Šmejd Samsung UE55MU8002

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod test7788 28. 2. 2018 15:32

Zdravím ve spolek všechny čtenáře SuperFóra.
Mám takový pocit, že jsem si koupil totální šméčko od Samsungu, rád bych znal vaše názory a podle toho se nějak zachoval.
Koncem roku 2017 jsem si koupil Samsung UE55MU8002.
Ihned po rozbalení TV jsem narazil na zásadní problém, průvodce se na začátku kousnul a nebylo možné dokončit základní nastavení. Nepomáhalo ani odpojení od sítě, samo se to nějak vyřešilo po dvou dnech. :D

*Poté jsme zjistili že jeden z rohů TV je výrazně světlejší při tmavých scénách, je to spíš šedivá než černá. Obraz v tom místě opravdu neodpovídá premium TV za 35 000kč.

*Další věc je přehrávání filmů z USB flash, tv v náhodných intervalech přehrávání ukončí a skočí do smarhubu. Takže v klidu si ani film nevychutnáme, nehledě na to v jaké je kvalitě, kodeku nebo na jakém USB disku.

*A nakonec loupající se tlačítka na ovladači, po 2 měsících vypadá takto:
Obrázek

8-S Co s ní?
test7788
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gapax 28. 2. 2018 16:46

No co , reklamacia , vymena za novy...
gapax
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod test7788 28. 2. 2018 17:11

Další možnost je technik domů, ale ten nevyřeší nic...
test7788
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod indeshit 28. 2. 2018 20:53

Zavolej na infošku samsungu 800726786 ... pokud to máš z ofiko cz distribuce, tak přijede servisák
indeshit
Pokročilý

Odeslat příspěvekod test7788 28. 2. 2018 21:16

Je to CZ, dělají i výměnu panelů? Dá se to vůbec takhle na klíně?
test7788
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod indeshit 28. 2. 2018 23:49

Dělají
indeshit
Pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 1. 3. 2018 18:22

Narazit na špatný kus lze u každého výrobce. Některé popisované záležitosti neodpovídají zcela a jednoznačně vadě určité řady. Tudíž bych skutečně kontaktoval servis. Kdoví co je to za TV a kdo s ní co v minulosti prováděl.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod test7788 7. 4. 2018 19:14

TV jsem odnesl do euronicsu na reklamaci.
Po měsíci se vrátila, údajně byl vyměněn LCD panel o ovladači v protokolu ani písmeno a přehrávání z USB je podle nich v pohodě.

Tak jsem jí poslal ihned zpět na reklamaci. Když nejsou schopni vyměnit ovladač za pár korun a One Connect který určitě má na svědomí problémy s přehráváním z USB, nevěřím že si někdo dal tu práci a měnil LCD panel za X tisíc.
Jako bonus jsem dostal poučení a nepříjemné chování prodavačky v euronicsu, že si vymýšlím a že TV nikdy nepřehrává všechny filmy.
To opravdu není možný, tvrzení že zákazník má vždy pravdu asi tady neplatí. Tak jsem jí nechal sepsat protokol pěkně znova.
test7788
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Luda9sl 8. 4. 2018 10:21

*Poté jsme zjistili že jeden z rohů TV je výrazně světlejší při tmavých scénách, je to spíš šedivá než černá. Obraz v tom místě opravdu neodpovídá premium TV za 35 000kč.


Tahle televize určitě není premiová a ani nebyla.Problematika prosvítání LCD/LED je známá je to prostě technologii mají to všechny LED televize (některe víc některe míň)

*Další věc je přehrávání filmů z USB flash, tv v náhodných intervalech přehrávání ukončí a skočí do smarhubu. Takže v klidu si ani film nevychutnáme, nehledě na to v jaké je kvalitě, kodeku nebo na jakém USB disku


nejspíš chyba v softveru televize.(Aktualizovat nebo počkat na novou aktualizaci)

*A nakonec loupající se tlačítka na ovladači


Ostřihej si nehty.Tetka má tenhle ovladač víc jak pul roku a problem s tím nemá

Jako bonus jsem dostal poučení a nepříjemné chování prodavačky v euronicsu, že si vymýšlím a že TV nikdy nepřehrává všechny filmy.
To opravdu není možný, tvrzení že zákazník má vždy pravdu asi tady neplatí. Tak jsem jí nechal sepsat protokol pěkně znova.


Bohužel Paní prodavačka má pravdu.Televize není přehrávač!!! ale Zobrazovadlo.

Tak tu nebreč nad blbostma a smiř se s tím
Denon AVR-X1700H
Magnat Signature 507 - Magnat supreme 5.1.2
Chord Mojo - Sennheiser HD 560S
HTPC - madVR - LG Oled B7
Luda9sl
Junior

Odeslat příspěvekod Hydrrra 8. 4. 2018 12:56

Luda9sl píše:Bohužel Paní prodavačka má pravdu.Televize není přehrávač!!! ale Zobrazovadlo.Tak tu nebreč nad blbostma a smiř se s tím


pardon, ale když už tam výrobce tak nutně musí všechny tyhle připíč funkce instalovat a zákazník za to platí (ať chce nebo ne, protože nemá moc na výběr), tak už to má pořádně fungovat!
Hydrrra
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 8. 4. 2018 13:23

Ono to ale poriadne funguje. To len ty mas tu smolu ze si narazil na nejaky vadny kus.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod test7788 8. 4. 2018 13:41

Luda9sl píše:
Ostřihej si nehty.Tetka má tenhle ovladač víc jak pul roku a problem s tím nemá


No určitě to tím nebude, protože my na TV koukali jen přes sat-box, tudíž ten ovladač byl opravdu jen na zapnutí a občasnou regulaci hlasitosti. :-D


Jsem zvědav jak dopadne další kolo reklamace
test7788
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rkufi 9. 4. 2018 05:50

Ja si ted koupil MU6172 a ten backlight bleeding mam taky viz. foto viewtopic.php?f=1703&t=1287380 Pristi vikend to odnesu na reklamaci, neda se na to divat
rkufi
Junior

Odeslat příspěvekod test7788 9. 4. 2018 09:24

No ty to máš úplně hnusný, jako by krabice někde spadla...
test7788
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků