Jaká sluchátka do cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod _daRK 14. 3. 2018 13:38

Ja by som pozrel skor Tennmak Crazy Cello alebo Tinaudio T2, pripadne Lker i8, Yersen FEN2000 a pod., len tie som nepocul. Minimalne Tennmaky a Tinaudio hrali o dost lepsie lepsie ako prehypovane ZS5. Staru verziu ZS5 uz nezozenies, ta asi hrala lepsie, to uz potom skor ZS6. Einsear nehraju tiez zle, ale asi sa kazia podla odozvy.

https://audiobudget.com/product/TINAudio/T2
https://audiobudget.com/product/LKER/i8
https://audiobudget.com/product/Yersen/FEN-2000

Ak sa vsak nebranis cene 3000Kc a uveris mi, ze na kabel nad ucho sa da zvyknut, potom rozhodne iBasso T01 ... alebo Fiio F9 Pro (to uz je asi nad).
DALI Zensor 3
ALLO Boss DAC 1.2 ► Schiit Magni 3 ► Hifiman HE400i (ZMF Ori Pads)
Fiio E10K 2 ► iBasso IT01; SGS7 ► Dragonfly Black ► Jays q-Jays II / Sony WH-1000XM2
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dj wenec 14. 3. 2018 13:47

Tak to jsi mi moc nepomohl :)

Už jsem si říkal, že si vyberu ze 3 a teď tu mám další 3 navrch.

Je toho tolik, že už člověk neví, co koupit, to neexistují jedny sluchátka, která jsou kvalitní a posadí mě na *****? :)
dj wenec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 14. 3. 2018 14:09

No tak sorry, snaha bola... To by bol tento svet strasne nudny, keby sme kupovali vsetci len jedny sluchatka do 100Eur - tak ako kedysi vsetci mali KOSS Porta Pro :)
Ano, existuju jedny, kde chybu urcite nespravis a mozu to byt aj "konecne" sluchatka... do 100e/3000czk iBasso T01. Tiez som nemal velmi rad kabel okolo ucha a siel som do risku, ked som ich kupoval (ale vsak tu by sa predali hned), ale teraz uz ine v praci ani nepocuvam. Precitaj si prispevky z temy, kde sa o nich pise.
Na von nosim Tinaudio T2, daju sa nosit aj poza ucho aj normalne, mnostvo detailov, nie su vyrazne do V, ak uz budget, nizsie by som nesiel.
DALI Zensor 3
Fiio E10K 2 ► iBasso IT01; SGS7 ► Dragonfly Black ► Jays q-Jays II / Sony WH-1000XM2
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dj wenec 14. 3. 2018 14:30

Díky za odkazy, neomlouvej se, dal jsem tam proto ten smajlík.

Nikdy jsem nenašel vlákno k IBasso T01, ty Tinaudio T2 vypadají celkem slušně.

Nikdo další nic?
dj wenec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vencaxxx 14. 3. 2018 15:34

viewtopic.php?f=1712&t=1275725

jinak spousta lidí s brýlemi nosí kabel za ucho a i raději než dolů, IMHO zbytečná obava. Chce to zkusit/zvyknout si.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hanysek3099 14. 3. 2018 16:03

Pokud není problém cena tak iBasso IT01 v ceně do 3000 Kč je jasná volba. Kabelu za ucho není třeba se bát, běžně sice brýle nenosím, ale na koloběžce jezdím s několika variantami sportovních brýlí a používám již pouze sluchátka s kabelem za ucho a žádný problém. Jinak jak tu již zaznělo, koupě IT01 je investice bez rizika, pokud by náhodou neseděly, obratem je prodáš za stejnou cenu, za jakou si je koupil, v místním bazaru se po nich jen zapráší :-)

PS: poslal jsem ti SZ
Naposledy upravil hanysek3099 dne 14. 3. 2018 17:45, celkově upraveno 3
Shanling M0, Asus Zenfone 5
Sennheiser Momentum M2 black, Ibasso IT 01 + BT kablík, Echobox The Finder X1, Audio-Technica ATH-SR5 BT (na prodej), Trinity Icarus III, KZ ZS5 + BT kablík
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zdenak1 14. 3. 2018 16:22

Ibasso IT01 som nepocul, ale vcera mi prisli Tinaudio T2 a musim povedat, ze celkom slusne za tu cenu...
Maju pomerne vyrovnany zvuk, slusne detaily, neagresivne vysky a mnozstvo basov sa da este doladit upchanim prieduchu na krcku (vtedy vedia fakt zabasovat poriadne)...
Tennmak crazy cello u mna katastrofa, vydrzal som ich pocuvat asi pol hodky (nezaujimavy plochy zvuk) a odvtedy lezia u supliku (mozno ich pouzijem do prace k masine:D )
zdenak1
Junior

Odeslat příspěvekod _daRK 14. 3. 2018 19:05

zdenak1: typicky problem nespravne zvolenych nadstavcov, bez spravnej velkosti a riadneho usadenia mozu hrat tak ako pises. Osobne ich zvuk povazujem o par percent lepsi ako Tinaudio T2. Aj ked ani jedny sa nedaju porovnat s tymi iBasso.
DALI Zensor 3
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod gl_st0rm 2. 4. 2018 12:57

Jsou uz nejake recenze na KZ ED15?
gl_st0rm
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kachnik.a 26. 4. 2018 23:07

Ahoj,
nečekaně bych potřebovala poradit. Pročítání fóra mi udělalo ve výběru akorát větší guláš.
Budget: 1500 strop, ideálka do 1000. Nechci špunty/pecky. Jestli kolem uší nebo na uši, neřeším. Uzavřená.

Nejsem audiofil, ani potenciální, ale sluchátka k mobilu mě začínají iritovat. Dlouho jsem fungovala s Portama, ale co oprava, to horší chrastítko mám pocit. Sluchátka používám primárně při přesunech (pěšky, vlakem, MHD). Občas v práci (kancl), občas do nich doma hodim kytaru. Žánrově všechno možné, ale primárně asi nějaký rock, metal. Ale semtam i něco elektronického. Původně jsem si tu chtěla jen přečíst nějaké názory na Marshall Major II, ale zdá se, že to nemusí být zrovna dobrá volba.
Inear nemám ráda (měla jsem hromadu různých tvarů a velikosti a prostě jsou mi nepříjemné). Případně sáhnu po KZ ZS5 jako záložácích.

Jinými slovy, nějaký tip na sluchátka, která slušně hrajou, nejsou příliš drahé (stejně u mě mají životnost půl roku až rok) a nemusím se stydět si je vzít k sukni (přijatelný design, ať nevypadám jak otík - případ většiny superluxů, které se při podobném dotazu doporučují)?
kachnik.a
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bacil2 26. 4. 2018 23:49

Behringer HPS5000
Behringer HPX4000
bacil2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kachnik.a 27. 4. 2018 12:04

bacil2: nepůsobí zrovna přesvědčivě, názory na ně nejsou dvakrát pozitivní a vizuálně taky žádná sláva
kachnik.a
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod japkoslav 27. 4. 2018 14:22

kachnik.a píše:Ahoj,
nečekaně bych potřebovala poradit. Pročítání fóra mi udělalo ve výběru akorát větší guláš.
Budget: 1500 strop, ideálka do 1000. Nechci špunty/pecky. Jestli kolem uší nebo na uši, neřeším. Uzavřená.

Co tyto:
https://www.conrad.cz/skladaci-hi-fi-sluchatka-beyerdynamic-custom-street-706205-s-pouzdrem-cerna.k1613151
Cena je 1300, dle mého názoru hrají na svou cenu velice slušně, konstrukce má kovové prvky, dá se upravit množství basů, jsou skládací a je u nich "skořepinové" pouzdro ... jo a maj mikrofon.
Headphone enthusiast
japkoslav
Junior

Odeslat příspěvekod bacil2 27. 4. 2018 16:21

kachnik.a píše:bacil2: nepůsobí zrovna přesvědčivě, názory na ně nejsou dvakrát pozitivní a vizuálně taky žádná sláva
... dnes za 20-30eur ťažko zoženieš klasické sluchátka s lepším zvukom ... no a s tými "chybičkami krásy" sa za tie prachy dá prežiť :lol:

PS: ... otázka je, že prečo Conrad predáva tie beyery prakticky o polovicu lacnejšie ako všetci ostatní :hm
bacil2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod japkoslav 27. 4. 2018 17:32

bacil2 píše:

PS: ... otázka je, že prečo Conrad predáva tie beyery prakticky o polovicu lacnejšie ako všetci ostatní :hm

Pokud se nepletu - což je dost možné - jde o doprodej.
japkoslav
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor