Telefon jako prehravac

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Marpa11 1. 4. 2018 14:42

Zdravim, co je dobre ze soucasne nabidky telefonu koupit jako hi-res prehravac? Potreboval bych display 5,5 palce a nechci Apple. Diky moc
Marpa11
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 4. 2018 16:19

LG V30
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zino333 1. 4. 2018 16:35

Ak použiješ nejaký prenosný DAC/AMP, potom je asi úplne jedno a akýkoľvek iOS alebo Android by mal splniť túto úlohu.
Hifiman EF600 + Schiit Lyr 3 > Meze 109 Pro + Hifiman HE6se V2
zino333
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marpa11 1. 4. 2018 17:09

Nechci tahat dve zarizeni, to mohu tahat rovnou prehravac
Marpa11
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod milennium 2. 4. 2018 14:08

Za sebe můžu doporučit LG V30. Opravdu hraje TOP.
milennium
Junior

Odeslat příspěvekod Marpa11 2. 4. 2018 15:43

Cena je dost silena, to uz se vyplati separatni reseni :-) ale to mam ted, jen se mi s tim nechce tahat
Marpa11
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod akburt 2. 4. 2018 17:52

Tak zkus tu novinku od Shanling MO.Podle Bíny to není spatné resení.Ale nikdo z nás to mimo nej jeste neslysel.Na druhou stranu je podle mého verohodný recenzent.Navíc cena bude 99US,takze te to ani nezruinuje.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RADIOHEAD00 2. 4. 2018 17:52

https://www.head-fi.org/showcase/zorloo ... view-20129

Co takové nějaké řešení? Podobných je X
RADIOHEAD00
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marpa11 2. 4. 2018 18:45

Chlapi, mam Opus 1 takze jiny prehravac nepotrebuji. Jen jsem se ptal, zda neni nejake reseni, abych nemusel tahat dve zarizeni (telefon a prehravac v soucasne dobe). Tudiz jiny prehravac ci nějake zarizeni za telefonem nechci, to bych to napsal :-)
LG je asi fajn, ale hledam max. do 10 tisic, to jsem mel napsat ja hlava dubova.

-- 2. 4. 2018 19:54 --

Sluzebni telefon jde do kopru a jiny co mi nabizi je desny takze si chci koupit vlastni a zkusil jsem spojit dve veci.
Za vlastni zarizeni co vydrzi max. dva roky se mi nechce davat mraky penez tak jsem koukalse po necem takovem - Xiaomi Mi Note 2 4G Phablet.
Proto dotaz, zda existuji nejake dobre telefony i zvukove
Marpa11
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hanysek3099 2. 4. 2018 18:54

No tak v tom případě jedině zkusit sehnat LG V10 (již starší kousek, ale s výborným převodníkem), případně šedivku, nebo ze zahraničí LG V20, který se v ČR oficiálně neprodával. Bohužel jiné telefony zaměřené speciálně na zvuk se v ČR v podstatě neprodávají, samozřejmě např. iPhony mají velmi dobrý výstup, hlavně v kombinaci s alternativním přehrávačem (kaisertone apod.). Ovšem kromě modelů od LG se pokud vím žádný jiný telefon speciálně s hudebním čipem v ČR oficiálně neprodává. Nějaké modely mělo ještě čínské VIVO, ale to je trochu hra vabang ...
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod japkoslav 2. 4. 2018 18:59

Já se přidám k ostatním s doporučením na LG V30, ... ALE
LG V30 a V30+ stále nemá v evropě update na Android 8.
Takže sice analogem výborné zvukové podání, ale pro kvalitní bezdrát je potřeba počkat na Android 8 a LDAC.

PS: No a nebo stačí kombinace libovolný telefon s OTG a k tomu Dragonfly Red.

Edit: Určitě nedoporučuji cokoliv od Apple. Dle mých uší je kvalita zvukového výstupu naprosto tragická.
Sám jsem jich několik slyšel a vlastním iPad Pro - je to hnus, co leze z toho výstupu (imho pochopitelně).

Doporučil bych i Meizu Pro 5, který sice hraje výborně, ale jako telefon stojí celkem za prdlačku a umí jen SBC (taky vlastním, v té době to byl nejlépe znějící telefon).
Headphone enthusiast
japkoslav
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pseudomagick 2. 4. 2018 21:03

Osobně ti mohu poradit Huawei Mate 8 či Mate 9(větší displej,tedy 6 palců).
Např. Mate 8 se dá nový koupit za cenu kolem 8 tisíc.
Zde: https://mobilni-telefony.heureka.cz/hua ... -dual-sim/
Zvukový výstup má špičkový a rozhodně nic lepšího(výkon mobilu+kvalitu zvuku)v dané ceně nekoupíš. :pozor
Rozhodně budeš spokojený. 8-)
Pro porovnání kvality výstupu níže uvádím odkazy Huawei Mate 8 vs LG V30.

Zde: https://www.gsmarena.com/huawei_mate_8- ... 1367p7.php
Zde: https://www.gsmarena.com/lg_v30-review-1657p7.php

Jako nejlepší přehrávače pro OS Android doporučuji Neutron(v angl.)či Poweramp(v češtině).
Nějaká ta investice za full verzi se vyplatí.
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 4. 2018 01:25

Pokud Mate 8, tak rozhodně ne za 8k v neznámém, nedávno založeném eshopu, bez rizika se dá koupit zřejmě za 10t či spíše za 12tis. u EW
Co se týče přehrávačů, tak Poweramp a Neutron dle mne již nejsou nejlepší, já používám 1,5r skvělý N7player
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pseudomagick 3. 4. 2018 04:22

"Pokud Mate 8, tak rozhodně ne za 8k v neznámém, nedávno založeném eshopu, bez rizika se dá koupit zřejmě za 10t či spíše za 12tis. u EW
Co se týče přehrávačů, tak Poweramp a Neutron dle mne již nejsou nejlepší, já používám 1,5r skvělý N7player."

Samozřejmě má Nick Cave pravdu.Je lépe kupovat u spolehlivého prodejce... :roll:
Nuže dobrá,je tu další možnost. :D
Mate 8 se dá rovněž koupit použitý(vybírat pouze ve velmi dobrém stavu!)za cenu 5.300,- v mp.cz. se zárukou na 6 měsíců. 8-)
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 4. 2018 05:03

pseudomagick píše:Mate 8 se dá rovněž koupit použitý(vybírat pouze ve velmi dobrém stavu!)za cenu 5.300,- v mp.cz. se zárukou na 6 měsíců. 8-)

MP ti ve skutečnosti nezaručí nic, ta 6m záruka je jenom na efekt, při reklamaci tam najdou např. vnitřní oxidaci apod.

Buďto vzít Mate 8 za těch 10k anebo Mate 9 v eshopu Tmobile za 12tis.
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků