LG 55EG9A7V

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Snakes. 16. 4. 2018 20:57

Zdravim TV jsem koupil v sobotu a byl nadšen z obrazu až do teď kdy se zničeho nic objevil pruh přes obrazovku. opravdu kvalita LG >:-( . Máte někdo podobnou zkušenost? co stím?

IMG_20180416_212431.jpg

IMG_20180416_212355.jpg
Snakes.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 16. 4. 2018 21:01

Muze se stat. Vratit ;)
C.I.S.I.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 17. 4. 2018 16:32

Snakes. ono to není jen o kvalitě, ale dosti často taky o přepravě a skladování. Bohužel nikdy nevidíš, jak se k tomu kdo kde choval. Osobně jsem viděl pracovníka prodejny, který TV zabalenou v krabici vedl jednou rukou, přičemž ten zadek skákal sám po schodech. Abych byl korektní - netuším, jestli uvnitř byl nový plně funkční televizor, nebo telka na reklamaci.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radoo 17. 4. 2018 18:25

To jsem chtěl říct. Ty OLEDky jsou hodně tenké a jak se s nima cvičí, tak to musí odejít. Taky mi přepravce předváděl, jak to s krabicí "umí". Jestli v tom je něco za 30, nebo za 50 neřeší :)
Radoo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nuchtala 18. 4. 2018 08:27

Spyko: Já ji mám pouze na TV vysílání a filmy (koncerty) z disku. A obraz je nádhera. Ber ji, budeš spokojený. Vyčkej na akci, až bude zase za 25k.
nuchtala
Junior

Odeslat příspěvekod spyko 19. 4. 2018 05:56

Nuchtala,děkuji,je dobře,že plazma zatím drží-až na ten předevčerejší dvounásobný amok,ani nevím čím to bylo,pravdou je ,že jede minim.16-18h,i tak jsem ten lg oled proklepnul,v krajní nouzi bych ho musel vzít,jediné co mi vadí je ovládání LG,oproti panasonicu je uplně mimo-pokud je jen trochu podobné lcd od lg!
spyko
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Snakes. 19. 4. 2018 13:36

Máte někdo zkušenost s vracením vadné TV?
řekli mě ať si to reklamuju u LG. já na to že nebudu reklamovat tv po 2 dnech použivání a že chci odstoupit od smlouvy nato oni že to stejně pošlou do servisu LG jestli jsem to nezpůsobil já. sami píšete o kvalitě převozu tak jak je to potom s dokazováním kdo co způsobil
Snakes.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 19. 4. 2018 14:13

U koho si to koupil btw?
C.I.S.I.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snakes. 19. 4. 2018 15:09

Koupeno v Okay
Snakes.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod leroj 19. 4. 2018 16:35

no bývalo to tak, že vrátit zboží bylo možné bez udání důvodu a ne z důvodu závady - na to je záruční lhůta a servis
leroj
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fantozzi99 20. 4. 2018 10:14

Mam dotaz na majitele teto TV kteri pouzivaji funkci Timeshift (proste pauzu pri zivem vysilani). Kdyz dam pauzu, tak se TV sama VZDY spusti po 1 minute. Predtim jsem tuto funkci pouzival na setboxu UPC a mohl jsem mit pauzu max. 1 hod.
Diky :-)
fantozzi99
Junior

Odeslat příspěvekod Radoo 20. 4. 2018 20:17

nuchtala píše:Spyko: Já ji mám pouze na TV vysílání a filmy (koncerty) z disku. A obraz je nádhera. Ber ji, budeš spokojený. Vyčkej na akci, až bude zase za 25k.

třeba teĎ na Patře ...
Radoo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek71 21. 4. 2018 13:43

A je to CZ distribucia? Na ich webe v podmienkach reklamácie vidím, že je potreba reklamovať u nich - buď osobne alebo to k nim poslať. Ani zmienka o autorizovanom servise LG. To skor evokuje šedý dovoz a otázku, či to stojí za to.

Inak, Datart ju mám za 30, no... ale napr. teshop.cz je za 28 a to je CZ distr.
Mazda CX-5 G195 AWD 2023
Lexus GS 450h Premium 2013 (jezdí dál v rodině)
Sony KD-55XE9005 + TV Box X96 (S905X3) + CoreELEC
Onkyo TX-L20D + repro Elac FS 78
Marek71
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radoo 21. 4. 2018 17:29

To mě nenapadlo, když jsem kupoval, kouknul jsem sem http://www.lg.com/cz/televizory/lg-55EG9A7V a tady jsou ofiko prodejci. Kupoval jsem u mall za 26,9
Ještě k tomu volím, aby to byla kamenná prodejna, tam to musí převzít. Mall to má, tak ok.
Radoo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dockalacek 23. 4. 2018 09:41

Budu značně OT - pomáhal jsem vybírat ledničku, byly dvě kandidátky - LG a Beko. Bráchovi se designově víc líbilo LG, jeho přítelkyni Beko. LG bylo na netu za 10 795 korun, Beko za 12 900. V konkurenčním obchodě měli Beko za 10 939. Když jsem to řekl prodejci, sundal mi u Beka 2 000, a bylo tedy za 10 950 (+ pětiletá záruka). Proč nakonec Beko? Protože když jsem smlouval cenu, pán mi napsal tohle:

"Mohu Vám udělat cenu také cenu 10.950, LG nedoporučuji. Firma ukončila zastoupení v ČR. Do budoucna bude problém se servisem."

E-shop nebudu jmenovat, ale je dost známý a kvalitní, mohlo jít o poplašnou zprávu. Ale už před půl rokem jsem třeba na Emiminu četl, že má paní LG pračku, rozbila se jí a tři týdny čekala na náhradní díl. Nevím, jestli se to týká i černé techniky, dnes už LG vnímám jako kvalitní značku i v bílé technice, ale ještě před rokem bych si nic "bílého" od LG nekoupil, to samé Samsung - televize, mobily fajn, ale pračky a ledničky?

Přitom LG by mělo patřit v pračkách mezi ty lepší (spolehlivější).
Athlon 200GE, Noctua NH-L9a Chromax, 2x8GB RAM DDR4 3000, Gigabyte B450-I, SSD Seagate Barracuda 120 500GB + SSD WD Blue 3D 500GB, Seasonic GX-550, Silverstone Sugo, 1x Noctua 140 mm (vpředu)
dockalacek
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků