COWON Plenue R+ 128G

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod pseudomagick 28. 2. 2018 21:11

Dobrá zpráva je tady! :-)
Cowon Plenue S byl zlevněn z 45k na pouhých 30k.

Zde: https://www.alza.cz/cowon-ps-128gb-stri ... 127908.htm
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepis99 17. 3. 2018 22:01

Uz sa neviem dockat.Asi v utorok alebo v stredu ho budem mat.Tak dam male info ci som spokojny,len skoda,ze to neviem tak opisat ako by sa patrilo.A porovnavat budem s fiio x5.Tak dufam,ze budem nadseny aj ked by som najradsej kupil ibasso dx200 ale budem coskoro kupovat nove iem za 800-1000€.Ako su na tom ibasso it04?Mal uz ich niekto moznost vyskusat? Inac s it01 som max spokojeny v cenovej relacii.Uvazujem,ze si kupim este jedny do zasoby.
pepis99
Junior

Odeslat příspěvekod pepis99 24. 3. 2018 23:15

Tak som sa zabudol ozvat,aj ked to asi moc ludi nezaujima.Tak konecne mi vo stvrtok dosiel Cowon plenue R.Velke dakujem,teda opat patri Mrazikovi.
Chcel som ho porovnavat s mojim predchodcom fiiom x5 ale to by asi nebolo moc fer voci fiiu a to som bol s fiiom dost spokojny.Takze od zaciatku. Prvy moment ked som zapol Cowon plenue R,tak som bol pravdu povediac sklamany(na cowone je vsetko nastavene defaultne a zvuk pre mna bol sklamanim,ale co som nikdy nerobil bolo ze som sa pohral s ekvalizerom teda s Jet Effect 7 a to je ina parada.Na fiiu som skusal ekvalizer a hned som ho vypol ale tu na Cowone som nasiel pre moj styl hudby Jet Effect 7 dance a to bolo potom uplne" ine kafe ".Zrazu bol ten zvuk uplne super.Tak som uplne spokojny.To je ten zvuk ktory sa mi uplne paci.Uplne mi sadol.Este raz dakujem a kto by mal zaujem,tak uplne doporucujem.Zvukovo je to podla mna fakt za tu cenu dobry nakup a som rad ze tam neni android aj ked na Mt ho mam rad.Je to jednoducho masinka na pocuvanie hudby a nic viac,sice nema pokrocile funkcie ale pre mna ma fakt super zvuk a o to mi islo.
pepis99
Junior

Odeslat příspěvekod pseudomagick 25. 3. 2018 00:54

Tak to blahopřeji! :tleskani
Hlavně,že jsi spokojený. 8-)
Cowon má výborný EQ na rozdíl o Fiia.
Měl jsem Fiio X3(1 gen.)i Fiio X5(1st gen.)a např. Cowon Plenue D hrál rozhodně "šťavnatěji".
Cowonu dává "šťávu" BBE+,což je dobrá věc pro energické žánry jako jsou EDM apod.
Teď už se můžeš posunout pouze upgradem in-earů a máš na pár let pokoj. :roll:
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepis99 25. 3. 2018 08:09

Dik.Spokojny som.BBE+ je dobre ale Dance je este o nieco viac ako pises "stavnatejsie".Proste na moj styl uplne sadol.Ale aj taka Metallica hraje pekne.Ako povedal kolega: toto je ten zvuk aky si predstavujem ako to ma hrat.
Ano planujem aj nakup iem tak v cene 500-800€.Ale to musi este chvilu pockat.Zatial som velmi spokojny s ibasso IT01.
A ako sa poznam,tak to nebude na par rokov.
pepis99
Junior

Odeslat příspěvekod pepis99 13. 4. 2018 11:58

Tak mam stastie,nefunguje mi bluetooth.Urobil som downgrade na 1.10 (a nic) a potom tam dal 1.20 a stale nic.Odisiel mi bluetooth chip.
pepis99
Junior

Odeslat příspěvekod pseudomagick 13. 4. 2018 17:47

Určitě jsi ho koupil v Alze.cz,že?
Tak to reklamuj.Alza je na reklamace v pohodě.
Možná ti ho i vymění za nový.
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepis99 13. 4. 2018 18:42

Hej v alze,ale oni ho maju od externeho dodavatela.
pepis99
Junior

Odeslat příspěvekod pseudomagick 13. 4. 2018 20:38

"Hej v alze,ale oni ho maju od externeho dodavatela."

Na tom nezáleží.Pokud ho prodávají,tak ti musí poskytnout plnou záruku.
Přinejhorším ho od tebe vezmou na cca 14 - 21 dní do opravy.
Před několika lety jsem v Alze.cz reklamoval Fiio X3(1st gen.)a taky mi ho museli servisovat. :-)
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepis99 13. 4. 2018 20:58

Jasne,ze mam plnu 2 rocnu zaruku,len som argumentoval na tu vymenu.Ta asi nebude mozna kedze to nemaju skladom.Tuto mi posielaly 12 dni.Takze oprava a na nu maju narok mesiac.
pepis99
Junior

Odeslat příspěvekod akburt 14. 4. 2018 06:35

Je to sice pech,ale pokud by jsi kupoval v cíne,bylo by to mnohem komplikovanejsí.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepis99 14. 4. 2018 10:19

A pre toto som do toho isiel cez Alzu.Asi som vedel,ze sa nieco po.erie.Ale aj tak nelutujem kupu.Ani by ma to nestvalo a mozno by som na to ani nedosiel ale chcem ist do Sony WH-100x m2(do prace) a chcel som vyskusat bluetooth a uz neide.Iba raz som ho skusal,ked som ho kupil a vtedy isiel ale uz sa vobec nezapne.
pepis99
Junior

Odeslat příspěvekod pseudomagick 26. 5. 2018 23:32

Pokud by někdo chtěl pro Plenue R i kožené pouzdro či fólii na displej,tak níže je odkaz.

Zde: https://www.neoxshop.cz/mp3-a-pmp-prehr ... eathe-case
Zde: https://www.neoxshop.cz/mp3-a-pmp-prehr ... ctive-film
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků