Audigu nějak výrazně jiné/lepší, než to, co se dodává standartně se sluchátky ?
Díky
kostival
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dropadred 15. 5. 2018 17:45

Cherubian píše:Já bych ale právě potřeboval velikost, která by odpovídala těm menším pěnovým nástavcům v balení IT01 (možná i lehce menší), takže ta velikost M by mi podle komentů neseděla a velikost S na Audigu nemají...

Pozrel som na to, ono M je jediná veľkosť
https://www.complyfoam.com/products/us-sport-smartcore/
S ani nie je.
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cherubian 15. 5. 2018 18:56

Díky. Tak to je škoda. A nevíš jestli by něco jínýho od Comply z Audiga sedělo na krček IT01 a bylo by menší než M?
DAP: FiiO M17, Cayin N6ii (R01, A01, T01)
CIEM: Lime Ears Aether, Custom Art Harmony 8.2 + Fibae 3
IEM: iBasso IT07, TSMR Land, PENON Globe
Over-Ear: Sennheiser HD 660S + HD650, Shure SRH1540,
Kabely: Han Sound Audio, Effect Audio, Forza Audioworks
Cherubian
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků