Výběr TV na hry > 100cm, 4K+HDR, max. 25 000

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod indeshit 1. 5. 2018 22:34

Mně taky input lag 40ms nevadil, dokud jsem neviděl asi 16ms tehdá na Sony W7 asi 3 nebo 4 roky dozadu :) .... ale musím říct, že jsem si zvykl a stále mě to nějak nevadí, ale když testuješ s telku a máš u sebe notebook a spustíš duplikaci a například u 3d střílečky zaměřuješ nebo tak, tak vidíš, jak telka reaguje opožděně. Když hned poté vyzkoušíš jinou (jako v mém případě tu Sony s ultra nízkým lagem), tak ten rozdíl je sakra markantní. Pokud ale nemáš toho kompa, abys měl porovnání těch reakcí, tak tě netrápí ani těch 40ms.
indeshit
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 2. 5. 2018 05:50

Kolko ludi to asi tak testuje? Hlavne s konzolou... :-)
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod indeshit 2. 5. 2018 07:16

S takovým přístupem pak je jedno, co si vybere, protože všechny telky jsou dneska barevné :)
indeshit
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 2. 5. 2018 11:22

V tomto pripade je ale naozaj jedno ci je to 20, ci 40 ms. To nie je pre kvalitu obrazu podstatny udaj.
Hlavne kvoli tomu vylucit kvalitny TV.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 25petr 2. 5. 2018 14:42

Hele já donedávna na konzolích hry hrál na monitoru kterej má asi 13ms. Teď před měsícem jsem si koupil televizi a mam 32ms u ps4 a 35ms u xboxu s. Vůbec jsem nad tim nepřemýšlel a nevybíral televizi podle toho. Zdá se mi že když jsem poprvé hrál závodní hru tak se mi chvilku hůř zatáčelo tím jak jsem byl zvyklej hrát několik let na monitoru, ale během pár minut jsem si zvykl a teď už nic nepozoruju. Takže takhle pokud je člověk dlouho zvyklej hrát na monitoru může něco málo pocítit v určitých hrách, ale pokud si k tomu člověk neplánuje připojit klávesnici a myš a hrát counter strike tak bych to asi neřešil.
25petr
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků