LG 55EG9A7V

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 3. 2. 2018 20:53

A zrovna kdyz uz jsem si myslel, ze jsem konecne nasel favorita, tak me rozhodite timhle :hm Nehraji moc, ale ani malo, takze jsem ted v rozpacich.
C.I.S.I.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod indeshit 3. 2. 2018 21:29

Za ty prachy v lecčem lepší UE55MU7002 nebo KD55XE8596
indeshit
Pokročilý

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 3. 2. 2018 21:48

Mam je v hledacku spolecne s Panasonic TX-58EX780E, pokud by spadla cena. Eventualne hodne usetrit a jit do Hisense H55N6800.

Duvod, proc bych chtel LG 55EG9A7V, je Full HD rozliseni. At si rika kdo chce co chce, 4K obsah je podle me zatim slaby, eventualne drahy (iTunes + Apple TV, nejaky UHD prehravac atp.). Mam sice Netflix, ale PS4 pouze klasicky, takze bych musel taky upgradovat.
C.I.S.I.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 4. 2. 2018 07:23

S tymto musim suhlasit. Tych filmov je co do poctu, dajme tomu relativne dost, ale pozerat nejaky obsahovo a kvalitativne priblbly film/serial len preto ze je v 4K (ci aj HDR) je na diagnozu. A hlavne je treba sediet patricne blizko, co nie je vzdy pravidlo. To 4K je preto do velkej miery len o marketingu, zial vyrobcovia nam uz na vyber nedavaju.

Nebudes jediny, kto na olede hrava hry. Zatial nikto nekrici ze ma nieco vypalene.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod majkom 4. 2. 2018 09:08

Tak minimalnesony bude hdr rvat do vsetkych exclusive titulov pre ps4, ono uz horizon ma slusne hdr... a itunes vsetky nove filmy 4k
majkom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Fifoun74 4. 2. 2018 09:39

Ja mam 8 let plazmu panasonica tx-p42g10e a hraju fest a jednou jsem tam mel vypalanou listu a ta casem zmizela,jinak maka v pohode.Potreboval jsem vetsi tv a v pondeli jsem poridil a7 oled a zatim v poho,uvidim casem.Hraju na stary ps4 na procko prdim a obraz paradni.
Fifoun74
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stormborec 4. 2. 2018 10:28

Tady to vypadá že všichni hrajou. Takže kdo nehraje, tak OLED vypalování řešit nemusí?
LG 32LH5000 (2009) 120Hz, IPS EEFL
Samsung 40NU7192 (2018) 60Hz, VA LED
stormborec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lumbur 4. 2. 2018 15:36

Na lgshop.cz mají akci na 4K OLED B7 a C7 o 5546,- Kč, tak čekám kdy padne níž i tato...
lumbur
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Radoo 5. 2. 2018 17:38

To HDR a 4k je opravdu tak důležité ?
Radoo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lithrai 5. 2. 2018 18:02

Tak na túto otázku si musí každý odpovedať sám, či je to pre neho dôležité. Napr. pre mňa je to úplne nepodstatné.
DAP: iBasso DX240+Amp8MKII, Dethonray DTR1 Prelude, Audio-Opus Opus#1
IEM: Hidition New Tears 6, ThieAudio Monarch MKII, Alclair RSM Quad
Desktop: RME ADI-2 DAC FS, HP: Mr.Speakers Aeon Flow Closed, F-CANS AURA
lithrai
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod stormborec 5. 2. 2018 18:47

Pro mě HDR>4k, ale důležitější jsou jiné parametry jako žádný clouding, kontrast, zobrazení pohybu
LG 32LH5000 (2009) 120Hz, IPS EEFL
Samsung 40NU7192 (2018) 60Hz, VA LED
stormborec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radoo 5. 2. 2018 21:38

A vo tom to je, kdyby to HDR a 4k bylo důležité, nebudeme v tématu LG 55EG9A7V že :)
Radoo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 6. 2. 2018 07:46

stormborec píše:Pro mě HDR>4k, ale důležitější jsou jiné parametry jako žádný clouding, kontrast, zobrazení pohybu

To sme sice viaceri, ale na vyber nam uz vyrobcovia nedavaju.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bylinnycaj 6. 2. 2018 09:30

suhlasim so vsetkym co sa tu posledne pise. (kontrast, pohyb, bez cloudingu, prirodzeny obraz...)
Len preco vyrobca nezachoval ten "priblbly" sluchadkov vystup? :oops:
Uplne jednoducho by sa dal vylepsit zvuk TV a islo by to ovladat DO od TV.

resp: je mozne LG TV sparovat cez rozhranie BT s nejakym externym LG soundbarom? A potom ide zvuk toho soundabru, ovladat aj DO od TV?
ci zle tomu rozumiem...
bylinnycaj
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radoo 6. 2. 2018 10:18

Sluchátkový výstup je přežitek. Doba pokročila. Na co mít ke sluchátkům čtyři metry kabelu, o který zavadíš a ještě tu TV strhneš na zem.
BT spáruješ se reprákem od LG a ovládáš to dálkou od TV - BT hlasitost, nebo na tom repráku.
Radoo
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků