LG 55EG9A7V

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod fantozzi99 27. 2. 2018 09:05

Podarilo se, prosim, nekomu sparovat jina BT sluchatka nez od LG? HBS-600 jiz bohuzel nejdou nikde sehnat a LG zadna jina sluchatka "pres usi" nenabizi. Spunty mi osobne vubec nesedi...
Diky :-)
fantozzi99
Junior

Odeslat příspěvekod joskakotak 28. 2. 2018 14:10

Zdar lidi,
nemáte někdo tip, kde se dá sehnat za slušnou cenu?Třeba něco podobného co proběhlo na alse s konzolí?dík
joskakotak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Radoo 28. 2. 2018 19:10

Asi se dobře prodává, když ji nabízejí za víc než dřív, nic víc za tím nehledej.
Je to jediná rovná OLED ve FHD na trhu za rozumnou cenu. Říkám, že kdyby ji dělali dál, ještě roky se bude prodávat.
Někdy se stane i to, že úplně ty poslední kusy na trhu vyšponují nahoru, když je o tu věc zájem. Nejmíň ji měli asi za 25, ale v létě byla za 50 klacků, viz. vývoj ceny na Heuréce.
Radoo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod joskakotak 28. 2. 2018 19:36

25 slušná cena,jj ta by se mi líbila:-)
joskakotak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek71 1. 3. 2018 12:34

Tak to jedine v DE, cena okolo 1000 eur. Alebo v CZ som našiel jeden obchod, kde tvrdia, že je to CZ distribúcia, za 27,5 aj s dopravou:
http://www.elektrowagner.cz/produkt/lg-55eg9a7v/
Mazda CX-5 G195 AWD 2023
Lexus GS 450h Premium 2013 (jezdí dál v rodině)
Sony KD-55XE9005 + TV Box X96 (S905X3) + CoreELEC
Onkyo TX-L20D + repro Elac FS 78
Marek71
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fantozzi99 1. 3. 2018 13:14

Funguje na teto TV automaticky Time Machine nebo musim vzdy zapnout rucne? Jsem zvykly ze STB od UPC, ze po zapnuti se vzdy automaticky zacala nahravat posledni 1 hodina. Diky :-)
fantozzi99
Junior

Odeslat příspěvekod Radoo 1. 3. 2018 13:18

to není tak těžké najít ne http://www.lg.com/levant_en/tvs/lg-55EG9A7V
Radoo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fantozzi99 1. 3. 2018 13:40

Ze TV tu funkci ma vim, jen jsem neprisel na to jak naastavit aby se automaticky spoustel se spousteni TV. Jinak na tech strankach maji nejake technicke zmatky...
Přílohy
Screen Shot 2018-03-01 at 13.40.31.png
fantozzi99
Junior

Odeslat příspěvekod spunkycorps 8. 3. 2018 20:55

Ahoj,

sháním novou TV, po příchodu do Alzy mě tato TV uchvátila ze všech nejvíc, byla prostě jinde než od všech ostatních.

TV budu primárně používat na PS4 PRO a full hd filmy. Kabelovka není.

I přes to, že jsem prodavačovi říkal, že mam PS PRO, které podporuje 4K, utvrzoval mě v tom že to 4K zatím ofic není a že mě televize neošidí na výkonu / obraze.

Prosím tedy o info :-) popřípadě doporučení na alternativu, do 30K
spunkycorps
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kvok 8. 3. 2018 21:16

Alternativa je Samsung UE55MU7002 nebo Sony XE85, ale ta OLED je dobrá volba. HDR stejně tyhle konkurenční TV moc neumí, u 4K záleží, jak daleko jsi od obrazovky (a jestli jemnost obrazu je pro tebe přednější než jiné parametry obrazu).
Nějaké to slušnější HDR až u Sony XE90 a ta už je přes limit.
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lucas_F 8. 3. 2018 21:25

Pokud je primární využití PS4 PRO, tak mi přijde ne-akurátní doporučovat FHD OLED a ještě bez HDR(pokud se nemýlim?). Sony XE90 je cesta, bych řekl, domluv si někde cenu, veřim že lehce nad 30k zařídíš. Pokud bys to měl hlavně jen na BD filmy, tak určitě výborná volba.
Sony-65AF9, Focal Sib Evo
Lucas_F
Junior

Odeslat příspěvekod kvok 8. 3. 2018 21:53

No a? HDR stejně do 30k za moc nestojí, z jaké dálky se dívá nenapsal - třeba by skrz to ani rozdíl full HD / Ultra HD neviděl - a aspoň si dá vyšší framerate či detaily.
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lucas_F 8. 3. 2018 22:03

Už hlavně kvůli retenci. Na XE90 je už příjemný HDR na hry. Je rozdíl brát v potaz HDR pro hry a pro filmy s letterbox bars, na to bych to určitě nedoporučil.Samozřejmě vzdálenost je zásadní ukazatel, pokud bude daleko, tak proč ne.
Sony-65AF9, Focal Sib Evo
Lucas_F
Junior

Odeslat příspěvekod kvok 8. 3. 2018 23:01

Letterbox? Nevím, proč by měla být retence na vypnutých pixelech.
Ta retence u her se tu nějak prožívá. Ani u jedné z posledních pěti her, které jsem hrál, nebyl permanentní HUD, takže nebylo ani z čeho vyrobit retenci, žádné trvale vypalování se nekoná ani u her s HUDem, zbytečné strašení.
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod majkom 8. 3. 2018 23:26

Vsetky sony exkluxivity (detto na ps oro) su a budu s hdr, pre ps pro tv bez hdr nebrat
majkom
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků