Eurosport Player cesky ve Smart TV - poradte

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod simon-pe 15. 1. 2014 11:10

Dobry den,

nemate nekdo zkusenosti se sledovani Erosportu pres Eurosport Playeru ve Smart TV? Po registraci a zaplaceni mi prisel potvrzovaci e-mail s upozornenim, ze vysilani je v cestine. To by mi vyhovovalo, ale pokud spustim aplikaci ve Smart TV (LG42LN575S) tak je komentar pouze v anglictine. V pocitaci ale muzu vybirat mezi AJ a CZ komentarem.
Nevite jak nastavit aby i v televizi byl komentar v cestine.

Dekuji
simon-pe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 27. 1. 2014 14:36

Obrátil bych se na podporu programu, či TV, která má v nabídce příslušnou aplikaci.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondraus 27. 1. 2014 23:41

Povedlo se Vám vyřešit? Dnes jsem si koupil za 4 EUR na zkoušku předplatný a nainstaloval na Samsung TV aplikaci. Také běží pouze angličtina (stejně jako na telefonu). V prohlížeči na PC vše OK.
ondraus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod simon-pe 28. 1. 2014 08:18

Vyřešit se nepodařilo, ale dostal jsem aspoň odpověď z redace českého Eurosportu (z přímé podpory ani po 14 dnech žádná reakce), a to nasledujici:
"Dobrý den, v případě vysílání Playeru na Xboxu, chytrých televizí a některých smartphonech nejde spustit jiná jazyková verze než ta standardní (anglická), jelikož aplikace se neustále vyvíjí a spuštění všech jazykových verzí pro všechny platformy trvá delší čas. V případě, že budete Player sledovat pouze na PC, bude možné sledovat vysílání tradičně v češtině."
Takže nezbývá než čekat na aktualizaci, která umí pracovat s více jazyky.
simon-pe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ondraus 28. 1. 2014 10:41

Díky za zprávu. I když dostanu stejnou odpověď (v případě ofic. podpory spíše neodpověď), tak jim taky pošlu mail, aby byl na ně alespoň nějaký tlak. Kdybych se dozvěděl něco převratného, tak to sem hodím...
ondraus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xtonda 13. 2. 2018 15:28

Aktivoval sem si Eurosport Player účet a zkouším jejich aplikaci na Samsung smart TV UE50J6282. Aplikace samotná je v češtině, i názvy pořadů, ale audio je anglicky a nenacházím způsob jak to přepnout do češtiny, resp. jak vůbec vyvolat jakékoliv menu pro volbu jazyka, kvality apod. V přehrávači na PC ověřeno, že daný pořad české audio má.

Může někdo potvrdit či vyvrátit, že se za ty tři roky nic nezměnilo a aplikace Samsung TV umožňuje pouze anglický zvuk?
xtonda
Junior

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 13. 2. 2018 15:59

Asi se nic nezmenilo, protoze ja jsem o vikendu nainstalovat appku na PS4 a mam ji taky pouze AJ komentarem.
C.I.S.I.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xtonda 13. 2. 2018 16:28

Mezitím sem našel i poměrně čerstvou recenzi na CNews kde rovněž zmiňují absenci češtiny, takže to zruším.
xtonda
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků