Porucha zesilovace nebo beden/bedny?

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod pabob82 9. 3. 2018 21:37

Ahoj, snad pisu do spravne kategorie....dnes jako temer kazdy vecer zasednu, neco si pustim, posloucham, ctu a asi za 30min ticheho poslechu luplo v leve bedne a zesilovac se prepl do red modu. Nejsem z toho prilis moudry, jedine co jsem dohledal, ze bedny, ktere jsou 8 ohmove, tak ze by najednou ta jedna mohla mit nizsi impedanci a kvuli tomu se mi zesik prepne do red modu, aby se neposkodil. Kabely jsem vsude poctive dotahl, zkousel jsem to vickrat a jelikoz zesilovac nebyl horky, tak prehrati asi to nebylo. Bohuzel nemam merak na mereni impedance, snad bych si ho mohl zapujcit. Zesilovac prosel repasi asi 3-4 roky zpet. Poradil by nekdo zasveceny, jake ma muj mazlik bebí? Dekuji
CA DacMagic 100 - NAD C370 - Sonus Faber Concertino 1st gen
pabob82
Junior

Odeslat příspěvekod Denkez 10. 3. 2018 08:54

Když levou bednu odpojíš, porucha zmizí?
Pokud na nějakou otázku neznáme odpověď, ještě neznamená, že tato odpověď neexistuje.
Denkez
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pabob82 10. 3. 2018 09:14

Rano jsem vstal, zapl zesik, prevodnik, prepl vstup na aux a vse fungovalo. Po par minutach zvuk vypadl, ale red mod se nekonal. Restart a vse zase funguje, par minut, necham to hrat a uvidim. Denkezi, pokud se to stane, tak zkusim bednu odpojit, to je dobry napad. Diky

-- 10. 3. 2018 09:30 --

Takze opacko, po chvili to prestalo, pak se rozsvitila cervena kontrolka a konec. Odpojil jsem bednu, ale nic se nezmenilo. Achjo, asi budu muset do servisu.
CA DacMagic 100 - NAD C370 - Sonus Faber Concertino 1st gen
pabob82
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků