Zapojení dvou párů reprobeden A+B.

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod danton 18. 3. 2018 14:49

JJ. Tak nejlepší už nespekulovat, odstavit a koupit Marantz NR1508. Ušetřím místo a až se prodají, peníze za nový se mi vrátí. Oba mají cca rok ještě záruku.
http://www.marantz-hifi.cz/cz/products/ ... tid=nr1508
Zatím...
...jdu škrábat brambory.
danton
Junior

Odeslat příspěvekod bacil2 18. 3. 2018 15:00

@MacPhenom: len tu zbytočne moc mudruješ. Máš snáď nejaké iné jednoduché riešenie?

Mimochodom, ja vôbec netvrdím, že zlepšenie chladenia v tomto danom prípade bude mať dostatočný účinok. Dá sa to ale vyskúšať ... a úplne nejjednoduchší pokus by bol s tým ventilátorom, pretože netreba nič meniť a premiestňovať. Pokiaľ totiž ani fúkanie ventilátorom na zosilovač nepomôže, potom určite nepomôže ani žiadne jeho ďalšie premiestňovanie.
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MacPhenom 18. 3. 2018 15:14

Podle tebe je to zbytečné mudrování ale podle mě by výsledné řešení mělo být dlouhodobě udržitelné, což prostě zesilovač na který fouká stolní větrák není, i kdyby to fungovalo. Já to přeci nemyslel nijak zle. Přeji hezký víkend :-)
MacPhenom
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 18. 3. 2018 15:27

Vzhledem k nevalne kvalite tech Magnatu to bude asi nejlepsi reseni. Myslet to s poslechem seriozneji, koupim radeji bazarovy zesik ala Marantz PM80 a k tomu nejakou all-in-one krabicku co umi dalsi konektivitu a lepsi repro.
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků