iBasso IT01

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod dropadred 12. 4. 2018 18:09

KZčkový BT káblik? Verzia s podporou aptX, či?
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hanysek3099 12. 4. 2018 18:36

Ne není to stejné jako ke KZ sluchátkům, je nutné hledat verzi se správným konektorem MMCX. Já mám verzi bez aptX, nicméně dají se sehnat i kvalitnější s podporou AAC a aptX.
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Trifidek 16. 4. 2018 11:11

nevíte někdo typ nástavců Comply pro IT01...jsou to 500?
❚❚►⏹ Astell&Kern A&ultima SP3000 ♫ Campfire Solaris Mercury ❚❚►⏹
Trifidek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RADIOHEAD00 16. 4. 2018 11:17

Máte někdo zkušenosti s oficiálním eshopem ibasso? Udělal jsem tam větší nákup...a bez reakce. Žádný email. Žádné potvrzení. Žádné info o expedici. Vůbec nic.
RADIOHEAD00
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LOPO_X 16. 4. 2018 11:30

Jo trochu trvá. Napsali zpet až na mou reakci ale dali číslo na FedEx a po týdnu je balík doma.
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zino333 16. 4. 2018 19:34

Rovnaká skúsenosť aj u mňa. Najskôr cca 2-3 dni nič a potom mi prišiel len mail o expedícii s tracking číslom u DPD. Žiaľ, mne to chytili colníci a spolu s DPD poplatkami sa mi to poriadne predražilo. :(
Hifiman EF600 + Schiit Lyr 3 > Meze 109 Pro + Hifiman HE6se V2
zino333
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dropadred 16. 4. 2018 20:55

Nechápem, aký má zmysel kúpiť z Peon/Ofi stránky, ak je tam doprava kuriérom, tak je veľmi vysoká šanca chytenia na colnici a predraží sa to na skoro rovnakú sumu ako z Audiga...mínus záruka, ktorú človek v Audigu dostane...
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zino333 16. 4. 2018 21:20

Audigo som nepoznal a dovtedy všetci čo to objednávali, tak im to prešlo. Tak som riskol...
Hifiman EF600 + Schiit Lyr 3 > Meze 109 Pro + Hifiman HE6se V2
zino333
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LOPO_X 16. 4. 2018 21:21

Já to taky riskl a prošlo
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Rada25 17. 4. 2018 05:14

Kurna ta Cina je hotovy peklo...kdo nepracuje na poste nevi o jakou robotu prichazi.ja s ni prichazim denne do styku.a je toho cim dal vic...ne ze bych zrovna vam,pratele konicku zvaneho hifi,pral poplatky navic,ale osobne bych proclival az by se hory zelenaly...
Rada25
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vencaxxx 17. 4. 2018 05:35

takže pošta je ok ale ty ***** zákazníci si objednávají moc balíčku! hůl na ně! zákazníky zakázat! :D Ne to fakt nešlo bez reakce.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Rada25 17. 4. 2018 11:31

Ja to vztahoval jen k zasilkam z ciziny...objednej od nas a nereknu pul slova.tohle opravdu neni vychytany,prijde ze na tom ani nemuzou vydelat.jediny pro koho se to vyplati je koncovy zakaznik,mas vse skoro za hubicku.to ja drzim basu,ani ponozku bych si odtud neobjednal...(berte to jako odlehceni tematu a omlouvam se za offtopic)
Rada25
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos66 17. 4. 2018 11:43

Nemas to za jedno. Pokial to colnica zastavi, tak potom to musi dorucit aj tak len posta. Places sice dobre, ale na cudzom hrobe.
Milos66
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rada25 17. 4. 2018 12:02

Stacilo by povinne proclit prakticky skoro vse,nas tu castku 27dolacu...ale jak to ohlidat a pri tom mnozstvi...to uz by si spousta lidi rozmyslela objednat to z ciny nebo radeji od nas.jina kapitola,coz me uplne irituje,je to,kdyz si nekdo objedna treba ksiltovku,kabel za dvacku a dalsi voloviny.nez by to radsi koupil tady a dal za to nejakou kacku navic...

-- 17. 4. 2018 13:07 --

Ale je mi jasne ze je to zacarovany kruh.zakaznik jde po hlavne po cene a s postou asi vsichni vite jak to ted chodi...
Rada25
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dropadred 17. 4. 2018 12:46

Ženieš to do extrémov. Poviem ti veľmi jednoduchý dôvod, prečo všetci objednávame s úsmevom z Číny. Pretože vo veľkej časti prípadov tu u nás tú vec X nezoženieš alebo mnoho vecí, ktoré nájdeš tu sú len rebrandované veci kúpené na Alibabe atď. .
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků