Nové multimediální centrum

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod shamp1x 2. 2. 2018 08:19

Pokud nechceš nic řešit, nezbyde ti nic jiného, než nějaký NUC a nebo pokud máš místo nějakou ULN bednu s něčím, co nebude mít problém tato videa přehrát. Jen pak nevím jak je to s kvalitou výstupního signálu skrze HDMI z grafické karty. Co se týká výstupu za shieldu, je perfektní. Defakto za ty peníze mu nemůžu nic vytknout. Je fakt, že jediné co tam používám je youtube a kodi. Hry + stream jsem zatím nezkoušel. Není na to čas. Domnívám se že do 5 tisíc lepší android box než shield neseženeš. :-)
PC:8700k,16GB Tridentz, 500SSD,GTX1080,144hz ASUS, R6 Fractal
DK: 65PUS7601, Sony VPL-VW260ES, Denon AVR-X6400, 7.1.4 QAcoustics, Shield TV
TV PC: 8600k, 16GB 3200, 120 SSD, 1050Ti, Fractal Nano S
shamp1x
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Almighty 2. 2. 2018 09:11

Taky hlasuju za Shield. Jedu na něm teda jen Kodi a Netflix (a občas Google Assistentovi řeknu, co mi má hrát ze Spotify za hudbu), ale vše naprosto bez problémů, 60 hz, HDR. Dodám, že narozdíl od většiny ostatních android boxů je zde velká podpora od výrobce (časté aktualizace).
Almighty
Junior

Odeslat příspěvekod Pavlos23 3. 2. 2018 11:20

Díky. Asi ho zkusím. Jen mě překvapuje, že za 4 roky co mám starý Egreat přehrávač, který přehrál zatím vše i nejnáročnější 3D videa, tak pokrok v této kategorii skoro žádný. To prostě nechápu. Mám tam taky droida, ale ten je vypnutý, ale startuje to 5 minut a navíc teď zlobí zvuk. U každého spuštěného filmu nejde zvuk. Musím přepnout na LPCM, případně do Auto nebo RAW (bitstream). Volný notebook mám s i5, ale zase není FHD. Takže jedině asi ten Shield. Škoda, že jsem projel vánoční akci. Stačí mi Kodi, YT. Víc asi nepotrebuji. Škoda jen, že chybí pozice na disk.
Pavlos23
Junior

Odeslat příspěvekod Leony5 3. 2. 2018 11:45

Pokrok je jen v tom že jsou nové H 265 HEVC a 4K UHD možnosti přehrávání.Pokud ti stačí FHD tak to máš ve výběru o mnoho jednodušší a cenově dostupnější. :-)
Sony TA-F 870 ES/Sony CDP-227ESD/
D/A Teac UD 301 /Intel nuc 7i5/Repro stavěné,seas prestige třípásmo(Dawsoo)
Leony5
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pavlos23 3. 2. 2018 12:35

Filmy jedu přes projektor a ten je FHD a nemám potřebu 4K. Možná za pár let, ale to beztak budou zase nové formáty. Potřebu 3D také nemám. Mám to na 50" plazmě i 120" projekci a prostě mi ta aktivní verze nedělá dobře, respektive mě to dost unavuje. Bohužel většina je s Androidem a mě přijde, že ten systém postupně zamrzává totálně ve všem.
Pavlos23
Junior

Odeslat příspěvekod Leony5 3. 2. 2018 13:53

Moje zkušenost s Androidem v MMC je špatná,už bych to nekoupil,po čase to zamrzá,seká se to,aplikace většinou bez podpory vývojářů na jednom mmc jde to na druhém zas ono.Ale na přehrávání filmů v Kodi to jde použít,to jo.
Sony TA-F 870 ES/Sony CDP-227ESD/
D/A Teac UD 301 /Intel nuc 7i5/Repro stavěné,seas prestige třípásmo(Dawsoo)
Leony5
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pavlos23 3. 2. 2018 16:03

Já to řeším jen proto, že zlobí audio. Jinak to ma pozici 3,5" na disk, 3D, HDMI 1.4, optika, WiFi, Lan a chci prostě něco user friendly a hlavně YouTube přehrávač
Pavlos23
Junior

Odeslat příspěvekod tibormi 7. 5. 2018 17:35

Ahoj, tak ja mám už skoro 2 roky Futeko Q10 pro a max spokojenost.
Prehráva všetko po 4k, bez sekania, má nejaký vlastný soft na úpravu obrazu,slot na 3.5hdd,super dialkove ovladanie, YouTube a hlavne neustála podpora a vylepšovanie. Kúpa z UK a forum na ich stránke... fakt super a myslim ze to bude do 5000czk aj s dodanim :-)

http://www.futeko.com/products/MP068.php
PC - SMSL Sanskrit Pro B - FX-Audio Tube-01 - Arcam rHead - Audioquest NightOwl Carbon

Allo USBridge - (HD Plex LPS) - Casea Aquila mk2 - Audio-GD R2R 1 - Creek Evolution 50a - Tannoy DC6T SE
tibormi
Junior

Předchozí stránka