EarSonic Velvet V2(Crystal)-minirecenze

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod OSiRiSsk 13. 1. 2018 00:32

Ku káblom: objednal som kábel z massdropu [1] (0.78mm 2pin) , celkova cena 14.74 $ (9.99 $ za kabel + 4.75 $ poštovné) (clo som neplatil)
Momentalne sa da priamo objednat od vyrobcu - veclan (vyrobca slavnych Monk+) [2].

Kábel je ľahký, príjemný, nie je spevnený za uchom /čo mi celkom vyhovuje oproti originál káblu/.

Kvalitu zvuku nejdem hodnotiť, pretože na káble moc neverím, a ktokoľvek si kúpi kábel za 1500 USD je proste chorý človek :)

Kupoval som ho hlavne kvôli tomu, že s tým originál káblom mi občas vypadával zvuk - za mňa určite môžem doporučiť :-)

[1] https://www.massdrop.com/buy/venture-el ... rer=BR6RJE
[2] https://www.veclan.com/
OSiRiSsk
Junior

Odeslat příspěvekod pseudomagick 13. 1. 2018 00:51

boldricus píše:No popravdě, ta praskline mě právě odrazuje, i když cena je lákavá. Člověk nerad kupuje něco co musí hned odeslat na reklamaci. :-(


Třeba ta prasklina nebude nic "akutního". :roll:
Pokud vím,tak Michal je zřejmě používal na cesty a no problem.
Kdyby se ta prasklina měla tendenci rozšiřovat,tak už je to samozřejmě horší.
Možná by sis měl asi nechat poslat fotku na mail od Michala.Třeba to nebude nic hrozného.
Osobně bych foto prasklých Velvetů taky rád viděl. 8-)

Zároveň ti mohu poslat foto těch svých pro porovnání,resp. zda do nich jít či nikoli.

Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 13. 1. 2018 08:35

Já si vzdycky ríkám,proc to na reklamaci neposílá původní majitel?
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 13. 1. 2018 08:48

7.900,- v inzerci za zánovní sluchátka v záruce, při ceně nových 699EUR => rozdíl v ceně cca 9.500,- za případné nepohodlí při dořešení reklamce. To je fakt neskutečný utrpení a nesolidnost prodávajícího :hm
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod akburt 13. 1. 2018 09:21

Ale já vůbec neríkám,ze prodejce je nesolidní.Já jsem v diskuzi jen nahlas zauvazoval.A verím,ze kdyz je nekdo bude chtít hodne,tak si je koupí a to za dobrou cenu.
Tím se ale stále nemení moje otázka,tot vse.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 13. 1. 2018 09:27

No já myslím, že nad odpovědí netřeba nikterak hloubat. Michal má očividně vybráno, zbytků se zbavuje a už nechce mít starosti, tak to zohlednil v ceně. Asi je zbytečný v tom vidět cokoliv jinýho.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod boldricus 13. 1. 2018 13:29

Souhasím s akburtem, napadla mě ta samá otázka. V podobný situaci jsem jako prodávající vyřešil reklamaci a pak to teprve hodil do frcu. Pokud je prodejce solidní, tak s reklamací starost není. Každopádně popřemejšlím, když tady pseudomagick pěl takový ódy, páč je to šance si sáhnout na high-end, na kerej jinak jen koukám.
Jsem BASShead a zvuk prasím ekvalizérem :D

Venku: Cowon Plenue D + Sennheiser IE80, FatFreq Maestro Mini
Doma: Sony Walkman ZX300 + Audiosense T800
PC -> FiiO E10 + Beyerdynamic DT 990 Pro, Sennheiser HD 598, Superlux HD681 EVO, Fostex TH-X00
boldricus
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pseudomagick 13. 1. 2018 19:28

mrazíkovo píše:7.900,- v inzerci za zánovní sluchátka v záruce, při ceně nových 699EUR => rozdíl v ceně cca 9.500,- za případné nepohodlí při dořešení reklamce. To je fakt neskutečný utrpení a nesolidnost prodávajícího :hm


Abych uvedl věci na pravou míru,in-eary které prodává Michal nejsou Velvet V2,ale druhá edice V1.
V2 má černý tišťák,V1 zelený.
Nestojí 690,-EUR,ale 555,-EUR(tedy 14 158,77 Kč).

Zde: https://www.thomann.de/cz/earsonics_velvet.htm

Toto vlákno jsem mylně nadepsal přívlastkem V2 za což se omlouvám.
Nebýt Bíny,tak bych se ani možná nedozvěděl,že celou dobu poslouchám V1. :D
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 13. 1. 2018 19:33

V tem případku i Michal prodává něco jinýho, než skutečně má. Asi by to chtělo dát do cajku, poněvadž si potom může někdo brousit zuby na něco, co není vůbec ve hře. A bylo by i vhodný opravit název vlákna tady.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pseudomagick 13. 1. 2018 19:58

Ano,Michal prodává Velvety V1(druhou edici).
Je to samozřejmě moje chyba,neboť jsem špatně nadepsal toto vlákno...a mnozí se toho chytli.
Zkoušel jsem změnit název celého vlákna,ale nejde mi to.
Zřejmě by to musel udělat administrátor.
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 13. 1. 2018 20:03

Když požádaš někoho z moderátorů, určitě Ti vyhoví. Stačí mu napsat zprávu.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pseudomagick 13. 1. 2018 20:18

Ok,napíšu administrátorovi. :roll:
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michal744 14. 1. 2018 10:04

Ale já mám černý tišťák

-- 14. 1. 2018 10:07 --

Jinak v pondělí budeme v Ostravě Karolíně mít malý sraz a budu je tam mít, takže možnost poslechu je
Prophile 8, EarSonic Velvet V2, Xduoo X3, X10, Aune M1s, Cayin i5, iBasso DX200+ iBasso dx120, Hifiman Ananda, Audio gd NFB 11.38 Performance edition a nějaké ty highend repro
michal744
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pseudomagick 15. 1. 2018 00:12

"Ale já mám černý tišťák"

Divné! A to jsi Velvety kupoval u Thomanna za níže uvedenou cenu?
Pokud ano,tak v tom případě by Thomann prodával 2 verze se stejným názvem.
I na obrázku(v odkazu níže)je vidět tišťák zelený.

Zde: https://www.thomann.de/cz/earsonics_velvet.htm

V tom případě je možné,že máš i jiný druh balení.
Tak to jsem z toho už jelen,páč kdo se v tom má vyznat!? :shock:

-- 15. 1. 2018 00:17 --

Tak jsem již včera psal dvěma administrátorům,tak snad ten název změní.

-- 15. 1. 2018 00:20 --

Nová recenze na EarSonics ES5 (s porovnáním s Andromedami).
Zde: https://headfonics.com/2018/01/earsonics-es-5-review/
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michal744 15. 1. 2018 22:31

Poslouchej, dnes byl malý sraz audia v Ostravě a všichni ty V2 viděli i poslouchali, budeš mi ***** tvrdit že tam mám zelený tišťák? Mám V2 se vším všudy a nejsem žádná *****, která ojebává lidi. Sorry , ale na tohle jsem dost háklivý, mám registraci na mnoha forech a s nikým jsem nikdy nevyjebal.
Prophile 8, EarSonic Velvet V2, Xduoo X3, X10, Aune M1s, Cayin i5, iBasso DX200+ iBasso dx120, Hifiman Ananda, Audio gd NFB 11.38 Performance edition a nějaké ty highend repro
michal744
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron