CanJam Londýn (21-22.7)

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod DaemonXXII 27. 2. 2018 11:44

Čaute všetci,

reálne uvažujem, že by som tam tento rok išiel. Predsa len sú letenky pomerne lacné a zoznam slúchatiek, ktoré si chcem vypočuť je príliš dlhý (nehovoriac o ich cenovkách). Predbežne zvažujem, tam ísť len na otočku, ráno priletieť a večer odletieť. Letenky by vyšli na cca 3000 s British Airways priamo z Prahy na Heathrow, prílet ráno o 8.00 a odlet z Londýna 19:55.

Samozrejme nie som proti 2dňovej alternatíve, akurát keď pôjdem sám tak o tom nemá cenu veľmi uvažovať.

Nepridal by sa niekto?
na cesty: Sony NW-ZX2, WM1A -> Dunu 2000, CA Jupiter, CA Andromeda

na doma: foobar2000 -> AudioGD NFB 11.32 -> Focal Spirit Classic, Oppo PM-3
DaemonXXII
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 27. 2. 2018 12:06

Minimálně hodinu Ti bude trvat dostat se z HTR na místo a zpět budeš muset být taky tak dvě hodiny před odletem + cesta na HTR. Pokud půjde vše ok. Tudíž na místě budeš mít tak 8 hodin na poslech. Není to málo Antone Pavloviči?
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DaemonXXII 27. 2. 2018 12:31

to je len predbežný plán (hodne low cost alternatíva)... mne tých 8 hodín bude stačiť (samozrejme ideál by bol tam aj spať a potvrdiť si dojmy aj na 2. deň). neplánujem si dať do, a na uši všetko čo tam majú vystavené

mne trvá tak 5 minút posúdiť, či sa mi páči to, čo počujem. osobne tam idem hlavne kvôli tomu aby som sa definitívne rozhodol kam zvukovo ďalej, keďže v ČR si nové top modely človek veľmi nevypočuje. nehovoriac o nejakej exotike ako stereopravda alebo rôzne malé firmičky zaoberajúce sa customami

ak by sa našiel niekto kto by išiel na 2 dni tak s tým nemám problém
na cesty: Sony NW-ZX2, WM1A -> Dunu 2000, CA Jupiter, CA Andromeda

na doma: foobar2000 -> AudioGD NFB 11.32 -> Focal Spirit Classic, Oppo PM-3
DaemonXXII
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 27. 2. 2018 12:56

Ano, teorie 5 minut. Ale tu tam bude mít víc lidí. A pokud u Tebou vyhlédnutého kousku bude fronta 5 takových, tak věnuješ 25 minut čekání, aniž bys něco poslechl. Takže ve finále si dáš do uchat za těch osm hodin tak patery sluchátka. A může se i stát, že někomu 5 minut stačit nebude.
Rozhodně Tě od toho neodrazuju, ale osobně bych tam nejezdil na blind. Zaměřil bych se na pár kousků, který bych si chtěl poslechnout a cokoliv navíc by byl bonus. Těch lidí tam bude fůra.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DaemonXXII 27. 2. 2018 13:14

neboj naslepo tam nejdem a bral som to do úvahy. budem tam hneď od začiatku (začína o 11-stej), takže sa vrhnem na to, čo chcem a potom nejaký ten zvyšok
na cesty: Sony NW-ZX2, WM1A -> Dunu 2000, CA Jupiter, CA Andromeda

na doma: foobar2000 -> AudioGD NFB 11.32 -> Focal Spirit Classic, Oppo PM-3
DaemonXXII
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 27. 2. 2018 13:20

Už se těším na Tvé dojmy. Půjdeš jen po sluchátkách nebo i po přehrávačích?
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DaemonXXII 27. 2. 2018 13:28

hlavne sluchátka, už som sa rozhodol, že pôjdem do customov, keďže v žiadne nástavce mi v ľavom uchu pri chôdzi ideálne nesedia a po chvíli to musím stále upravovať.

od sony som rozmaznaný na brutálnu výdrž baterky a ostatné značky sa jej ani nepribližujú. ale som celkom zvedavý na Cayin N5II, HyBy R6.... značky ktoré v audigu moc nie sú.
na cesty: Sony NW-ZX2, WM1A -> Dunu 2000, CA Jupiter, CA Andromeda

na doma: foobar2000 -> AudioGD NFB 11.32 -> Focal Spirit Classic, Oppo PM-3
DaemonXXII
Junior

Odeslat příspěvekod Bína 27. 2. 2018 13:37

No, ted prejdeme od teorie k realite.

Nejake fronty a cekani na poslech cekaji cloveka jedine u neceho opravdu unikatniho, tedy typicky Sennheiser Orpheus (aneb nutnost se objednat predem), obcas si mozna chvilku pocka u nejake brutalni novinky nebo kdyz je vystavovatel blbec a ma tam jen jediny kus(to se stava kdyz je tam distributor a ne sam vyrobce). Samozrejme velkou roli hraje cas, kolem poledne a chvili po nem je tam lidi nejvic, pak se to vyprazdnuje. Urcite bych se neobal nejakych davu zadonicich po poslechu. Loni i takove elektrostaty od Hifimanu lezely polovinu casu netknute.

Pokud tam clovek ma v planu byt cely den, tak je nejlepsi pomalu prochazet mezi stoly a vzdycky se tam najde misto zrovna u neceho, co ho zajima. A pokud nema v planu vyzkouset uplne vsechno a na kazde sestave si poslechnout cele CD, tak za jeden den stihne vsechno co bude chtit.

A kdo tam chce byt na dve noci, Premier Inn je docela levny a od vystavy vzdaleny asi 30 metru.

To muj prispevek ke Canjamu London, za predpokladu ze se anglani nezblazni a najednou se jich tam neprihrne 5x tolik co loni.

Kdo tam pojedete, urcite se zastavte u stanku Shanlingu, prohodime kratkou rec :)

-- 27. 2. 2018 13:50 --

DaemonXXII píše:hlavne sluchátka, už som sa rozhodol, že pôjdem do customov, keďže v žiadne nástavce mi v ľavom uchu pri chôdzi ideálne nesedia a po chvíli to musím stále upravovať.


Hmm, customy, to bude v Londyne asi trochu slabsi(v porovnani s ostatnimi Canjami). Empire Ears asi zase prijede cela rodinka, Jomo tam bude asi jen na stanku Effect Audia, predpokladam, ze se tam ukaze britsky distributor 64Audio. Noble letos nektere vystavy vynechava, Westone customy neukazuje a JHaudio proste stoji za prd 8-P

Samozrejme muze nekdo prakvapit a prijet. Web Canjamu London je zatim takovy prazdnejsi, vzdyt i Shanling tam chybi a to vystavujeme. Holt je to az za dlouho a vyrazne zajimavejsi vystavy jsou drive jinde po svete.

Muzes mi napsat jakou znacku by jsi si chtel poslechnout a kdyz se s nima potkam nekde driv, muzu se ti zeptat, jestli tam budou ;-)
Naposledy upravil Bína dne 27. 2. 2018 13:52, celkově upraveno 1
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DaemonXXII 27. 2. 2018 13:51

ufff.... práve Jomo Flamenco som mal medzi favoritmi tak hádam to bude pri Effect Audio ako píšeš. myslím si, že sklamaný odchádzať nebudem

-- 27. 2. 2018 14:05 --

od Noble som si chcel vypočuť Django, ale nebola to priorita. tiež som dúfal, že tam budú qdc a CustomArt (FIBAE modely) + AAW a Unique Melody
Naposledy upravil DaemonXXII dne 27. 2. 2018 14:22, celkově upraveno 1
na cesty: Sony NW-ZX2, WM1A -> Dunu 2000, CA Jupiter, CA Andromeda

na doma: foobar2000 -> AudioGD NFB 11.32 -> Focal Spirit Classic, Oppo PM-3
DaemonXXII
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 27. 2. 2018 14:13

Fibae 2 a 3 budu mám slíbený od Piotra k zapůjčení. Až bych je měl, dám vědět.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DaemonXXII 27. 2. 2018 14:26

na CustomArt som fakt len zvedavý, ako reálne znejú a nemyslím si že o nich budem reálne uvažovať (a možno si ich zamilujem, nikdy nevieš). keďže čo väčšinou čítam, tak Piotr to ladí dosť zaujímavo
na cesty: Sony NW-ZX2, WM1A -> Dunu 2000, CA Jupiter, CA Andromeda

na doma: foobar2000 -> AudioGD NFB 11.32 -> Focal Spirit Classic, Oppo PM-3
DaemonXXII
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 27. 2. 2018 14:31

Dám Ti vědět, pokud to klapne, měl bych je mít během následujících týdnů.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DaemonXXII 27. 2. 2018 14:34

určite daj vedieť a potom sa dohodneme
na cesty: Sony NW-ZX2, WM1A -> Dunu 2000, CA Jupiter, CA Andromeda

na doma: foobar2000 -> AudioGD NFB 11.32 -> Focal Spirit Classic, Oppo PM-3
DaemonXXII
Junior

Odeslat příspěvekod hmpf 27. 2. 2018 16:03

Já o tom taky uvažuju. "Pokud by tam byly na poslech" IT04, Andromeda, Phantom, Oriolus Reborn, Prelude (ty tam asi nebudou). Pak Abyss Phi ty bych chtěl slyšet loni tam prý, ale nebyly. Audeze, HiFiMAN tam jistě budou mít celý sortiment to mě zajímá možná i ZMF, plus to poslechnout na populárních drahých sestavičkách převodníků, zesilovačů známé z headfi i když o to zájem tedy nemám kdybych si kupoval zesák tak koupim u nás Hypu a neřešim to.
Ale takhle mi to přijde hodně hurry, přílet v den výstavy ok, ale za mě odlet další den večer. V každém případě to je až za půl roku. Otázkou co člověk na výstavě pozná lepší něco než nic, nebo třeba zalehne ucho v letadle :-)) .
Sveda Blipo PRO, Alessandro MS1000
hmpf
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DaemonXXII 27. 2. 2018 16:52

ak o tom reálne uvažuješ, tak sa kľudne môžme dohodnúť na 2 dni. ak tam budem ja, tak tam budú aj andromedy :D. phantomy ako písal bína by mali byť tiež
na cesty: Sony NW-ZX2, WM1A -> Dunu 2000, CA Jupiter, CA Andromeda

na doma: foobar2000 -> AudioGD NFB 11.32 -> Focal Spirit Classic, Oppo PM-3
DaemonXXII
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků