Sony KD-XE9305 neplynulost obrazu.

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod LadyGagarin 12. 1. 2018 22:53

Zdravím,

Kupoval jsem si tuto televizi, kvůli tomu, že bude mít krásný obraz a plynulé pohyby.
Hned první den jsem si pustil film na klasickém blu - ray disku Kapitán Amerika a hned v úvodním rychlejším souboji se to začalo sekat, jak kdyby televize nestíhala rychlejší pohyby, i celkově mi přišel film zasekaný.
Čím to může být? Přehrávačem? Budu si asi kupovat nový Oppo 203, myslíte, že to pomůže?
Četl jsem nějaké diskuze, prý za to může interní přehrávače pod Androidem v TV. Budu rád za každou radu.
LadyGagarin
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 13. 1. 2018 13:12

Tak když jsi to pouštěl na „klasickém Blu-ray disku“, těžko za to může interní přehrávač televizoru. Problikej jednotlivé režimy/profily pro obraz a ověř, zda jev vidíš při každém z nich.

Ten televizor jistě umožňuje přizpůsobit volby pro jednotlivé HDMI tak, aby signál dosáhl kvalitativního maxima - projdi nastavení.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lucas_F 13. 1. 2018 13:41

Já jsem u XE93 problém s pohybem při blu-ray vůbec nedetekoval, zkontroloval bych output přehrávače, aby byl 1080/24. Dej si profil obrazu na Cinema Pro, Motionflow na TV mám osobně "jasný"(BFI) nebo TruCinema a cinemotion střední/vysoký. Můžeš si zapnout pro jistotu hdmi vstup na "enhanced", nejsem doma, česky to bude něco jako vylepšený/rozšířený.
Sony-65AF9, Focal Sib Evo
Lucas_F
Junior

Odeslat příspěvekod mmulicnik 13. 1. 2018 18:46

Sony 55XF9005
Asus Xonar Xense (rozžvýkány) + Senn PC 350
mmulicnik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod trent 13. 1. 2018 18:53

mmulicnik: Pokud přehrával obsah z připojeného blu-raye, tak to není stejný problém.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků