Co vše pořídit k Sony kd55xe9005

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Silvarts 18. 1. 2018 10:50

Budu kupovat sony kd55xe9005 a zajímá mě,co vše je vhodný k tomu dokoupit když už v tom budu :) ať už pro sledování tv po různý vychytávky, díky za rady :)
Silvarts
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kvok 18. 1. 2018 11:34

Jestli nemáš žádné ozvučení, tak se hodí dokoupit soundbar nebo domácí kino. To je věc, která ti ladem ležet nezůstane.
4K UHD Blu-ray přehrávače jsou nechutně drahé, ale jejich roli zastane i Xbox One S, který za cenu low-endového přehrávače nabídne i hraní a multimédia. Teda ony jsou šíleně drahé i disky, ale pořídit si jeden dva na referenční kvalitu pro chlubení před návštěvama se dá.
Můžeš dokoupit nějakou klávesnici pro smart funkce.
Když se podíváme mimo hardware, tak je fajn mít nějakou zásobu obsahu na přehrávání, videotéka Amazon Prime Video má slušnou akci pro nové zákazníky (první půlrok po třech eurech měsíčně).
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Silvarts 18. 1. 2018 12:26

super, diky moc, já budu mít ps4 pro, takže to mi tak trochu zastane funkci BRpřehravače :) Ozvučení mám ale časem dokoupím, klavesnici urcite vezmu, diky. Spíš mi jde o nějaký skylink modul a kartu, jak to s tím funguje atd. Jinak premýšlím o Netflixu, ten by měl mít i možnost 4k ne? :)
Silvarts
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kvok 18. 1. 2018 19:20

Bohužel jen obyčejný Blu-ray.
U Skylink si buď koupíš kartu a k ní CI modul Irdeto nebo rovnou CI modul s integrovanou kartou.
Netflix má 4K s HDR v nejvyšším balíčku.
kvok
TV expert
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků