Náhrada za SONY MH1C

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod dj wenec 13. 2. 2018 13:15

Ahoj,

odešly mi už druhé sluchátka SONY MH1C, byl jsem s nimi nadmíru spokojen, parádní zvuk, zábavný, dostatek basů a krásné výšky.

Rád bych sehnal náhradu za tyto sluchátka, doporučíte mi prosím Vás něco? Ideálně kolem 1000 Kč, ale klidně si i připlatím. Moc by mě potěšilo, kdyby to hrálo hodně podobně, či lépe.

Vím, že se to tu hodně řešilo, rád bych se zaměřil na stejný zvuk či lepší zvuk, jaký mělo Sony.

V současné době mám Rock Zircon z Aliexpressu a nějak to není ono. Budu velmi rád za rady...

Díky
dj wenec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod janekh 13. 2. 2018 14:52

Co třeba Beyerdynamic Byron? Mám je, přijdou mi za tu cenu hodně fajn. (https://www.whathifi.com/beyerdynamic/b ... ew&pos=top)
Nebo SoundMagic E10C (ty mám také), ale Byrony mi sedí lépe v uchu a také reprodukce je o něco preciznější.
Chord Mojo > Oriolus Reborn IEM (+ custom nástavce) / Sennheiser HD 598 / Grado SR325x
janekh
Junior

Odeslat příspěvekod dj wenec 13. 2. 2018 18:08

Díky za návrhy, obávám se u Beyeru, aby nehrály "Beyerovsky", vlastním DT 880 a občas mě vadí sykavky.
Měl si možnost porovnat zvuk Beyeru a Soundmagicu se sluchátkama Sony MH1C?
dj wenec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod janekh 13. 2. 2018 19:22

Ano, MH1C jsme doma měli asi troje než je děti poztrácely... Je pravda, že mezi MH1C a Byrony/E10C byla mezitím určitá časová prodleva a mohu se tak spoléhat pouze na paměť, nikoliv na A/B srovnání, nicméně za mne krok vpřed.
Chord Mojo > Oriolus Reborn IEM (+ custom nástavce) / Sennheiser HD 598 / Grado SR325x
janekh
Junior

Odeslat příspěvekod dj wenec 14. 2. 2018 18:41

Dekuji za nabidku vyzkouseni, asi zajdu do Audiga do Brna, treba je tam budou mit na vyzkouseni,kdyby mel jeste nekdo nejakou radu na dalsi kousky, budu rad....diky
dj wenec
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků